התלבטות לגבי שני צמחים: פליציה ו...

bel011

New member
התלבטות לגבי שני צמחים: פליציה ו...

המליה. אז ככה, אני מאד אוהבת את הפליציה באביב אבל בקיץ היא נראית על הפנים ולפעמים גם הולכת פייפן.אז אני מתלבטת אם להעביר אותה לגליל או למצוא לה בית אחר. לגבי ההמליה, מאד אוהבת את הצמח אבל מייקלה אמרה שהוא לא מצליח באיזור ההר ולכן ...השאלה אם ישרוד בגליל או שאצטרך להפרד ממנו.

יתור

New member
יש לי פליציות. אחת שנמצאת בשמש

ישירה עד אחר הצהריים - ורואים שקשה לה, אבל היא שורדת עד כה יפה, ומידי פעם להפתעתי אני רואה פרחים בודדים. השניה נמצאת בחצי צל, מידי פעם יש עליה שמש ישירה אבל בעיקר צל- זו צומחת יפה, ירוקה ובריאה אבל לא מוציאה כעת פרחים.

kerengil

New member
נמצאת בשמש מלאה

עד עכשיו שורדת יפה, פחות פורחת עכשיו. נראה מה יהיה בהמשך הקיץ.

crazyflower

New member
אם אהבת אותה במישור החוף

אפילו סלחת למראה הקיצי שלה - סביר שבגליל מצבה יהיה טוב בהרבה לגבי העתקתה - לא משוכנעת שהיא תעמוד בזה

bel011

New member
במה יש לעמוד?היא בעציץ ולקראת

החורף אעביר אותה לגינה.גם במשתלה את קונה בעציץ ומעבירה לגינה

crazyflower

New member
חשבתי שאת הולכת לחפור אותה

מעציץ גדול - להעביר עציץ וודאי שאין בעייה

bel011

New member
אהה...מהאדנית הענקית אני לא מוציאה

כלום כי כולם אחוזים שם בכולם וחבל לי להרוס.הכנתי ייחורים ממה שרציתי וזהו.

bel011

New member
ושאלה על דיגיטליס...ראיתי במשתלה

ונגנבתי...מה הצמח הזה אוהב ואיפה הכי טוב לו?

crazyflower

New member
וודאי שנגנבת אחד היפים ביותר

חצי צל, לא חושבת שיש לקנות שתילים עכשיו, רק בחורף אפשר לקנות אותו בכוסיות מציעה לשתול בכמה מיקומים עם דרגות שונות של חשיפה לשמש. שמש מידי - יפרח וייתפגר. צל מידי - לא ייפרח בשנה הראשונה, ככה באמצע - ייפרח זמן ממושך יותר מאשר בשמש, בינתיים שורד לי, לא יודעת מה יגיד על יולי אוג' אבל שוב - בגליל חוקים אחרים שוודאי ישחקו לטובתו

barakd

New member
דיגיטאליס מדהים ויהיה לו מצויין

באזור ההר הקריר, פה הוא לעיתים גומר עם חום הקיץ והלחות. יש לי רושם גם שהפליציה תהנה באזור ההר.

bel011

New member
מה לגבי ההמליה...מייקלה../images/Emo124.gif האם

זה מקרה אבוד באיזור ההר?

למעלה