התלבטות בין חישוקים שונים... כנסו

stavmax

New member
התלבטות בין חישוקים שונים... כנסו

יש לי נאבת 36 חורים גלגל קדמי כמובן מה אתם אומרים? איזה מין האופצייות הבאות הייתם לוקחים? MAVIC 321 Atomlab Trailpimp Sun Double Wide תודה רבה מראש סתיו

avitzurel

New member
הממ... ככה

שלום סתיו, אני מקווה שיש לי מספיק נסיון בשביל לענות לך (מקווה באמת שאני ראוי) 1. הטרייל פימפ מבחינת חוזק הוא הכי טוב מבין השלושה הדאבל רחב מדי לדעתי ועקב כך הוא צפוי לכיפופים ושברים בדפנות (נקודת התורפה) 321 נחשב חישוק מעולה אבל לא הייתי עושה איתו יותר מדי אורבן ופרירייד לדאונהיל הוא בהחלט סופני. תנסה לראות אם אתה יכול ללכת על ה DHR של אטומיק הוא חישוק יותר טוב מכל הנזכרים לעיל ** הכותב מקווה שיש לו מספיק נסיון וידע כדי לענות לשאלות בפורום...** אבי צוראל

../images/Emo128.gifלי יש DHR

זה באמת אחלה חישוק ל- DH ,לא ניסיתי איתו אורבן כי זה ממש לא הקטע שלי אבל חזק וקל יותר מטרייל פימפ. ניר קטן

x0d

New member
אני אומר... 321..

הDouble wide מאוד כבד ואין עליו ביקורות טובות מדי. האטום - גם כבד. המאוויק הכי קל משלושתם ומאוד מוכח.

stavmax

New member
תודה לשניכם !ואבי כנס שניה...

נראה לי הבנת אותי לא נכון בקטע של הניסיון כולה התכוונתי שאנשים שיודעים שידברו ולא יזרקו לי סתם שטויות שמצאו באינטרנט קצת הגזמת תודה !

avitzurel

New member
אחי כנס

אתה לא מכיר אותי בגלל זה אתה חושב שזה היה בעצבים אבל זה סתם היה בציניות אל תקח ללב זו לא הייתה הכוונה אבי צוראל

avitzurel

New member
תודה תודה תודה

תודה על המחמאה ניר נו אז רוכבים מחר בשוקף או שמוותרים על זה?

DHDror

New member
ה 321 באמת מוכח...

מוכח שצריך להחליפו כל שנה או שנתיים כי הוא נסדק בכל מיני מקומות , בעיקר סביב החורים של הניפלים.

x0d

New member
נו,

ובTrailPimp נפתחים הseams, ובDoubleWide מקבלים מהר flat spots. אין חישוק מושלם, נראה לי אבל שמבחינת מחיר\משקל\חוזק ה321 הוא הטוב מהשלושה.

nintense

New member
דרור... כל שנה שנתיים ? לי זה נשמע.

כחישוק הכי חזק בעולם
אני מוכן לשלם כפול עבור חישוק שיחזיק שנתיים של התעללויות אורבניות ואיזה שתיים שלוש תחרויות בשנה. אני אישית רוכב על MAG30 עם 36 חורים שנחשב ביחס משקל חוזק לאחד הטובים בנמצא וממש מקווה שיעבור את השנה בשלום (ואני ממש משתדל לא לנחות פלאטים של יותר מ 3מ ובכלל).

leo07

New member
אחי באמת ה321 דיי רך...

לך על ה Trailpimp ... אין לי נסיון עם החישוקים האלו אבל שמעתי מאנשים שהשתיים האחרים בעיתיים, והסרסור מקבל ביקורות טובות אז....

cycledude

New member
טריאל פימפ...

אני גם מקווה שיש לי את הסמכות לענות לך .....מצטרף לאבי..(מתלוצצים ..קצת תרגע).

למעלה