התלבטות ....אשמח לעזרתכן!

התלבטות ....אשמח לעזרתכן!

אמנם אני קוראת סמויה....אבל בכל זאת אשמח להתיייעצות נשית כמו שאומרים.... יש לי בת זוג כבר 7 חודשים נסענו לחו"ל לתקופה קצרה - כן כן ...היה מושלם- נהנו מאוד ( מקווה שגם היא ...) אבל תמיד משהו חייב לההרס! באחד הערבים יצאנו למועדון להופעה של גברים ( מעין הופעה סטריפ שואו ) האמת? הלכנו בשביל הצחוקים אבל לא תארתי לעצמי שהערב יסתיים רע כל כך.... אחד הבחורים מ"החבורה" ניגש אליי והזמין אותי לבמה - סרבתי בנימוס אך ההוא ניסה לשכנע אותי אך לא עזרו השכנועים ואמרתי לא שלא מתאים לי....הבחור ניגש לבת זוגתי וההיא בלי להניד עפעף ובלי לחשוב פעמיים קפצה על המציאה ועלתה איתו על הבמה מיותר לציין מה היה שם - היו מעט נגיעות ....הרגשתי איך הלב שלי נדקר ונדקר ונדקר....בכל פעם שהיא נגעה בו והוא נגע בה. רציתי לקחת את הרגליים ולחזור למלון אך משום מה לא עשיתי זאת ... וזה עוד לא הסוף!!!!!!! לאחר כ-10 דקות בחור אחר מ"החבורה" ניגש אליה והחל להתחרמן עליה והיא כולה מאושרת..... ושיא השיאים היא צועקת לי : "תצלמי אותנווווו" הייתי בהלם של החיים שלי.... יש לציין מאותו ערב הטיול די נהרס אך רציתי להעביר את היומיים האחרונים בנעימים ולא נתתי לזה לקלקל לנו את החופשה- בת זוגתי שמה לב שמשהו עובר עליי ניסתה לדבר איתי על העניין אך העדפתי שלא לפתוח אתהעניין שם כי אחרת זה היה נגמר מאוד רע! כחזרנו כבר לא יכולתי יותר להעמיד פנים ובת זוגתי שמה לב שלא הכל כשורה והיא שאלה אותי מה יש לי ומה עובר עליי והאם זה בגלל אותו ערב? אז אמרתי לה כן.... כמובן שהיא לא כל כך הבינה אותי ולא חשבה שזה כל כך יפגע בי ושזה יפריע לי....מה היא חשבה למען השם?????. שאין לי רגשות? שאני בובה? כרגע אני מאוד פגועה מממנה מתקשה לדבר איתה ומתלבטת לגבי המשך הקשר הזה - אמרתי לעצמי אם היא לא מתביישת לעשות את זה מול הפנים שלי מעניין מה היא עושה מאחורי גבי??? הלב שלי כרגע קרוע ושבור... טוב לא התכוונתי שזה ייצא יותר מידי ארוך ותודה למי שקראה עד לפה !!! אשמח לתגובות לילה נעים לכולן, אני

אוססונה

New member
מול הפנים שלך

בוקר טוב צבעונית!! "פלירטוט" קצר וחסר חשיבות, אולי בהשפעת מצב הרוח הטוב, וחוש הומור, ולא מעבר לכך. כך, אני מבינה את מה שזוגתך עשתה. לקחת את זה לקיצוניות מסוכנת. לדעתי, אם אינה חוששת "לפלרטט" מול הפנים שלך, סימן שאינה עושה כלום מאחורי גבך. חבל, שלא צילמת אותה, ושתיכן הייתן צוחקות מהסיטואציה. אבל, שיחה נינוחה ביניכן, תבהיר לך היטב, היכן אתן עומדות. בברכה!

daphts

New member
בוקר טוב צבעונית

נו באמת ... אתן בזוגיות לסבית נכון - אז מה לאישה לסבית וסטריט חספן על במה ... זה אפילו לא פלירט, זה ממש כלום כניראה מה שמרגיש לך לא בטוח - הוא מהמקום של ביטחון במיניותך ומניותה . אם אתן מגדירות עצמכן כלסביות , מנהלות אורח חיים לסבי אז מה שהיה שם באותו ערב באותה הופעה הוא חסר חשיבות לחלוטין. סתם שואאו לטובת ההצגה והבדיחה בענין.- באמת חבל שלא צילמת , היה יכול להיות אחלה צחוקים להתבונן בכך באלבום. עוד דבר קטן - קינאה ורחושנות הם מקומות מאוד רעים להיות בהם בזוגיות. בדקי מה קורה לאמון שלך בזוגתך ולזה שלה בך, או במילים אחרות מה הם אבני היסוד של הזוגיות שלכן , אם את רוצה שזה יהיה קשר של חיים. שרון

luka on1

New member
לגמרי מסכימה עם שרון

אם אתן לא בטוחות במיניות אז אני מבינה תחששות, אבל סתם בשביל הצחוקים (הנגיעות שלהם אפילו לא דיגדגו לה אם המיניות שלכן 100% לסבית בלי התלבטויות) אבל בכל זאת תדברו על זה תמיד טוב לדבר על דברים להבהיר מה את מרגישה וחושבת על זה כדי שמקרים כאלה לא ישנו (יחזרו) את לא צריכה לכעוס על דבר שלא הבהרת מראש שמפריע לך (איך היא אמורה לדעת) ואדם שבוגד בחיים לא יעשה משהו מול הפרצוף של בן הזוג ב-ח-י-י-ם תמיד יזהר ויעשה מאחורי הגב, זה ידוע!!

