התמונה היחידה שצילמתי...

מצב
הנושא נעול.

omer landau

New member
התמונה היחידה שצילמתי...

התמונה היחידה שצילמתי...
הסיפור שלי ממקודם שלא אישרו לי לצלם אז בכל זאת הצלחתי לצלם תמונה אחת .....
(הרכבת יוצאת מתחנה בת"א) מה קרה לרכבת שירדה היום מהפסים?? למישהו יש פרטים?

בוא נלביש חידה על התמונה...

התמונה היחידה שצילמתי...
בהנחה שלא רואים עם הנהג נמצא בתא הניהוג הזה.... איך אפשר להוכיח שהרכבת אכן עוזבת את התחנה (נוסעת הפוך מכיון הצלם) ולא נכנת לתחנה? וחן, אל תגלה, זה לא פייר!

omer landau

New member
אני יודע את התשובה זה ממש קל

בהנחה שלא רואים עם הנהג נמצא בתא הניהוג הזה.... איך אפשר להוכיח שהרכבת אכן עוזבת את התחנה (נוסעת הפוך מכיון הצלם) ולא נכנת לתחנה? וחן, אל תגלה, זה לא פייר!
אני יודע את התשובה זה ממש קל
למרות שאני צילמתי כל מישהו עם טיפת היגיון יכול לדעת את התשובה לשאלה זו

היא עוזבת את התחנה לא?

אם אתה יודע, אז תגיד....
חוץ מהרעיון שאתה צילמת, יש עוד הוכחה.
היא עוזבת את התחנה לא?
לפי שתי דברים 1.האורות האדומים נמצאים בסוף הרכבת ולא בהתחלה 2.המסילה הזאת שמאלית לרציף לפכיכך הכיוון של הנסיעה הוא דרומה,הפוך ממכוניות.

omer landau

New member
בתחנת מרכז זה שונה -משום מה

היא עוזבת את התחנה לא?
לפי שתי דברים 1.האורות האדומים נמצאים בסוף הרכבת ולא בהתחלה 2.המסילה הזאת שמאלית לרציף לפכיכך הכיוון של הנסיעה הוא דרומה,הפוך ממכוניות.
בתחנת מרכז זה שונה -משום מה

גדדו

New member
ראיתי פעם רכבת שנסעה בכיוון האורות

היא עוזבת את התחנה לא?
ראיתי פעם רכבת שנסעה בכיוון האורות
האדומים.

שלוש תשובות לשתי אפשרויות

התמונה היחידה שצילמתי...
נוסעת "אחורה" כולמר נגררת בגלל שהפנסים לא דולקים נוסעת "קדימה" כלומר נדחפת כי מגיני השמש במצב מורם (כך נראה לי. אם הם במצב מורד אז התשובה מתהפכת...) נוסעת קדימה בגלל השלט עכשיו רק תבחרו

ל 2 התשובות שלכם אין בסיס של 100%

נוסעת "אחורה" כולמר נגררת בגלל שהפנסים לא דולקים נוסעת "קדימה" כלומר נדחפת כי מגיני השמש במצב מורם (כך נראה לי. אם הם במצב מורד אז התשובה מתהפכת...) נוסעת קדימה בגלל השלט עכשיו רק תבחרו
אייל - בוא נניח שהיתה תקלה וניתבו את הרכבת למסילה אחרת? בני - מגיני השמש נקבעים ידנית ע"י הנהג, יכול להיות שהוא לא הוריד אותם, בנוגע לפנסים - גם הם, נקבעים ידנית ע"י הנהג. אני רוצה סמל שהוא לא ניתן לפירוש אחר (הנהג שכח או משהו כזה), משהו שנקבע ע"י מחשב הרכבת.

תוספת:

אייל - בוא נניח שהיתה תקלה וניתבו את הרכבת למסילה אחרת? בני - מגיני השמש נקבעים ידנית ע"י הנהג, יכול להיות שהוא לא הוריד אותם, בנוגע לפנסים - גם הם, נקבעים ידנית ע"י הנהג. אני רוצה סמל שהוא לא ניתן לפירוש אחר (הנהג שכח או משהו כזה), משהו שנקבע ע"י מחשב הרכבת.
תוספת:
לענין השלט - השלט נקבע ידנית ע"י הפקח, הוא יכול לשים בדרך לחיפה שלט של באר שבע ולהפך, שים לך לרכבות שמגיעו לבנימינה ומשם חוזרות לת"א, לא פעם ולא פעמיים הרכבת עוזבת את הרציף (חזרה לת"א) שהשלט "בנימינה" עדיין מופיע.

omer landau

New member
נו אז מה זה? אני במתח חחח ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

תוספת:
לענין השלט - השלט נקבע ידנית ע"י הפקח, הוא יכול לשים בדרך לחיפה שלט של באר שבע ולהפך, שים לך לרכבות שמגיעו לבנימינה ומשם חוזרות לת"א, לא פעם ולא פעמיים הרכבת עוזבת את הרציף (חזרה לת"א) שהשלט "בנימינה" עדיין מופיע.
נו אז מה זה? אני במתח חחח

omer landau

New member
למה היא עוזבת את התחנה!!!!!

