התמכרתי למזגן

התמכרתי למזגן

מודה אני התמכרתי למזגן שנים התנגדתי להכניס מזגן הביתה וימים החמים הלכתי לקניון כדי לנשום אז שכנעו אותי שלטובת הנשימה עדיף לי והכנסתי המזגן לחדר השינה שלי זה שינה את העולם שלי לחלוטין הנשימה שלי הפכה לקלה יותר בימי הקיץ החמים הידיים והרגליים כבר לא נראים כמו בלונים מקל משמעותית על חיי בבית אבל זה הפך את הבית לשני חללים שאר הבי ת , וחדר השינה הממוזג כמעט ולא נמצאת בחדרי הבית השונים התמכרתי למזגן שבחדרי אוהבת את האויר הקר בוקע ממנו כל ימים וגם בלילות כל השנה מפעילה מזגן ומתכסה בשמיכת המרופדת אין בעצם שמיכת חורף ישנה איתה כל השנה ורק חשבון החשמל מעיד על העלות של ההפעלה ואני בכוננות לקראת יום רביעי הקרוב שמבטיחים לי יום חם במיוחד ורק שלא יהיו הפסקות חשמל _________________

ben 911

New member
אצלי המזגן...

כבר זקן..בלי גיל.. פעם קראו להם מזגני רצפה.. אולי בגלל שהקירור שלהם הוא מתחת לכל ביקורת. מפעיל אותו כמה פעמים בקיץ, כמה פעמים בחורף. כל פעם שאני מפעילותו...אני נשבע שאני שומע מתוך קרבו את המשפט..."אוף איזה נודניק, עוד פעם אתה"? המפוח שלו מתחיל בקצב איטי, עם חריקות קטנות. מנסה לתפוס תאוצה...כמו עגלה של פיתות המדרדרת בירידה. ליד הבית שלנו ביפו היתה פעם מאפיה והאופה היה מעמיס מדי בוקרו על עגלה.. פיתות כדי לחלק למסעדות בסביבה.. אז העגלה והמזגן שלי כנראה בני דודים. בלוח הבקרה של המזגן אין מספרים...יש שם ציור של
וציור של פתית שלג..
עד היום אני לא יודע אם ה-
נועד להפעלה בחורף... או בקיץ...כי במילא בכל המצבים האוויר היוצא מהמפוח יוצא תמיד באותה טמפרטורה.
יש לי דודה בעפולה... כמו עורב על עץ..אני ממתין בסבלנות שהיא...תחזיר ציוד. ואז כשיפתחו את הצוואה...אולי אם ירצה השם... היא תצווה לי מזגן חדש. אבל היא כבר בת 90 ומשהו..היא תקבור אותי ועוד עשרה מזגנים כמו שלי. זהו כבר שש..
לעבודה מתבושש.. יום טוב אבקש.

יש לי מזגן קטן

בקושי כוח סוס אחד והחדר שלי קטן ושיוצאים מהחדר שלי לשאר הבית סופגים את החום אבל הוא מאד יעיל בקירור , כי החדר קטן

למעלה