התנהגות לא נאותה של אחת מחברות הפורום

התנהגות לא נאותה של אחת מחברות הפורום../images/Emo46.gif

לפני כשבוע פרסמה כאן מישהי שיש לה בגדים להעברה ובלי לחשוב פעמיים יצרתי איתה קשר...היא מצידה אמרה שאין שום בעיה ושאני אוכל לאסוף. במהלך ההתקשרות שלנו ביקשתי ממנה פעמיים טלפון ליצירת קשר על מנת שאוכל לתאם את האיסוף אבל מצידה היתה סוג של התנגדות (למרות שציינה את מיקום הבגדים וכו') אבל יום לפני התיאום ה"רציני" נעלמה ולא ענתה במסרים. לי אולי זה רק לא נעים ומראה על אי נעימות אבל למשפחה שאליה הבגדים היו אמורים להימסר פשוט מאוכזבים. כשהיא אמרה שאין שום בעיה ,יידעתי את האמא והיא היתה פשוט מאושרת.היא אם אלמנה שמגדלת 4 ילדים לגמרי לבד... ואני גרה בעיר דרומית קטנה ואין פה גמ"חים / מקומות תרומה מסודרים שיכולים לארגן בגדים. רב האנשים שאין להם נשענים על אנשים כמוני שמוכנים להשקיע זמן ומשאבים בשביל לעזור. לא רק הם התאכזבו - גם במעון לנשים מוכות שבו אני מתנדבת התאכזבו מאוד... כלכך חיכו לבגדים במידות גדולות (אני אבקש יותר מאוחר בצורה מסודרת) אני מבקשת מכל מי שמציע פה תרומה : בבקשה תהיו רציניים ותתכוונו למה שאתם מצהירים. נכון, אף אחד לא חייבת לאף אחד שום דבר, אבל אם כבר נאמר שיש תרומה אז להתכוון לזה

למרות שלא התכוונתי אלי - אני רוצה להגיב

זו לא פעם ראשונה שאני תורמת, דרך האתר הנהדר הזה. אני יכולה להגיד לך שגם יש גם תופעה הפוכה - כבר כמה פעמים ביקשו ממני לשמור פריט מסוים, אמרו שמגיעים ומבריזים בלי להתנצל (לפעמים אני דוחה תוכניות שעשיתי על מנת לחכות בבית), היה אפילו אדם אחד חוצפן שניסה "ללמד אותי" איך אני בכל זאת יכולה להגיע אליו (אין לי רכב) לא פעם התחילו להתווכח איתי על הזמן בו אפשר לאסוף את הפריט, ויש כאלה שמתחקרים אותי רבע שעה (על השעון) ובסוף אומרים "טוב, לא צריך", ממש הרגשתי כאילו פרסמתי ביד2 ולא במקום של תרומה לאנשים במצוקה. אני עם כל הלב נותנת במטרה שזה יגיע לאנשים כמו בדוגמא שנתת, לא מבקשת כלום מלבד תודה, אך גם נתקלת בזלזול מעצבן. והנה גם קרה לי מקרה שפרסמתי לפני כשבוע וחצי הודעה ושלחו לי מסרים ואז יום אחרי זה היה סבב מחלות בבית (אני, הבעל, הילדים), לא הגעתי למצב של להכנס לאתרים ולכתוב, ולכן לא עניתי לאף אחד- התכוונתי אבל לא בכוונה יצא שלא יכולתי, זה לא היה בגלל איזה שהוא זלזול באף אחד

סאג 1

New member
לאמא שלישית מימין-../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gifמזדהה איתך.

Tal Tal4

New member
אני מקווה מאוד מאוד שלא התכוונת אלי

כי אם כן- אז יש לך טעות גדולה מאוד!

Ani15

New member
מלאכית

אני מזמינה אותך לבקש תרומות ביגוד וציוד לילדים בקומונה "משפחות צעירות בדרום" שם יש אוסף נחמד במיוחד של אמהות שתורמות הרבה - וגם גרות באיזור אז אולי יהיה קל יותר להעביר לך.

למעלה