התלבטות

התלבטות

כבר כמה שנים שיש לי מאהב מקסים, היו תקופות שהיינו בקשר אינטנסיבי, היו תקופות של ניתוקים ותקופות של קשר מידי פעם.
לאורך כל השנים בחלק מהזמן היו גם לכל אחד מאיתנו קשרים נוספים, לפעמים שיתפנו , לפעמים פחות, בדרך כלל זה היה אחלה מצד שנינו, כל אחד רצה את החופש לעוד קשרים.
בחודשים האחרונים אנחנו נפגשים לא באינטנסיביות, פעם בחודש בערך, הסקס נפלא. בין פגישה לפגישה כמעט ואין קשר. אפשר להגיד שאני זאת שמכתיבה את התדירות והקשר, כך מתאים לי מכל מיני סיבות...הוא היה שמח ליותר..
תמיד ידעתי ודיברנו על זה שהקשר בנינו הוא בעדיפות על כל הקשרים הנוספים, גם מצידי וגם מצידו (מלבד בני הזוג שלנו כמובן)
לאחרונה הוא משתף אותי בקשר נוסף שיש לו ואני מבינה שאיתה כרגע זה יותר אינטנסיבי גם ריגשית מהקשר איתי. לפני כמה זמן הוא הציע שניפגש שלושתינו ואם תמצא חן בעיניי אולי גם נעשה אהבה ביחד.
אני לא סגורה עם עצמי, יש בי צד שחושש, מרגישה במקום פחות בטוח בקשר איתו ושמץ של קינאה (שמעולם לא היתה לי כלפיו) מבצבץ לו. אני גם מרגישה שהקשר איתה התחזק כי אני לקחתי כמה צעדים אחורה, שומרת את הקשר איתו אבל בפחות היצמדות.
אמרתי לו שאני לא בטוחה שרוצה, הוא אמר שזה בסדר גמור אם אגיד "לא". אני יודעת שהוא מאוד רוצה, זו פנטזיה ממזמן אצלו. יש בי צד שלא רוצה לאכזב אותו .ויש בי צד שחושש מלהכנס למערבולת ריגשית בעקבות..
אני יודעת שאני צריכה ללכת עם הלב, רק שהלב לא בטוח, מתלבט...
מה לכם יש להגיד? אשמח לתגובות
מישהו עבר משהו דומה?

מתקמבק

New member
דעה אישית שלי

אם יש ספק אז אין ספק. לשם הולכים בלב שלם. בלי חששות, עם המון פתיחות. את לא במצב הזה. את לא תיהני וגם הוא לא.

בדיוק מה שאני חושבת.

בוגאטי

New member
החשש תמיד יהיה שם

ובמקביל יכולה להתפתח תחושת החמצה.

תתחילו במפגש משולש על קפה. משם יהיה לך קל יותר להחליט איך מתקדמים

ורד הבר1

New member
יקירתי

כפי שאני מכירה וקוראת אותך עד היום - החשש והקנאה אינם חלק טבעי ממך
וכשיש דברים שמרגישים לך נכון - את הולכת אליהם בלב שלם
מה שאני מרגישה מדבריך פה זה בעיקר את החשש לאכזב אותו ואת - "בעצם למה לא? מה שונה הפעם?"
וכנראה שמשהו שונה, וזה הכי בסדר להרגיש שזה לא מתאים לך, ולהגיד לא
לא עברתי דבר דומה, אבל במקומות האלו אני הכי קשובה לעצמי ומעדיפה לוותר מאשר לעשות מעשה שאני לא שלמה במאה אחוז איתו ועם התוצאות שלו
אתם הרבה זמן ביחד, יש לכם משהו מקסים, אני מאמינה שגם אם תגידי "כן" וזה יפגע במשהו - הקשר שלכם ישרוד את זה
אבל נראה שמשהו לא פתור אצלך בסיטואציה הספציפית הזאת, ואני ממליצה לך לברר עם עצמך מה זה ולמה, ולדחות נכון לעכשיו את ההרפתקאה הזאת עד שאם וכאשר תרגישי נח ושלמה איתה.

