התמונה של אדם מpeople most beautiful

ר ו ח ל י

New member
וואו את ממש בקיעה ../images/Emo9.gif

יש המון אנשים עם סטייל דומה לשל אדם וביל אז אני לא מבינה למה אנשים ממהרים להסיק שאדם "העתיק" ממנו את הסגנון. מה גם שבאמת אדם עם הסגנון לבוש והאיפור הזה המון שנים. יהיה נחמד ומעניין לראות אותם נפגשים, אבל גיי או סטרייט אני מעדיפה את החיבור עם טומי
שגם טוען שהוא סטרייט אבל פועל בשטח אחרת
. אגב, אם מדברים כבר על כל זה אפשר לשאול משהו? לפני הניק שלך אפשר להניח שאת לא נערה ואני מניחה (אני לא יודעת על הכלל) שרוב מעריצי טוקיו הוטל (וגם כמה מהמם שאני מכירה באופן אישי או מהפורומים) הם בני 15 עד 22. כנראה שיש עוד הרבה מעריצים באזור הגיל שלך, אבל איך יוצא שאנשים כמוך אוהבים בחור בן 20 שעושה מוזיקה די טובה אבל הוא ממש בתחילת הדרך, ושהייתי מצפה שרק הקהל המאוד צעיר ייחשף אליו ויאהב אותו. זה חדש לי שאנשים בגיל היותר בוגר ממה שרשמתי מתחברים אליו... את לא חייבת לענות, אבל מאוד מעניין אותי לדעת איך הכרת את טוקיו הוטל והתחלת לאהוב אותם

איה1974

New member
כן אני דיי פעילה באינטרנט בנושא הלהקה

היה לי בלוג עדכונים של טוקיו הוטל לתקופה קצרה אבל אין לי זמן לזה בגלל שאני סטודנטית. אני מכירה את הלהקה שנתיים וחצי בערך וגולשת בפורומים והאתרים הגדולים של הלהקה כל יום בארץ ובעולם וגם מתרגמת ושמה פוסטים בחלק מהם. אז אם יש לכם איזושהי שאלה על הלהקה או ביל, אפשר לשאול אותי:) לגבי הגיל, אני בת 30 פלוס, ויש אנשים בגילי שאוהבים את הלהקה בחו"ל, ובני 30, 40 ואפילו 50 שמנהלים אתרים/פורמים בעצמם ומאוד פעילים. בארץ זה פחות נפוץ. לי לא יצא להיתקל באנשים בגילי שמחוברים ללהקה כמוני. אני מתעניינת במוזיקה עדכנית באופן כללי. אני לא חושבת שטוקיו הוטל שונים מבחינה מוזיקלית מאדם למברט למשל ומעוד הרבה אומנים בינלאומיים. וחושבת שמעריכים אותם פחות מוזיקלית בגלל שהם מאוד צעירים. אני אישית נחשפתי ללהקה יום אחרי שהיתה להם הופעה בארץ 7/10/2007 (כן, אני זוכרת את התאריך במדויק) היתה ידיעה בחדשות על נערים שנפצעו בהופעה של טוקיו הוטל כי נשברה דלת זכוכית. בגלל שאני מעודכנת במה שקורה במוסיקה העולמית, אז עניין אותי מי זו הלהקה שעשתה כל כך הרבה רעש בארץ ואיך זה שאני לא מכירה אותם. צפיתי בקליפ שלהם ביוטיוב, מונסון ואז נזכרתי שבסביבות מאי 2007 ראיתי את הקליפ ב-MTV חשבתי שזו להקת אימו. ביזבזתי בערך את 3 הדקות הראשונות של הקליפ בהתלבטות אם הסולן זה בחור או בחורה, ובסוף הבנתי שזה בחור לפי אופן ההליכה שלו והטון הנמוך שבו הוא השתמש בסוף השיר. אבל המשכתי לחקור לגביהם, כי לא הבנתי למה המעריצות בארץ כל כך היסטריות לגבי הלהקה. התחלתי לשמוע עוד שירים שלהם, לראות ראיונות של הלהקה. בימים הראשונים ממש התעדכנתי לגבי השנה-השנתיים הראשונות של הלהקה. בכל סרטון התרשמתי מהם יותר ויותר: שהם אנשים משעשעים, ציניים לעיתים, עם תרבות אירופאית שונה משלנו, בעלי בטחון עצמי אך באותה מידה צנועים. הם נוטים לשתף את המעריצים בחייהם דרך הרשת ולכן המעריצים מתמכרים אליהם. הם מקדישים המון למעריצים ולכן רואים שהם נבחרים שוב ושוב בטקסי פרסים בינלאומיים כי המעריצים משקיעים בהם המון בחזרה. ביל כמובן נראה לי מאוד נשי אך יחד עם זה עם אישיות מעניינת ואחד הסרטונים הראשונים שהקלדתי בחיפוש הוא "BILL KAULITZ GAY" וישר עלה סרטון שבו הוא מכחיש שהוא הומו, שאלה שנותרה לא פתורה אצלי עד היום.. בנוסף לזה, ללהקה יש קשר מיוחד לישראל כי הם הגיעו לכאן לאחר שקבוצת מעריצים הכינה עצומה עם כ-5,000 חתימות (לפי מה שהבנתי בכתב יד) ושלחו אותה לשגרירות ישראל בגרמניה שעזרה להם. חברי הלהקה הסכימו מיד לבוא לישראל למרות שזה לא היה בתכנון. בדיוק בתקופה שאני התעניינתי בלהקה, התקשורת הגרמנית עשתה מזה רעש מאוד גדול, שלהקה גרמנית מבקרת בישראל וגם שרה שירים בגרמנית פה. לגרמנים יש עדיין את זיכרון השואה וכו'. הבנים גם ביקרו פה בארץ בירושלים, והיו תמונות וסרטונים ברשת. יש להם גם סדרת טלויזיה ביו טיוב שנקראת TOKIO HOTEL TV והם הקדישו שני פרקים לביקור שלהם בישראל והחוויה שלהם פה. ללהקה קורות כל הזמן דרמות שמשאירות אנשים מרותקים, יש להם הרבה שונאים במקביל לאוהבים. על ביל הסולן יש באופן קבוע שהוא הומו, ואנורקס. הוא בחור מאוד מוכשר: פתח תצוגת אופנה של דיסקארד2 לפני כמה חודשים ודיבב סרטים גרמניים. יש תרבות שלמה סביב שני התאומים ביל וטום שקוראים לה "טווינססט" שזה קשר רומנטי בין תאומים:) כי התאומים מאוד קרובים אחד לשני, מבלים את החופשות שלהם ביחד וגרים ביחד. הם יוצאים לחופשה באיי המלדביים כל שנה, וכל שנה מופצות תמונות שלהם בבגדי ים משם:) יש להם גם תרבות פאנפיקים שאלה סיפורים על הלהקה שמעריצות ממציאות, ומעלות לרשת. בכל זמן נתון, תמיד יש שמועות על חברות של ביל וטום כולל כל מיני בנות שמתוודעות על זה ברשת מפיצות את זה בבלוגים, פייסבוק, יו טיוב וכו'. וזה אפילו מגיע לרשתות הטלויזיה הגרמנית. לביל וטום יש חבר קרוב שקוראים לו אנדריאס שהוא גם חשוד כבן זוג של ביל כל השנים. יש לביל גם מאפרת צמודה בת 30 פלוס שגם חושדים שיש לו קשר איתה. לביל ב-3/2008 היה ניתוח בגלל ציסטה בגרון, היה חשש שהוא לא ישוב להופיע וסיבוב הופעות שלם באירופה בוטל. הכל קרה בדרמתיות. טום האח התאום של ביל היכה סטוקרית בתחנת דלק בגרמניה - אחת מקבוצה של כמה שעקבו אחרי שני האחים ואמא שלהם במהלך שנה. יש איומים קבועים על חייהם של טום וביל לכן הם מסתובבים כל היום עם שומרי ראש ולא הולכים לשום מקום לבד. המתופף הוכה בבקבוק בפאב ונאלץ להתאשפז בבית חולים והיתה לו גם תאונת דרכים שבה נשלל רשיונו וכולי וכולי.

