התמודדות ראשונה של חברי המועצה הנבחרת לא!!!

ofer1niv

New member
קולמן לא נבחר

שמת לב לסרט הזה קולמן לא נבחר והצעתו הייתה שלו בלבד הוא לא מדבר בשם אף אחד אחר אם לא הבנת אז בעייה. אגב טעית בשם אבל זה אופייני לאנשים שמנסים לא להפנים מצבים חדשים רק ש asdf5550 לא יעלב לנו? והכי חשוב יקירתי הייתה הצבעה ולא לשכוח ההצעות של קולמן לא עברו את סף הבחירה אז כדאי מהיום לעהלות הצעות קונקרטיות שגולברי הבטיח לא נעים לי להגיד לך אבל את השלט למכירה שרצו להדביק לבית של גולברי יכולים להביא אלי אני צריך הגנה לגשם על המלונה של הכלבים שלי הרי אין שימוש בשלט לפחות חמש שנים.

מיקה131

New member
מעניין מאד, עופר היקר...

שרק אתה בחרת להגיב לפוסט שלי במקום asdf5550 שבנתיים לא נעלב ולא הגיב אגב עופר איך היה בחו"ל??? להמשיך... האמת שאתה ממש משעמם עם משחקי הזהות שלך, אני ממשיכה הלאה, חבל לבזבז זמן עליך...

ofer1niv

New member
יקירתי אמרתי לך

את הוזה קשות לא הייתי בחול כבר שנתיים לשמחתי, אני מעדיף את שבילי הארץ לצערם של אחרים שמודדים את אהבת הארץ דרך הנסיעות לנתב"ג , לדעתי יש לך בעיית זיהוי בפורום ואם תמשיכי עוד נסיק מסקנה קשה לגבי יכולתך לשפוט דברים ? למעשה אולי את עוד רודפת אחרי מישהו שממש דרך לך על היבלת וקשה לך לשקם את ההרגשה ? אני לא הכתובת חמודה קחי סולם אחר בבקשה. ואל תבזבזי עלי זמן הרי לא אני הנדון כאן בפורום או שטעיתי חלילה ? הרי בענייני הישוב עוסקים אנו לא? אז קחי אוויר ותמשיכי לרדוף אחרי המאכזב שלך אבל לצערי זה לא אני ובטוח שאני כאן בצורן ולא בחו"ל חו"ל זו ממש מילה מוקצית אצלי ואים תירצי אראה לך את הדרכונים שלי גם את הישראלי וגם את האוסטרי בשביל שתרגעי אולי? יום טוב שבת שלום והמון נחת מהפורום ומראש המועצה הנבחר שלך לשימחתי גולברי יצחק וגם הוא כנראה לא בדיוק asdf5550 שלך האבוד

ofer1niv

New member
בביתי יש שמונה מחשבים

ושדגכ55500 לדעתך הוא עופר ולידיעתי הוא אחר . זה מישהו מבני הבית יש כאן רק 9 מחשבים מהם נשלחות רק לפורום שלכם בערך 7 זהויות שונות אז? בכול מקרה לא פגעת אבל דיברת הרבה שטויות ! משתתף בצערך שלעולם לא תנחשי מי הוא מי כנראה עד הבחירות הבאות מה שנשאר לך זה רק להשמיץ את עופר ניב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בגיל 65.5 מחצית מהגיל שנקבת בפורום אספר לך מי הוא זה שאת ממש לא יכולה לסבול ופיתחת כלפיו אובססיה של נקמנות בוטה מעל גבי הפורום מיקה זה לא עופר ניב asdf55500 אגב טעית באפס אחד בכינוי שלו. ולכול גולשי הפורום מי היו הפעילים של גולברי שתקפו פעילים של קולמן בבוקר הבחירותליד הכניסה של צורן אני רוצה שמות בבקשה . בלי פלסף רק שמות אני אדאג לשאר

EREZ TAL1

New member
שמות

הוגשה תלונה למשטרה , אפילו עליהם אני סומך יותר מעליך , כך בחשבון שהעניין מטופל , האם תגנה ? האם תוקיע ? לא ממש חשוב. ובכלל בשבילך העובדות הם רק המלצה , אתה חפץ במלחמה קבועה ע"מ לספק אצלך איזה חלל חסר . האמת היא נחלתך בלבד וכל השאר לא ממש חשוב... מה כבר אפשר לצפות מאדם כמוך -שומר נפשו ירחק.

ofer1niv

New member
לא שאלו אותך בכלל

ארז טל אתה כרגיל קופץ ופולט שטייות בקצב אש בלי לכוון בכלל, הוכחת כבר שפיך גדול וממש מפיק מרגליות מזוייפות כנראה? ואף אחד לא צריך ממך רשות לכתוב משהו כאן בפורום או רשות לדבר , מי בכלל רוצה לדבר איתך או לשמוע את דעתך? האם סתיו לא מחק את הודעתך בגין איך הוא קורא לזה ? חביבי אתה נשארת מאחור עם רעיונות ופנטזיות הזויות לחלוטין בלי יכולת להוכיח ולו לרגע כי יש לך קבלות על דברך גם המועמדים שלך לא בדיוק נבחרו מה שמראה כי בחירתך הינה גם הזויה וגם לא אפשרית לחלוטין ארז טל בששלוש מילים , לא סופר את השטויות שלך, ואם אינך יודע מי כתב לך את זה אז זה עופר ניב באיזה תחנת משטרה ראית תלונה בכלל? והצעתי שמור נפשך ממני אתה בהחלט לא חברה ראויה ,בטוח שלא בשבילי .

