התלבטות כיפית - ירח דבש באילת

michke

New member
התלבטות כיפית - ירח דבש באילת

*ההודעה מיועדת למי שהיה בשני המלונות, תודה!* מאחר שאף אחד משנינו לא היה באילת ה-מ-ו-ן זמן, אנחנו זקוקים לעזרה בהכרעה בסוגיה הרת גורל: (כמעט באותו מחיר) מלון מרידיאן - 5 לילות (סויטה רגילה, עם הבטחה שישדרגו אותנו אם סויטה מפוארת יותר תהיה פנויה) או אורכידיאה - 6 לילות? נתונים נוספים: נהיה בלי אוטו (נגיע בטיסה),אנחנו לא מורגלים במלונות ואין לנו סטנדרט גבוה(בשתי החופשות שהרשינו לעצמנו בחמש שנים היינו בצימר), אנחנו רוצים להתפנק ממש (כי מגיע לנו..) אשמח אם תתייחסו בתשובותיכם לקריטריונים הבאים: רומנטיקה,התאמה לירח דבש, מה אפשר לעשות במלון (לא נתונים יבשים כי את זה אפשר לראות באתר,אלא דברים שאנחנו לא יכולים לחשוב עליהם לבד) ובעיקר,כמובן, האם מותר המרידיאן על האורכידיאה שווה את הויתור על הלילה השישי. תודה תודה תודה (ואיזה כיף שיש לי צרות כאלה) מיכל.

אוקיי...

אני אילתית אז אני מרשה לעצמי לענות... מרידיאן: מלון סויטות, אוירה מאוד רגועה (אין צוות בידור יש מלצרים מזמרים ובר אינטרקטיבי) אוכל מצויין, מסעדת הרטרו - מדהימה שווה ביותר! אם אתם מזמינים תתקשרו גם למלון לקבלה או יח"צ לבקש שישתדלו לשדרג אתכם. הסויטות הרגילות מקסימות והשירות גם נפלא. קרוב מאוד לקניון ושדה"ת לא צריך מוניות. אורכידאה: לא מכירה כי לא יצא לי לשהות שם - אבל הבקתות מקסימות ומיוחדות. אומרים שזה שלווה וכיף להיות שם. ניתן גם להתקשר לפני (תמיד מומלץ) כדי לבקש שישתדלו לשדרג לכבוד האירוע. אמרו לי שהמסעדה התילנדית הכשרה שפתחו שם היא מצויינת. חיסרון-רחוק מהעיר (חייבים מונית וזה לפחות 25 ש"ח לכיון) לשיקולכם

דקר26

New member
אפשר להציע מלון אחר?

כי אם אתם בעיניין של להתפנק {ואתם כן} ובעיניין של קוצי קוצי ורומנטי {ואתם כן} ובעיניין של לחזור מהמלון עם תינוק בבטן ולעשות אותי דודה דקר {ואתם כן!} אז ממליצה רק על מלון אגמים ולקחת ת'חדרים עם הגישה הפרטית לבריכה.. ואני אסביר.. יש שם חדרים שבריכה מקיפה אותם ובעצם ירידה קטנה מהמרפסת הפרטית נותנת לכם נישה של בריכה משלכם עם פרטיות מלאה {אם מים יכלו לדבר היו מסמיקים מרוב התנוחות שהמצאנו במים הומצאו במלון הזה} המלון מפנק ובגישה של הכל כלול אם אני לא טועה.. ואגב..,הוא הקיבל את התואר מלון הרומנטי באילת {קראתי פעם בעיתון הערב ערב} ועוד אגב קטן.. נימרוד התגעגעתי!!!!! שבוע אחרי סוכות אני מגיעה לאילת לסידורים.. תכיני 72 שעות פנויות אני הולכת לקרוע איתך כל חנות קניות !!

חצופית!! רק עכשיו אומרת שבאה?!?!?

נעלבתי, נפגעתי .... זהו!! איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

ורד55

New member
מצטרפת להמלצה של דקר...

