התנהגות משונה בעבודה מה לעשות?

ronenr123456

New member
התנהגות משונה בעבודה מה לעשות?

האם קרה לכם ידידיי הטובים לפורום שהתנהגתם בצורה משונה בעבודה?? למשל אני כשאני אוכל במטבח אני במין חוסר רוגע כולם פותחים סוגרים את המקרר בקלילות ואילו אני צריך לחשוב טוב טוב מתי לפתוח אותו וגם אז זה קטע כפייתי של מחשבות. לפעמים שאני חוזר מהשירותים אני מוטרד ממחשבות שליליות ואז אני דופק\מקיש כמה פעמים על הדלת לא להסחה לא פעם הפקיד אצלנו שלא היה יום בצבא ומתגאה בכך וצוחק על חיילים בצבא ששומרים על מפונק של אימא שלא לקחתי כדור בזלזול. למשל כשאני יוצא הבייתה אז הכי קשה ואז עולות מחשבות אולי שמתי משהו בחלב,או בתא המעטפות שבזמן האחרון התווספה מחשבה משונה כאילו רשמתי שהרגתי מישהו ואז יש טקס טלפון לאשתי\אישור\והעברת הכרטיס 2 פעמים לאישור וכולם סביבי הולכים בקלילות ללא בעיות כאלה.היום למשל היה לי אוזניות על האוזן ולא הייתי בטוח שהכרטיס עבר אז התחלתי לתופף עם האצבע באוויר לפחות 8 פעמים וכשיצאתי היה לי חשש שמי שהוא הסתכל(ע.נקיון,מ.שיווק,הבוס הקמצן אצלנו). או שאני הולך לשתות מים במטבח לבד או אפילו לשתות תה תמיד זה לוקח זמן המוזר שזה קורה לי רק שם בבית לא מזיז לא אצל חברים וגם אם כן במינון אפסי ביותר. עוד דבר רוב הזמן בעבודה רוב האנשים בקושי 8 אצלנו בקליקה אני לא ואם אני מתקרב עושים פרצוף חמוץ מצד שני לא מרגישים בנוח ואומרים לי בוא בוא תתקרב אז חברה מה זה? אז מה עושים חברים איך מפסיקים להתנהג כמו משונים למדיי? אגב לפעמים שאני הולך לשירותים המסריחים שהבוס הקמצן אצלנו לא רוצה לתקן(נזילה) ויש שם בקבוק חומרי נקיון יש מחשבה ששמתי משהו בחלב או אוכל של העובדים ואז אני סוגר\פותח את הדלת בשירותים 2 פעמיים. אז מה עושים? אשמח לרעיונות,טיפים,תרגילים כאלה שיכולים לסייע לי? ואני לא לוקח תרופות אלא אם כן מישהו ישכנע אותי יוכיח שאצלו ב 100 אחוז זה נעלם ולא 30 אחוז בסדר????

אמא11

New member
היי רונן וערב טוב../images/Emo9.gif

העצה הרגילה והטובה - להתעלם מהמחשבות (ששמת משהו באוכל ועוד). בקשר לתרופות, זה לא תפקידנו "לשכנע" אותך, בעיקר שאתה כל כך אנטי-תרופות. להרבה אנשים מספיק (ומשמח) גם שיפור של 80% ולא דוקא 100% ואם יהיה 100% אז הרוויחו. רונן, יכול להיות שכאשר החברה בעבודה מזמינים אותך להצטרף - הם באמת מתכוונים לכך? למה לחשוב שהם לא מתכוונים לכך? אני משוכנעת שלכל אחד ואחד מהם יש חבילה משלו ודע שאנשים לא שופטים אנשים אחרים לפי כמה נקישות שמישהו מקיש בדלת. ומילה אחרונה להערב - רציתי להגיד לך כל הכבוד שאתה באותה עבודה כל כך הרבה זמן ולמרות הכל , באמת כל הכבוד. זה מראה שאתה כן מתגבר. שיהיה לך רק טוב תמי

למעלה