התלבטות: רכישת דירה להשקעה בגיל צעיר

אדם 08

New member
התלבטות: רכישת דירה להשקעה בגיל צעיר

בוקר טוב, אני רווק בן 26. עובד בהייטק ברחובות. צברתי הון תחילי + תוכניות חסכון לדירה + עזרה מההורים - אני מגיע לסכום של 800K - 1M. חלק גדול מההון התחילי שלי מושקע במניות בבורסה/תעודות סל (250K) והוא לא צובר יותר מדי רווח. רציתי להתייעץ- אני לא יודע אם זה הפורום הנכון...אבל אין מה להפסיד לעולם אין לדעת מאיפה תבוא עיצה. התחלתי לחפש לרכוש דירה להשקעה ברחובות - 4 חדרים. ראיתי כמה הצעות: 3 חדרים נראת לי קטנה מדי מכדי שאוכל למכור אותה בקלות ביום מן הימים. מחירים של דירות יד 2 (באזורים הטובים) לא רחוקים בהרבה ממחירים של דירות חדשות. בסופו של דבר, אני חושב לקנות דירה במחיר של 1,250K - 1,280K ברחובות ההולנדית. מישהו מכיר? יודע אם הרעש של הרכבת מפריע? אם המחירים באזור כבר מופקעים ואין טעם להכנס להשקעה שם? אם יש דברים שמשרד מכירות לא מספר על המקום? פתאום אני קצת מבולבל. אולי המחירים ברחובות כבר בשיא? אולי שווה לקנות דירה להשקעה בפרפריה: אשדוד, ב"ש, אשקלון. כל האזהרות אתמול של פישר- אמורות לעודד אנשים לקנות דווקא עכשיו דירה (כי מחר יהיה יותר קשה)? או לחכות (כי מחר יהיה יותר זול) ? מה הייתם מייעצים לבחור כמוני ? תודה לכל מי שיכול לעזור מנסיונו

אדם 08

New member
תחבורה ציבורית מרחוב ההולנדית

חברים, רציתי לשאול: איזה תחבורה ציבורית יש משכונת רחובות ההולנדית: 1. לרכבת 2. לת"א 3. למרכז רחובות 4. לפארק המדע הם בתדירות סבירה? תודה לעוזרים

FDA

New member
שלום אדם

לפי מה שאגד מפרסמים באתר: יש בשעות הבוקר תח"צ מרחובות ההולנדית 201 -לת"א ב 5.13 וגם 274 או 174 ב 6.35 ,7.35 17 -לרכבת ב 6.23 ,6.53 ,7.23 ,גם 201 ,274, עוברים ברכבת ,וכולם מגיעים לפארק המדע גם , 201 ,164 ,274, עוברים בתחנה מרכזית ובמרכז העיר ברחובות אחרי זה יש קו 16 עד 21.30 לתחנה מרכזית רחובות ,לכיוון ההפוך לרחובות ההולנדית יש 16 עד 22.33 בלילה בקשר לקניית דירה ברחובות עכשיו - זה כנראה הימור -קשה לי להאמין שמישהו באמת יודע אם עדיף לחכות או לא יש מומחים כנראה והערכות ,אבל מי באמת יודע מה צפוי בעתיד ? שיהיה לך
בכל מקרה

למעלה