mayarel

New member
וואי זה שככה הבאתם אותם להפעה זה מקסים!!!!

כל הכבוד!!!!! איזה כיף זה בטח היה!! ולגבי ההרפתקאות של הלהקה. וואו. ממש חיי רוק אנד רול אמיתיים. שמחה שלכולם שלום

איה1974

New member
כן זה יפה. לצערי הכרתי אותם יום אחרי ההופעה..

אבל למעריצים שהיו בהופעה זו היתה חוויה גדולה. טוקיו הוטל אפילו נתנו להם חתימות מול המלון שלהם בארץ. וחלקם באו לקבל אותם בנמל התעופה ונכנסו ל-MEET ו-GREET. יש כאלה שאומרים שזו היתה אחת החוויות הגדולות של חייהם והם לא ישכחו אותה. אני מקווה שאני פעם אוכל לנסוע לאירופה לאחת ההופעות. וכן, לכולם שלום: ביל החלים מהניתוח והקול חזר אליו, לא לפני שהוא היה צריך לשתוק במשך 10 ימים בבית ולא לדבר. טום לא נכנס לכלא בגלל שהיכה מעריצה אלא רק קיבל קנס.. והכל ממשיך כרגיל. נקווה שגם טוקיו וגם אדם ימשיכו ויצליחו עוד שנים רבות

nini18

New member
חחחח הוא מת עליו חחח חמודד איזה מצחיק זה בטח

יהיה לראות אותם ביחד חחחחחחחחח חמודים

nini18

New member
חמודי שלי מחפש את ביל חחחחחח אוי איזה מאמי

הואאאאאאאאאאאאאא
ואיפה באמת ביללללללללללל???????????????????? כל כך קיוויתי שהפעם הם כן יפגשו

איה1974

New member
הוא בסיבוב הופעות באסיה יחד עם הלהקה

אולי בסוף הם יפגשו באיזה טקס פרסים אמריקאי או אירופאי EMA או VMA ב-EMA טוקיו היתה ב-3 השנים האחרונות וכנראה אדם יהיה שם השנה

nini18

New member
איזה באסה שהוא אף פעם לא בגרמניה שאדם מגיע

ודיי אני כבר מתה שהם יפגשו אני מקווה שזה יהיה מאוד בקרוב. וכן שיהיה באחד הטקסים העיקר שיפגשו ושיהיו הרבה תמונות

mokasosex

New member
אהבתתתתי ממש את מיוזקקק אגייייין ../images/Emo23.gif

והראיוווון חמוווווווווווד רצח :] אני מתהה על איך שהוא לועס מסטיייייק

nini18

New member
עדיין שונאת אתהרקדנים אבל כן אדם מדהים../images/Emo99.gif

mokasosex

New member
אני אוהבבת שהוא מופיע עם רקדנים ../images/Emo3.gif

הואאא הדבר הכי סקסייייייי ביקום!

mayarel

New member
../images/Emo99.gif people most beautiful וואיייייייייייי

http://www.people.com/people/package/video/0,,20360857_20364282,00.html איך הוא יפההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אוי והפרצופים שהוא עושה לתוכים
חמודיייייייייי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ומקסים לו להיות לבן כמו שיש. אוי משגע

למעלה