EREZ TAL1

New member
תלונה במשטרה

אני הגשתי את התלונה במשטרה נגד ביריוני גולברי. אם מעניין אותך אתה יכול לקבל פרטים אליה במשטרת נתניה שפתחה בחקירה נגד ביריוני גולברי.( מ"ס תלונה 15 ) . רק לשם דיוק העובדות ( למרות שלא ממש מענינות אותך העובדות ).: צורן ניצחה את גולברי ב68 קולות, מי שמנתח את תוצאות הבחירות יודע להגיד שמי שנתן לגולברי את כס המועצה היה מנדי שישב על הגדר ולא הכריז את שהבטיח לפני ההתמודדות השניה. בצורן של הסיבוב הראשון היה לגולברי מול קולמן יתרון של 600 קולות. מה אפשר להסיק מזה ? שתושביי צורן מעוניינים בהמשך שלטון גולברי ? פקח עיניך חביבי את השלטון של גולברי קבל הנ"ל בנחלוליות פוליטית נמוכה ואלימה כפי שרק בכפרים ערבים אפשר עדיין למצוא. פטרונך שניצח לא השכיל להבין שמנהיג שמעוניין לשמור על סביבת עבודה נוחה ושקטה חייב לייצר ממלכתיות (אפילו עם מלכותית) ולגנות כל אלימות של בריונים כזאת או אחרת , אבל כנראה שגם הוא מפחד כי הרי הביריונים האלה הם אלה שבאים לגבות את חובם "ביום שאחריי " וכבר הוכח בעבר שהוא אינו משלם את שהבטיח ובגלל זה הוא ממשיך להסתבך ... בקיצור בהצלחה לך ולפטרונך בדרך להסתבכות הבאה .

התעלמת מעוד פרט חשוב

היי ארז, התעלמת מעוד פרט חשוב. תושבי צורן הביעו תמיכה גורפת במיקי אקרמן 1000 קולות מול 700 לגולברי ו- 100 לקולמן ואילולא מסע הנקם שלכם בו היינו עושים את המהפך כי בסיבוב השני מיקי היה מצליח לאחד את בני ביתך בקדימה יותר מאשר קולמן. היה ברור שאין אידליה בין אנשי קולמן למנדי. עכשיו נאלץ להתמודד מול גובלרי וש"ס כאחד.

klm1357

New member
קראתי בעיון

את ההתכתבות שלך בעבור תלונות במשטרה על אלימות לדעתי אתה צודק וטועה יחד נכון שבצורן קולמן קיבל קולות רבים היא לא ניצחה את גולברי , נכון שמנדי לא צידד באף צד תרתי משמע לא ראינו כול מסמך כזה. נכון שבקדימה גולברי קיבל קולות רבים מקולמן ובכך הוא ניצח את קולמן בבחירות ולא קדימה ניצחה את קולמן. ולכן בגלל היות הישוב מאוחד ומאחר וצורן וקדימה אחת הם גולברי קיבל כהונה נוספת אוהב או לא זה לא הקטע בכלל, הקטע הוא שצורן לא יכולה לטעון בגלל שקולמן היה חזק שם. יקבלו משהו על חשבון כמו שלא מנתחים כול קלפי לחוד ונותנים לתושבים באזור הקלפי אוטונומיה נפרדת , ביריונים קיימים ולא רק בכפרים ערבים גם בתל מונד אבן יהודה תל אביב וירושלים קורים מעשי בריונות שכאלה , הדו שיח כאן יורד לרמת השוואה לא נכונה בעליל ובטוח שלא מחמיאה להעלבת סקטור ערבי או דתי או חילוני סתם ותפוח רקוב אחד יכול להרקיב תיבה שלמה אבל לכלול את כולם קצת מוגזם אולי? אני חייב להבין את שאלתך או קביעתך לא מובן לי איך אתה מסיק על אוירה ממלכתית של נבחר ציבור שכול מערכת בחירות ולא משנה היכן צוברת תאוצה וטונים גבוהים אז אתה מצפה ממישהו בכלל להיות ממלכתי אכשיהו ? דבר לא רציונלי בעליל

היה ברור שצ'וח לא לא יהיה סגן

עם חתימת הסכם העודפים של ש"ס עם גולברי היה ברור שגולברי מסתמתך על הקולות הנאמנים של ש"ס. תוצאות הסיבוב הראשון רק חיזקו את הברית, כך שיחד בתנופה וצ'וח מחוץ למשחק ואף אחד לא סופר אותם (כבר כתבתי זאת לפני הסיבוב הראשון והשני כשני כשישבו על הגדר). גם אם היו זוכים השלושה מנדטים לא היה עוזר. לגולברי יש היום חזית מוצקה של הרשימה שלו, ש"ס, מנדי... רק אם היו מתאחדים סביב מיקי היה סיכוי טוב לשינוי.

ofer1niv

New member
הסכם עודפים\?

