התמכרתי לעגילים האלה....

timatibo

New member
התמכרתי לעגילים האלה....

הפעם שילובי צבעים אחרים.....

לאון 5

New member
הטורקיז יפה בעיני

היתי מנסה להוסיף קצת כתום זה הולך יופי ביחד

timatibo

New member
ועוד סתווי אחד, וזהו להיום..

לילה טוב לכוווולם!

אורית נו מה הפלא? אחרי שהבעלול

והילדה סידרו לך כזה מקום עבודה משגע איך לא יצאו דברים יפים כאלה? :)

t42

New member
טימטיבו....../images/Emo39.gif....

...ברור שהתמכרת...
....רואים את הסיבה באופן ברור ,,
,העגילים משגעים!!!!!!!!!!!!,,,,אל תגמלי מהם בבקשה
.....כל כך יפים
......

חולפת2

New member
העגילים שהאמרקיות אוהבות....

תאמיני לי,גם התל אביביות אוהבות גם אוהבות! והסט הסתווי-שוס! נו,מה,כרגיל אין מילים.איך אומרים אצלכם? אוראו

לידורי1

New member
קודם כל העגילים מטריפים כולם ושנית

אני צריכה את עזרתך. אני רואה שהצילומים שלך מאוד ברורים, גם אני עובדת עם אבני שיבוץ וקצת קשה לי לצם את העבודות בגלל החזר האור מהאבנים. האם תוכלי לתת לי כמה טיפים לצילום שיהיה לי יותר קל לצלם את עבודותיי. מודה לך מראש. המייל שלי הוא: [email protected]

timatibo

New member
גם הצילומים שלי עדיין טעונים שיפור

רב...אוהל אור ייפתור לי הרבה בעיות ויחסוך לי עבודה....כעיקרון, צריך מצלמה טובה בלי זה-אין מצב לצילומים טובים (לי הייתה מצלמה לא רעה לצילומים של אנשים...אבל לא צילמה את הנוצצים שלי כמו שצריך...אז החלפתי לאחת אחרת..) מצלמת על מאקרו, רקע לבן (של דף רגיל) , לא ישירות מעל התכשיטים אלא בזווית (אחרת הכל יוצא בהיר מידי)-התכשיטים על השולחן ואני יושבת על כיסא ומשחקת עם זוויות הצילום. צלמים מקצועיים לא יישתמשו בפלאש בכלל....אני מסתדרת דווקא עם...אבל על אופציה של פלאש פחות חזק soft flash כמובן שגם מצלמת פריט 5-10 תמונות, מתוכן בוחרת את הטובה יותר ועורכת אותה בתוכנה גרפית....לא פשוט הסיפור הזה...אבל מצדיק....בפרט כשמעלים תמונות באתר. זה חשוב! זהו, מקווה שהועלתי....

מ ש כ י ת

New member
לידורי

יש מאמר מעולה של מיכל סיל במאמרי הפורום בנוגע לצילום וגם הכנת אוהל אור מאולתר, שווה בהחלט לקרוא.

shula23

New member
התמכרות חיובית מאוד ../images/Emo23.gif

העגילים משו-משו. אהבתי מאוד ובעיקר את הטורקיז והסתוויים. ודאי הרבה יותר כייף לך ונוח לעבוד בזולה המחודשת שלך. חג שמייח לך ולמשפחתך המתוקה.

טימטיבו הזולה מאורגנת וכעת את חוגגת ויוצרת . . . נהדר . . . ובגוונים הכי אהבתי הטורקיז . . . .

למעלה