התמודדות עם אופי

yossefb1

New member
התמודדות עם אופי

היי בנות - האם יש לכם ניסיון עם בחור שכל הזמן דוחה דברים, כמו לקנות רהיטים או מוצרי חשמל, אירגון הבית, הזמנת חופשה, החלטות. לא ברמה של ימים, ברמה של חודשים ארוכים. אפילו ברמה של לצבור חודשיים של דואר בלי לקרוא אותו. או אפילו להודיע מראש לחברה שלו שיתן לה מתנה ליום הולדת רק שבוע לאחר מכן. דחיית קניית רהיט מסוים במשך חצי שנה למרות שזה קשה להסתדר במצב הקיים- לא דחיית הקנייה, אלא דחיית החיפוש ! . בית מבולגן. אפילו כשיש זמן (שזה לא קורה הרבה בגלל העבודה כל יום עד 20-21 בערב) , הוא מעדיף לנוח ולבלות ערב נחמד בבית -ולדחות הכל לסופשבוע (ואז בסופשבוע ישנים כל היום או במקרה הטוב קופצים שנייה לסופר). אז פשוט שום דבר לא קורה: פשוט עבודה ,מנוחה ובילויים. אם הכרתם בחורים כאלה- מה אתן חושבות על זה? הוא החבר שלי ובנתיים אנחנו לא גרים ביחד. שנינו באמצע שנות העשרים. איך מתמודדים בחיי היום יום עם מישהו כזה? בבקשה עזרה תודה

נשמע לא פשוט העניין הזה

אני מתארת לעצמי שבעיקר לאנשים שמסביבו לא קל, בעיקר כשהדברים שהוא דוחה קשורים בהם. ואולי את כחברה שלו מרגישה הרבה תסכול סביב העניין הזה, כי היית רוצה אולי יותר תקשורת ושותפות עם החבר שלך? מהצד השני, נשמע שהוא עובד הרבה, ואולי מה שאת מתארת כדחיינות, זה בעצם כי משהו אחר שחשוב לו (העבודה) הוא זה שתופס את מרבית הזמן שלו ואולי הדברים האחרים פחות חשובים לו. האם זה יכול להיות? אם השאלה היא - מה עושים? התשובה נראית לי די מורכבת. בעצם, קודם כל אולי כדאי לשאול את האיש, האם זה משהו שהוא מודע לו ושמפריע לו והיה רוצה לשנות את זה. אם לא - אז אני מניחה שהייתי עובדת עם עצמי על לקבל את הדבר הזה, שכן אין לאף אחד אפשרות לשנות אדם אחר, אלא רק את עצמו. אם הוא כן רוצה לעבוד על זה - אז יש המון מה לעשות, לחוד וביחד. השאלה הקריטית לדעתי, תלויה בו. מה את אומרת?

למעלה