התמכרות זה השם השני שלי

התמכרות זה השם השני שלי

שלום לכולם מה קורה?איך השבת? שמי הדס,אני בת 19 וחצי אני שמחה שנפתח פורום כזה.יש לי הרבה מה לומר והרבה להוציא החוצה ולשתף ההתמכרות שלי? גבר שהייתי במערכת יחסים איתו און אנד אוף במשך 3 שנים לפני שנה נפרדנו-הוא כמובן נפרד ממני בחצי שנה הראשונה לא היינו בקשר בכלל לפני חצי שנה חזרנו להיות ידידים לאחרונה ניתקתי איתו קשר שוב במשך כל החודשים האחרונים הרגשתי שאחרי 3 ושחצי שנים של אובססיה אליו זנ עבר לי- לאחרונה התחלתי להרגיש שוב את האובססיה...את הקנאה המטורפת שהוא יוצא עם בחורות ומכיר בחורות אחרי שחשבתי שהחלום שלי מתגשם ושאני מפסיקה עם האובססיה וההתמכרות אליוב זה חוזר אלי ובגדול החלום שלי לא יתגשם לעולם אני לעולם לא יפסיק עם ההתמכרות אליו עם האובססיה המטורפת הזאת האובססיה אלי הביאה אותי למצבים נוראיים ב4 שנים האחרונות איתו: דיכאון שלא ניתן לתאר,חתכים,מחשבות רבות על מוות והתאבדות,שימוש בכדורים:פרוזק רספרדיל ועוד כדורים. 5 פסיכיאטרית בשנתיים האחרונות,פסיכולוג אחד,מטפלת באומנות,אנורקסיה,בולימיה ומה לא אחרי כל החרא שהוא האכיל אותי אני עדיין אובססיבית לא עבר לי שלום אני הדס ואני מכורה לגבר שלעולם לא היה ולא יהיה שלי

את מאוד צעירה

שמעי בקולי חידלי ודי! החייים יפים וקצרים מלבזבז אותם על מישהו שלא שווה את זה ... לכי וטפלי בעצמך, תאהבי את עצמך... מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם !!!! ממישהי שגם מנסה להשתחרר מאיזה גבר בחייה אך לא הגעתי לרמות שלך...

ר י נ ת פ

New member
חיבוק גדול אלייך ../images/Emo24.gif

את נשמעת בחורה כל כך מתוקה ולבבית. כמו שנאמר לפניי את צעירה והדרך לפנייך מלאה בהפתעות יפיפיות.... אל תפספסי אותן רק עקב אובססיה לגבר שלא ראוי לך. לטעמי, פשוט שני את דפוס ההתנהגות שלך. אל תישארי בבית, תצאי!!! תשתדלי להיות עסוקה בדברים שאת אוהבת ואל תתני לעצמך לחשוב יותר מדי, ואם כבר לחשוב אז על עצמך!!! אני אמנם לא יודעת מה המהות של להיות מכורה לגבר ולכן קטונטי מלייעץ ספציפית בעניין, אבל , באמת, את צעירה, תחזרי למעגל החברות שלך, אומרים שמעגלי נשים יש בהם כח עצום לתמיכה ואהדה, ואת לא חייבת לספר כלום פשוט היי שם, תני למח שלך טעימות מנושאים ועיסוקים אחרים בחיים... מאחלת לך שנה נפלאה, שנה קסומה מלאת אושר , רינת

בקשר להתנהגות היומיומית

אני בתקופה הרבה יותר טובה אני בלי הכדורים כבר כמה חודשים הפסקתי את כל הטיפולים עם הפסכיאטרים ועם המטפלת הפסיכולוגית הפסקתי לבוא למרכז טיפול שהייתי מטופלת בו החלמתי מהאנורקסיה החלמתי מהבולימיה אני במשקל טוב ואוכלת כמו כולם בלי עין הרע אני יוצאת הרבה מלאה בחברים וחברות יוצאת המון לבלות בפאבים מועדונים בתי קפה סרטים מבלה המון משתדלת להנות מהחיים עובדת עושה ספורט אני בנאדם נורא פעיל כיום אבל שוב כל המחשבות חוזרות אלי פתאום..בזמן האחרון

שלום לך גלילית שוקולד וברוכה הבאה

אולי היה קצת מוקדם להפסיק עם כל הטיפולים, עם הפסיכיטארים ועם המטפלת הפסיכולוגית? אולי החזרה של המחשבות עליו מרמזת שמשהו בכל זאת נותר ללא מענה? נראה לי מאוד מרשים מה שאת כותבת על הפעילות שלך , אבל אולי צריך בכל זאת להשאיר איזה פתח קטן שאולי את כן , בכל זאת, לא יכולה לעשות הכל כל כך לבדך?

כל כך מבינה אותך..../images/Emo140.gif

קרה לי דבר דיי דומה, רק שאני הייתי אובססיבית לחברה שלי.. והגעתי למצבים של דכאונות וחתכים..
הלוואי שהייתי יודעת מה לעשות כדי לעצור אובססיה לבן אדם שלא ממש אכפת לו ממך,לפחות לא ברמות שאכפת לך ממנו.. מקווה שתצאי מזה בסופו של דבר.. [הלוואי שבעצמי אמצא את הדרך לצאת מהאובססיה הזאת..]

רגע...

חברה חברה או חברה כמו ידידה? חח אני שואלת כי אני הייתי אובססיסית בצורה מטורפת פשוט לגבי חברה שהייתה לי וחלתה נורא עד כד כך אובססיבית שעשיתי עליה סרט חחח

אני חוששת, ילדת אהבה, שאין

לי דרך קסמים בשבילך. אין "עיצה" אחת שתופסת לכולן. רק שכל הזמן מתחזק אצלי הרושם שהאובססיה הזאת לא נוצרה יש מאיין, והיא יושבת על משהו רגשי עמוק (כדרכן של אובססיות). אולי תלכי להתייעץ עם פסיכולוגית ?

למעלה