מתקמבק

New member
זו לא סתם הרפתקאה

היא מרגישה שמתפתחת מעורבות רגשית ואז... נוסיף ונאמר... על אחת כמה וכמה ש... לא! לא!! לא!!!

couple2

New member
דברים שרואים משם לא רואים מכאן

כנראה שאת צריכה לקחת קצת מרחק ולא להיכנס למערבולת.
כנראה שיש לך מה להפסיד ואת עלולה להיפגע.

תחושת בטן

קראתיך...
והתגבשה אצלי המחשבה שזה לא יהיה נכון לך.
אחר כך קראתי את כל אלה שמעלי.
מסתבר שגם הם חושבים כך - עבורך.
זה מה שיש לי/לנו לומר לך
ומכאן - ההכרעה בידך.

אם היא היתה מישהי יותר סתמית עבורו,

יתכן והיית מרגישה אחרת ומוכנה יותר להשתתף בחוויה הזו, פרי יוזמתו.

לפי מה שאני מבין

הוא לא עוד הזדמנות לסקס (כי עם אלה את ממש לא נוהגת לקנא) אלא מישהו שאת מחוברת אליו רגשית, מישהו שתת ההכרה שלך מסווגת כבן זוג של ממש ולכן רגש הקינאה. וכשהיא שם, הקינאה, קשה להתעלם ממנה. לרוב האנשים היא לא עושה טוב וכנראה גם לך. רוב הסיכויים שאם תפגשי בהם יחד, אפילו לא במיטה זה יעשה לך רע. אפילו מאוד.
אני מציע לך לשתף אותו בזה. הוא יבין לבד שהפנטזיה שיש לו בראש זה לא מה שקורה באמת.

אני קורא

"תמיד ידעתי ודיברנו על זה שהקשר בנינו הוא בעדיפות על כל הקשרים הנוספים, גם מצידי וגם מצידו (מלבד בני הזוג שלנו כמובן)"
ומשפט לאחר מכן:
"מבינה שאיתה כרגע זה יותר אינטנסיבי גם ריגשית מהקשר איתי"

נראה שיש בינכם קשר משמעותי שכל אחד רואה קצת אחרת.
בדומה לקשר זוגי עיקרי, הייתי מברר את הדברים לפני שזורק לתוך הקשר הרפתקאות והתמודדויות נוספות.

זה יתברר עם הזמן

עדיין מרגישה שהקשר שלנו מאוד חזק גם אם עכשיו איתה זה יותר אינטנסיבי. אני לא בתחרות איתה.
וכל עוד כשאנחנו יחד זה טוב, פחות חשוב לי מה קורה לו איתה. שמחה על הספייס שיש לנו לחוות גם דברים אחרים.

היכולת לנהל כמה קשרים במקביל

בנוסף על העיקרי, מדהימה אותי כל פעם מחדש... זה משהו שלא התנסתי , לא מרגישה בשלב זה שזה אפשרי עבורי

מה שמתאים לך

חושבת שאצלי זה נובע מקשר ארוך ועמוק שהתבסס במקום של המשכיות וביטחון, משהו כמו זוגיות פתוחה בתוך זוגיות פתוחה (ואני לא מגדירה אותו כבן זוג נוסף, אבל זה קשר מאוד חזק).
יכולה לאמר לך שכבר בתחילת הקשר הוא הבהיר לי שיש לו עוד קשרים ואצלי זה נוצר עם הזמן.

ט י פ ט י

New member
אם הלב מתלבט

הלב יודע...שלא מתאים...
זה מסוג הדברים שצריך לעורר תשוקה ורצון חזק להיכנס לתוכם...אם זה מתלבט אז לא.

למעלה