אגמים פשוט מלון מפנק!!! זה לא הכול כלול אבל קיים במלון המון פינוקים קטנים שעושים את זה

nyoseph

New member
מוסיפה נק' בנוגע למרידיאן

זה המלון היחיד באילת - למיטב ידיעתי, שיש לו ירידה ישירה לים משטח המלון עצמו. כלומר, מבלי לעבור בחוף. ברור שיש אנשים שזה שולי בשבילם אבל אני מתה על זה ולדעתי זה ממש כיף. החדרים שלו גדולים יותר כי מדובר בסוויטות. החיסרון שלו זה המטוסים שנוחתים ועוברים מעל המלון. לנו זה ממש ממש לא הפריע אבל אולי יש אנשים שזה מפריע להם. ועניתי אפילו שלא הייתי באורכידאה

michke

New member
אנחנו מחוסנים מפני רעש של מטוסים

כי אנחנו גרים ממש מתחת למסלול ההקפה של המטוסים.אז זה בסדר. וזה שענית, זה אפילו מעולה!

ליתלת

New member
מוסיפה מלון חדש להתלבטות ../images/Emo13.gif

הרודס ויטאליס. מלון ספא ברמה רצינית מאוד. היינו אמורים לנסוע ובסוף דחינו
עד להודעה חדשה (במקום זה נסענו ליערות הכרמל והיה מעולה אבל נורא חיכיתי להרודס, ועדיין...). מעבר לזה שמדובר במלון מאוד מפואר, עם מגוון ענק של טיפולים ופינוקים, היתרון הכי גדול שלו - אין כניסה מתחת לגיל 16 = גן עדן... ממליצה לבדוק...

KVI

New member
אנחנו ביקרנו שם לא מזמן

אומנם שהינו בהרודס פורום ולא בויטאליס, אבל ביקרנו בספא של ויטאליס... נראה לי שאפשר להירגע שם משו משו

nishlup

New member
יא טחונה בכסף..../images/Emo3.gif

אני הייתי הולכת על המרידאן, בעיקר כי הוא מאד שקט וקרוב להכל.

michke

New member
קודם כל תודה לכולן

יש על מי לסמוך.. בקשר למלונות האחרים - אני אבדוק.בהחלט נפתח לי התיאבון, אם כי אני לא מאמינה שנמצא משהו שיתקרב לתקציב שלנו. (אורכידיאה-2700 לששה לילות, מרידיאן-2,970 לחמישה לילות) אבל לבדוק לא עולה כסף.

ליתלת

New member
כשהזמנו בהרודס היתה הנחה של 10%

למחזיקי דיינרס... היה אמור לצאת לנו בסביבות 3000 ל-3 לילות עם חצי פנסיון. אבל זה היה לספטמבר... שווה לבדוק, אולי המחירים יורדים...

אנחנו היינו לפני שלושה שבועות

באילת חמישה ימים, חצי פנסיון במלון רויאל ביץ ועלה לנו 3300 ש"ח. היינו אמורים להיות בחדר רגיל (שגם הוא סבבה לגמרי וכולם משקיפים אל הים) וכשהגענו מסתבר ששדרגו לנו את החדר לחדר מפואר יותר עם ג'קוזי. המלון עצמו מפנק מאוד והאוכל מצוין. חוץ מזה שכשסגרנו את העסקה אמרנו זה לירח דבש אז קיבלנו עוד כל מיני פינוקים בנוסף (20 דק' מסג' לכל אחד, יין ופירות בחדר ועוד דברים קטנים נוספים - אבל בשביל זה חייבים לבוא עם ההזמנה של החתונה כי כל זה תקף עד חודש אחרי החתונה). בקיצור, היה כיף לא נורמלי ומומלץ בחום.

אנחנו הינו באורכידאה

אמרו לנו לא לנסוע..נסענו היה נפלא קיבלנו את חדר 101 זה חדר עם גקוזי בגינה היה אדיר החדרים לא מפנקים כמו במלון עם שיש ושטיחים על הריצפה אבל זה הספיק לנו האוכל מעולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא השתמשנו בריקשוט כי החדר נמצא בקרקע מה שכן הם כל הזמן זמינים והחל משעות הערב הם גם על חשמל ושקטים יותר מומלץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש לי עוד רשימת בתי מלון ענקית באילת אם תרצי..

