התנהלות באתרי הכרויות

אני גיליתי לך פורום שלם!

אני אף פעם לא מחזיר תשובה אם זה שלילי

וגם לא מצפה ולא רוצה לקבל תשובה כזו ממישהי. עדיף התעלמות.

לקבל תשובה אחרי שבועיים זה מוזר, אבל אולי היא פשוט לא הייתה שבועיים באתר בגלל הקשר החדש, ואז פתאום החליטה לבדוק את התיבה...

מנגד, אילו היית מתחיל עם בחורה במציאות

אז התעלמות כבר לא היתה לגיטימית כל כך...
לטעמי, ההתעלמות היא אלמנט נוסף שהופך את העניין לשוק בשר.

Hagay35

New member
תראה

יש המון כאלו שפשוט לא נעים להם לומר לא לא רוצים לפגוע וכו.
גם אם אן תשובה כבד את זה ותמשיך הלאה ,עדיף מאשר להכנס לספוקלציות אולי ככה ואולי ככה אני תמיד שולח פעמיים שמה אולי היא לא קיבלה אולי היא לא קראה וכו.

Hagay35

New member
היי

לא צריך להתרגש מפגיעות אתה גבר ,נכנס באוזן אחד יוצא מהשניה.
תתפלא גם אני בעבר חשבתי שקיבלו והתברר שלא מיילים אס אם אס וכו ,פעמיים לא אחד אחרי השני אלא אחרי יום בערך,
בסך הכל באתרי הכרויות אתה רק דף לא יותר מיזה ,במציאות היא הייתה מסמיקה לא נעים לה וכו ,בתור כרטיס שאתה כלל לא מכיר אותה אז אל תצפה ליותר מידי , תחשוב כמה הודעות היא מקבלת בו זמנית מהפייס מאתרי הכרויות במייל וכו ,אז ככה אם היא הייתה נדלקת אז כבר היה אחרת יכולת לשחק את המשחק בין המינים.
כרגע במצב הזה אם אתה כל כך רוצה פעם בשבוע לשלוח הודעה שיוצרת סקרנות חוצפה וכו ואז לראות אך היא מגיבה .
בהצלחה

צלשלספק

New member
תתעלם ואל תטרח לענות. סתם חצופה.

ולא בזה שהיא לא חזרה (זכותה) אלא שהיא חזרה אחרי שבועיים (אליך או גם לאתר?) ועם תשובה כזו מפגרת.

לפעמים חוזר עם תשובה שלא מתאים, לפעמים לא חוזר בכלל. אבל אף פעם לא אחרי שבועיים, קל וחומר אם כבר הייתי באתר באותה תקופה. ואם הייתי בקשר באותה תקופה שפנתה אלי ולא הייתי באתר, בהנחה שהיא מוצאת חן בעיני אני חוזר ומציין שלא הייתי באתר באותה תקופה, שכרגע אני פנוי ואם אקטואלי עדיין - אז אפשר להכיר מבחינתי.

לא הייתי מגדירה את זה גם כמוזר

יכול מאוד להיות שהכירה מישהו חדש והיא בתחילתו של קשר
לא נכנסה שבועיים לאתר וואלה מטעמי נימוס היה חשוב לה להגיב להודעה שלך

לא הבנתי מה לא בסדר בזה?

דווקא לדעתי יצאה ממש בסדר גמור.

היא גם הרגישה שזה לא יפה

ולכן ביקשה סליחה...

העניין הוא שלפני שבועיים היא קיבלה את ההודעה, קראה והמשיכה הלאה...
לאחר שבועיים שלחה לי הודעה.

אילו הייתי במקומה, הייתי מגיב עם: "תודה רבה על הרצון להכיר, אני כרגע מדברת עם מישהו אחר ואם זה יהיה רלוונטי, אחזור אליך".
או כל ניסוח דומה אחר.

התעלמות היא מבחינתי לא מנומסת.

אני מאמין שהיא כן נכנסה בשבועיים הללו, אבל זה ממש לא משנה.

זה שהיא שלחה את ההודעה לאחר שבועיים זה עדיף מאשר לא לשלוח בכלל.

אני מחזירה תשובה גם אם שלילי

נראה לי מאוד לא מנומס להתעלם,מעדיפה להגיד לא תודה,כמו שאני שולחת הודעה ומעדיפה שיגיבו לי אפילו אם שלילי אני נוהגת באותה הצורה.

להחזיר תשובה שלילית זה לא טוב יותר מלהתעלם...

לפי הסטטיסטיקה, רוב האנשים שאנחנו פונים אליהם לא מעוניינים, אז במקום לקבל התעלמות, נקבל כמות גדולה של "אתה נראה בנאדם מקסים, אבל לא נראה לי שזה ילך". בסופו של דבר אחרי שקוראים המון תגובות שליליות כאלו, התחושה הכללית שמתקבלת היא לא שונה מהתעלמות. כל פעם לקרוא מחדש שלא נראה לבחורה שזה ילך, זה לא פחות מעצבן, אולי אפילו יותר.

ועם כל הכבוד, פניה לבחורה באתר היכרויות זה לא כמו פניה במציאות. במציאות לקבל סירוב זה הרבה יותר כואב.

Hagay35

New member
היי

נכון צריך לקרוא את הסימנים ,יש בחורות שאוהבות את החיזור ויש כאלו את הלאט לאט כל אחת והסרט שלה .
צריך פשוט לדעת לקבל גם את האן תשובה כלאמעוניינת וזהו.

לא מסכים עם זה

אם אתה פונה "בסיטונות" -- שולח לכל בחורה ברשימה... אז כן, תזכה להתעלמות ... אבל אם אתה בוחר בפינצטה, כותב הודעה רצינית, באמת יש ביניכם התאמה... אז הסיכוי להתעלמות קטן יותר.

כמובן לא בהכרח שהבחורה אמיתית...

מבחינתי, סירוב במציאות שקול לסירוב בוירטואל.

למעלה