אז מה את כבר יודעת אחת שלא יודעת כלום? למה רק לתכנן מלחמה עם גולברי ש"ס מנדי? אולי עדיף לשבת ולדבר גולברי ש"ס מנדי קולמן מורשת יחד בתנופה ? אולי יש דברים חשובים אחרי הבחירות משהו כמו ללכת יחד קדימה ולא רק לתכנן מלחמות חורמה עד אין קץ דון קישוטים רק לא גולבגרי עדיין? להחליף את המנטרה זה כבר בנלי עד כדי גיחוך . אחת שלא מבינה כלום כנראה שמספיק עם השטויות האלה , רצית את צוח למה לא נתת לו כוח מול גולברי בבחירות ? למי נתת את הכוח בהתחלה ואחר כך ואת עוד רואה את הכתובת על הקיר ממש חכמה בלילה יורה ברגל ולא בדיוק מבינה את החור שעשה הכדור ?

מסכימה עם דבריך...

עופר, אין לי שום בעיה שיחד בתנופה יחברו לגולברי להיפך אשמח אם ישכילו לחבור אליו. אבל יש שתי בעיות: האחת היא האם זה יקרה הרי בבחירות הקודמות הם היו חמש שנים באופוזיציה. והשניה האם גולברי בכלל ירצה אותם אם היית עוקב אחרי הפוסטים שלי כאן הייתה מבין לבד במי תמכתי. תמכתי במיקי אקרמן וברשימתו ובסיבוב השני בקולמן שלמה עם בחירתי.

ofer1niv

New member
ברור אפשר גם 4

השאלה מה הם שווים הסגן הקודם בכלל לא תיפקד אז? נכון תמיד גולברי אשם שכחתי? אחד בשכר אחד בפןל טיים גוב שווה חמישה בלי שכר , אדם שיוכל לתת מענה שיהיה זמן כוח ויכולת לתת שווה את המשכורת

תותח9

New member
הסגן היחיד שהכרתי תפקד היטב

לא בשכר, אלא בהתנדבות ודוקא גולברי לא היה אשם במקרה זה

ofer1niv

New member
הסגן הכי טוב

הוא זה שלא נבחר ולמה אף אחד לא דאג שיבחר לפחות למועצה הרי הוא היה עילוי של סגן ואני לא אספר לך איך נבחר למועצה אז לפני חמש שנים הוא היה מספר שלוש של....................

orenh47

New member
לא תיפקד?? עופר אתה מדבר שטויות

כן עופר יקירי ראש המועצה שלך כן מתפקד רק 214 קולות הפרש זעום הלא אם היה מתפקד היה גורף כל הקופה אל תשכח אני עמדתי בגשם שוטף כשהיה מועמד לקדנציה ראשונה ואיזה מסמכים הוא הראה לי ונתונים על דברים שמר מלכה עשה ומה???הוא לא היה יותר טוב בגרוש לומר על מיקי שלא תיפקד?? יש גבול כמה אפשר ללקק אלא אם זה כל כך נעים עופר חלק מאמירותיך אומללות ירודות ברמתן יש אדם בצורן שחטף מכות משני פעילים של ראש המועצה הדגול שלך ושלי לצערי על אחד אחר שלפו סכין למה לא להרוג??? אולי זה בבחירות הבאות אומללות האימרות שלך אומללותולא אוסיף כי זה ישמע רע אורן הוף

ofer1niv

New member
1 מספיק

ככה זה בחיים אחד יותר מנצח ולא משנה מה תומר הבעייה היא להבין שניצחון לא משנה בכמה ואיך הוא ניצחון מלא וזהו והסרוב להבין גרוע מהיכולת האמיתית לרדת למשמעות החיים אחררי אז אתה בבעיה קודם הבן לא משנה 1 או 214 או 1000 הפסד זה דבר מופשט פשוט וקר ועכשיו לעבודה ולא משנה מה אני חושב על מיקי ואתה על קולמן כרגע הם במועצה נבחר ראש מועצה ומועצה והם יכולים לעבוד יחד או לריב חמש שנים ואתה ואני לא בדיוק אחראים על הקטע הזה אבל להבין שזהו אפשר כן.

yonib1231

New member
עופר אתה ממש טועה

אני מסכים איתך שניצחון הוא ניצחון ולא משנה באיזה יתרון, אבל כש-49% מהבוחרים אומרים למנצח שהוא לא מקובל עליהם אז רצוי מאוד שהוא יפשפש במעשיו וינסה להבין למה כל כך הרבה אנשים לא רוצים אותו.

למעלה