פאמקי

New member
שלום צבעונית,

אני לא חושבת שזה קשור לביטחון במיניותכן. יש נשים רבות שחוו מערכות יחסים עם גברים, וחוויה מינית עם אשה גרמה להן להבין, שהן מעדיפות נשים. אותו הדבר יכול לקרות הפוך. כך, שאם בגלל זה אינך צריכה לחשוש, נראה לי שזו לא סיבה מספיק טובה. לא אבטל את הכאב שלך. הוא קיים וזה בסדר. אך את צריכה לבדוק למה כזו הייתה תגובתך: מה איים עלייך? (הרי אחרי הפלירטוט באותו הערב, העניין יסתיים). האם היה לכך משהו מקדים, בתוך מערכת היחסים בינכן, שגרם לחששותייך? מה ראית שם שכ"כ זעזע אותך? קינאה היא רגש טבעי בהחלט. היא יכולה להיות הרסנית (כשהקינאה חולנית ומחבלת בקשר), אך היא יכולה להיות ממנפת (למשל, למקום של דיבור על רגשות) וזאת כמובן, אם היא לא קשורה לאמון. תמיד יסתכלו עלינו, יתחילו, ידברו, ינסו... העניין הוא מה עושה המחוזרת. והרי אם היא לא שיתפה פעולה, אי אפשר להאשים אותה בבגידה, נכון? הזוגה לא יכולה לכעוס עליה כי מעוניינים בה. הפגיעה באמון היא כשהצד המחוזר משתף פעולה, ומאפשרת למחזרת להמשיך במעשיה. במקרה הזה, לא נעשה דבר כדי לבנות קשר או לעורר קינאה. היא לא מעוניינת בו על פנייך. אל תתעלמי מתחושותייך, אך בדקי מה מאיים עלייך שם. היא לא עשתה משהו לשם הפגיעה בך. בהצלחה לכן. ושמחה שבחרת להפוך מסמויה לפעילה
.

star2o

New member
יכול להיות

שהיא דו מינית...ולא ידעת מזה. תשאלי אותה!

גלי 1972

New member
אפרופו דו-מינית

מעניין אותי לדעת מה ההגדרה שלכן לדו-מינית? היה לי דיון עם שתי חברות על הנושא, והטענה המרכזית שהייתה שנויה במחלוקת הייתה שמי שמגדירה את עצמה לסבית אך מסוגלת לשכב גם עם גברים ולהנות מכך היא עדיין לסבית ולא דו-מינית כל עוד היא לא מסוגלת לראות את עצמה חיה עם גבר. או במילים אחרות שתי האפשרויות להגדרה שעלו היו: דו-מינית היא מי שמסוגלת לראות את עצמה שוכבת גם עם נשים וגם עם גברים ונהנית בכל אחת מהאפשרויות דו-מינית היא מי שמסוגלת לראות את עצמה חיה גם עם נשים וגם עם גברים מה דעתכן? או שאולי יש אפשרויות נוספות שאף אחת משלושתנו לא חשבה עליהן?

luka on1

New member
איך אני מגדירה את זה

B זו מישהיא שהיו לה מערכות יחסים עם אישה ממש כמו עם גברים ואם היא החליטה להיתחתן עם צד אחד (גבר או אישה) היא עדיין דו כי היא תפקדה בשני מערכות היחסים כאחד. ולא רק קיימה יחסי אישים אלא מערכת יחסים שלמה

Sun1979

New member
הגבול הדק שמבדיל בין ....

סתם שאלה, אם זו היתה אישה חשפנית על הבמה, זה עדיין היה לגיטימי שהבת זוג שלה תעלה איתה על הבמה ותיגע ותתחרמן איתה קלות...כי זה ערב חשפניות ? לא יודעת. נראה לי שזה עניין של אופי ומוסר. גבולות זה דבר בריא מבחינתי (לשים לעצמנו, כמובן)... אני היחידה שזה נראה לה פרוץ מדי ?!?!? תגידו... ואם זה היה זוג סטרייטים והחשפן היה תופס את האישה...ומעלה אותה לבמה ונוגע... אז.... הגבר אמור לחייך ולצלם ? אוף, נשבר לי מכולן. זה לא יאמן. אני נוסעת לטיבט או מביאה את טיבט למרכז. מה שיבוא קודם. שבת שלומות לכן בנות יקרות.

למעלה