התנגשות בין עכבר למצלמה

roma1000

New member
התנגשות בין עכבר למצלמה

חברה שלום ! יש לי מחשב עם ביצועים רגילים AMD 1G 512 MB קניתי מצלמת אינטרנט . התקנתי אותה . ברגע שאני מפעיל אותה לאחר 5 שניות העכבר שלי נתקע וכמובן המצלמה מראה את התמונה האחרונה וגם היא נתקעת. יש לומר כי שני ההתקנים מתחברים לכניסות USB האפשרות היחידה לחזור לעבודה זה להוציא את המצלמה מהמחשב ולהוציא את העכבר ועוד פעם להכניס אותו. בדקתי את האפשרויות עם שתי מצלמות שונות ועדיין אותה בעיה. בדקתי ששתי המצלמות תקינות והן עובדות במחשבים אחרים. יש להוסיף כי אני משתמש במערכת הפעלה מסוג XP PRO ופעם כשהיתה לי מערכת הפעלה נוספת מסוג MILLENIUM המצלמה עבדה בלי התנגשות עם העכבר. אם מישהו מכיר את הבעיה ויכול לעזור אודה לו.

robertotip

New member
הייתה לי אותה בעיה, זה כאילו ה- usb

יכול לספק עד גבול מסויים ושניהם יחד זה יותר מידי, תקנה כמו שהוא אמר מתאם מ-usb לחיבור רגיל של עכבר, זה מה שאני עשיתי, תהנה

nypx

New member
טוב אז ככה ואני חושב שזה יעזור

יש לכל מחשב כמעט 5 חיבורי USB תנסה לחבר את העכבר לחיבור שלמעלה ולא למטה אני חושב שזה יעזור למרות שכולם אותם חיבורים לפעמים זה עוזר

zuli2

New member
בעייה מוכרת

נתקלתי כבר בכמה מחשבים כאלה עם אותה הבעייה. פשוט... לעבור למודם רשת... או לעכבר PS2 אל תתברבר כי אני שרפתי הרבה זמן על הענין והוא בדוק ?!!

למעלה