התמונה היחידה שצילמתי...
א. אמרתי תחנה בת"א מי שמכיר תחנות אז זאת התחנה שהכי דומה לתחנת האוניברסיטה(מרכז הירידים) שזאת באמת תחנה זו כתוב על השלט אשדוד מכאן נוסעת דרומה לכיוון מגדלי הבורסה שנראים ברקע ב. האורות האדומים דולקים והלבנים לא כי תמיד שהרכבת מסוג זה נכנסת לתחנה עם קרון הניהוג שלה אז רק האורות הלבנים דולקים ג.אני צילמתי אז אני צריך לדעת חחחח וגם אולי הוישר באמצע??? יום טוב לכולם

../images/Emo22.gif כל הכבוד!

א. אמרתי תחנה בת"א מי שמכיר תחנות אז זאת התחנה שהכי דומה לתחנת האוניברסיטה(מרכז הירידים) שזאת באמת תחנה זו כתוב על השלט אשדוד מכאן נוסעת דרומה לכיוון מגדלי הבורסה שנראים ברקע ב. האורות האדומים דולקים והלבנים לא כי תמיד שהרכבת מסוג זה נכנסת לתחנה עם קרון הניהוג שלה אז רק האורות הלבנים דולקים ג.אני צילמתי אז אני צריך לדעת חחחח וגם אולי הוישר באמצע??? יום טוב לכולם
כל הכבוד!
א. שוב - קרא את תשובתי "תוספות" יש שם הסברים על השלט. ב. האורות - נקבעים ידנית ע"י הנהג. ג. זה שאתה צילמת, אמרתי שזה לא נחשב אבל... הושיר באמצע זאת התשובה, ברגע שהנהג לא נמצא בתא (או בקטר או בתא הניהוג) הוישר עובר למצב "אמצע" - סימן שהתא לא מאויש מבחינת מחשב הרכבת.

נו אז אני צדקתי

כל הכבוד!
א. שוב - קרא את תשובתי "תוספות" יש שם הסברים על השלט. ב. האורות - נקבעים ידנית ע"י הנהג. ג. זה שאתה צילמת, אמרתי שזה לא נחשב אבל... הושיר באמצע זאת התשובה, ברגע שהנהג לא נמצא בתא (או בקטר או בתא הניהוג) הוישר עובר למצב "אמצע" - סימן שהתא לא מאויש מבחינת מחשב הרכבת.
נו אז אני צדקתי
אם תראו אני רשמתי שהאורות האדומים (DIM) ולא האורות הלבנים דולקים ואת האורות הלבנים מדליקים בראש הרכבת ואת האדומים בסוף הרכבת.

omer landau

New member
הוא כתב שהם נקבעים על ידי הנהג ככה

נו אז אני צדקתי
אם תראו אני רשמתי שהאורות האדומים (DIM) ולא האורות הלבנים דולקים ואת האורות הלבנים מדליקים בראש הרכבת ואת האדומים בסוף הרכבת.
הוא כתב שהם נקבעים על ידי הנהג ככה
ככה שהוא יכל לטעות ולא לכבות אותם למרות שלא נראה לי שזה קורה בדרך כלל האורות האדומים בסוף הרכבת וגם אני כתבתי את זה הוא אומר שהתשובה הנכונה זה הוישר שנמצע באמצע כאשר הנהג לא נמצא בקטר או בקרון הניהוג

איל - איל - איל - הבנת הנקרא.....

נו אז אני צדקתי
איל - איל - איל - הבנת הנקרא.....
קרא שוב את ההודעה שלי ותבין שכל מערכת התאורה נקבעת ע"י הנהג!

Mike A

New member
למה להסתבך

התמונה היחידה שצילמתי...
למה להסתבך
פתרון פשוט - אין נוסעים על הרציף. כולם עלו על הרכבת

מצב
הנושא נעול.
למעלה