efratmeni

New member
אורכידאה מעולה

החדרים ממש כייפים והמיטה ענקית. לגבי הנסיעות לעיר, כשאני הייתי שם המלון נתן ואוצ'רים לאוטובוס שמגיע לעיר והתחנה שלו ממש ליד המלון. כדאי להרים טלפון ולברר. לגבי מרידיאן, לא הייתי אבל חברה שלי היתה והיא לא חזרה נלהבת כ"כ. אמרה שהאוכל שם גרוע

oshris

New member
בדיוק לפני שבועיים חזרנו ממרידיאן

פעם ראשונה שהייתי בו, ולא התאכזבתי. אחלה חדרים, גם הרגילים מרווחים, כי זו סוויטה ולא חדר רגיל. רק להקפיד להזמין חדר בקומה 4 לפחות, ופנימי, כלומר פונה לבריכה ולים. ככה גם רעש המטוסים לא מפריע. אין יותר מידי הצקות בידוריות. יש זמר אורח בבריכה שעתיים ביום, שאני אישית לא מת על זה, אבל זה הרע במיעוטו. ארוחת בוקר סבבה, ובכלל מי אוכל כ"כ הרבה בבוקר? כמו שציינו, גם הדק של הבריכה שממשיך עד הים זה נחמד, אבל ככה אין חוף, למי שזה חשוב לו, אלא רק רצועה קטנטנה לצד הדק. לגבי אורכידיאה, לא הייתי, אבל חברים היו ונהנו. קחי בחשבון שהוא יותר רחוק, ויצריך מוניות למרכז וחזרה בגלל שאתם ללא רכב. לגבי אגמים, אחלה מלון, הייתי כמה פעמים, ותמיד נהניתי. חבל שלאחרונה הם דופקים שם מחירים לא מוצדקים. לא לשכוח שהמלון מרוחק מהחוף, וצריך ללכת 5-8 דקות ברגל, לחוף של הרויאל ביץ'.

מ ל נ י

New member
מרידיאן ואגמים

מלון מרידיאן הוא אינו מלון שיגרתי כפי שאני תמיד נפשתי. כבר בכניסה לממלון ניתן לראות את השינוי ברהוט המקסים והעיצוב השונה. החדרים הם מיני סוויטות עשויות בטוב טעם,חדר שינה גדול מיטה ענקית שידות עשויות עץ כבד ספרדי. סלון פינת אוכל מטבחון ומרפסת. יש חדרים משודרגים עם ג'קוזי במרפסת ומה יותר כייף מלשבת בג'קוזי במרפסת עם הנוף המשגע עם כוס יין אוח תענוג. כל הסוויטות או פונות לבריכה או לטיילת. במלון מסעדות טובות מאוד עם שרות מעולה. למלון גם חוף ים פרטי מאובזר בכיסאות נוח הכל שמור ונקי מאוד. המלון נמצא במרכז 5 דקות מקניון מול הים וזה כמובן יתרון גם אם יש רכב צמוד. הארוחות במלון עשירות מאוד וטעימות. במטחם המלון נפתח לא מזמן מועדון על פי מה שראיתי עוד כשהיה בשיפוצים הוא שהמועדון נראה יוקרתי. מלון אגמים נמצא במרחק הליכה של 10-15 דקות הליכה מהטיילת,מרוחק ממתחם בתי המלון ואולי זה מה שגורם לו להיות מיוחד ושקט. כך שלא כל מי שרוצה נכנס למלון ללא סיבה וללא היותו אורח. המלון בנוי מסביב לבריכת מים גדולה ואגמים. כל חדרי המלון פונים לאזורר הבריכה. למלון חדרי קרקע עם מרפסות ,כשיוצאים מהמרפסת אפשר במיידי להכנס לאחד מזרועות האגם ולהתחיל לשחות,ומי שלא בא לו יכול לשבת עם הרגליים במים. החדרים שיגרתיים מאוד רגילים מיטה נוחה ביותר וציוד מינימלי. אבל המקוםםםם מקסים לפחות כשאנחנו ביקרנו בו,,, שקט רגוע, כשאני הייתי לא היה מועדון לילה פעיל עם דיסקו כי הם דוגלים בשקט ושלווה ומנוחה לאורחים,, אבל המלון מאפשר לכל מי שרוצה בילוי במועדון להכנס חינם לכל אחד ממלונות הרשת בחינם. הארוחות במלון היו נפלאות טעימות ועשירות ביותר . אז הנה קצת חוות דעת "קצת?" קצת הרבה אבל מסכם על שניי מלונות שונים אבל נפלאים. מאחלת לכם ירח דבש הכי הכי שבעולם בכל מקום שתבחרו. מלני

למעלה