התכנית של הממשל האמריקאי הקרויה תכנית המאה

התכנית של הממשל האמריקאי הקרויה תכנית המאה

תכשל מיד לאחר פרסומה כי היא בעצם נולדה להכשל.
ולמה?
מי כבר הבין ומי יכול לתת הסבר וסיבה למה התכנית נועדה לכשלון?

לא הבנת מה כתבתי.

כתבתי שהתכנית תיכשל כי היא נועדה לכישלון.
התכנית של טראמפ נבנתה כדי להיכשל.
כך שאני בוודאי שלא מכשיל את טראמפ.
תחשוב,תפעיל את המוח שלך.
הרי טראמפ סגר לרשות הפלשתינית את הברז הדולרי. 150 מיליון $ בשנה כבר לא ניתנים לרשות.סגר להם את המשרדים של אש"פ בוושינגטון.
שלח את הנציגות הפלשתינית בוושינגטון בחזרה לרמאללה.
בתכנית שלו גם לא מוזכרת מדינה פלשתינית ולא שתי מדינות לשני עמים.
נתניהו יקבל את התכנית של טראמפ אבל עם 200 הסתייגויות והרשות הפלשתינית תידחה את התכנית על הסף וכך יבוא חרבון אוסלו הפושעני לסיומו הסופי.
זה מה שנקרא טראמפ ויו יו עושים לחרבון אוסלו פריש מיש.
יטרפו הקלפים,ישתחררו מאסון חרבון יוסלו (ע"ש שני היוסים יוסוף שרידא ימח"ש ויוסוף ביילן ) ופאנדק ימחש"וז .ושימון פרז ימח"שוזלד"ע)

ואז יבוא טראמפ ליורופאים האנטישמים ויאמר להם

יו יו קיבל את התכנית (אמנם עם 200 הסתייגויות אבל את מי זה מעניין) ויאבו מאזן דחה את התכנית שלי ולכן חרא עליכם. מחרבן עליכם עם שתי מדינות לשני עמים.
יאמר ליורופאים האנטישמים זהו!!! זה נגמר. חרבון יוסלו ע"ש שני היוסים ופאנדק ושימון ימחש"וזלד"ע) נ ג מ ר נ ג מ ר נ ג מ ר?

ולגבי השמאל הישראלי זה כאילו

וטראמפ דחף אתהאחוריים שלו בפנים של השמאל הישראלי ודפק נוד מסריח של 15 שניות רצופות לאחר שאכל במסעדה של אייל שני בניו יורק לא פחות מכרוביות מטוגנות עם סלט שעועית לבנה אדומה ושחורה ואפונה.

אם כבר בא לדחוף את הסכם אוסלו לאחוריים

מדוע שביבי, הגבר גבר, לא יבטל את כל ההסכמים שנעשו באוסלו או בהשראת אוסלו ויכניס את צהל לרצועת עזה, יהודה ושומרון, יריחו וכו ויכבוש את כל השטחים? תכלס אין לי שום בעיה שיעשה את זה ולא נמושה פחדנית שיודעת רק לדבר ולא לעשות. יש. לנו צבא חזק ואם הוא מאמין שזה מה שפוגע בביטחון ישראל זה קדימה שיכניס את הכוחות עם המטוסים והטנקים וישליט משטר צבאי שם. כל הקואליציה תתמוך בזה ולחרדים גם לא ממש אכפת אם וכמה חיילים יהרגו ולמען האמת גם לכל השאר לא אכפת.
אז יאללה אם לירוק אז עד הסוף ולא לצאת שפן פחדן

אז ככה. וזה כמובן דעתי האישית היא שלפי התכנית של ה BB

ולדעתי בהסכמת הנשיא שלי טראמפ רצועת עזה הולכת להיות המדינה הפלשתינית.
\יהודה ושומרון לא תהייה מדינה פלשתינית אלא תהיה שייכת לריבונות הישראלית לפחות בשלושת הגושים הגדולים והבקעה ואת שאר השטח יתנו לאבו מאזן או למי שיחליף אותו כאוטונומיה כלכלית חברתית ופוליטית כשירדן גם בתוך העניינים.
הכוונה של טראמפ לשתף את ירדן ומצרים סעודיה ומדינות המפרץ בטיפול ותמיכה באוכלוסיה הערבית ביהודה ושומרון וברצועת עזה.
בכל מצב התכנית המקורית של אסון חרבון אוסלו יורדת מהפרק.
שתי מדינות לשני עמים רק ברצועת עזה .
ירושלים המזרחית בירת המדינה הפלשתינית ירדה מהפרק.
כמובן שהרשות הפלשתינית לא תקבל את ההסדר החדש אבל את מי זה מעניין.
כמובן שיורופה האנטישמית לא תקבל את ההסדר הזה אבל טראמפ הוכיח כבר שהוא מחרבן על ההומו הצרפתי והאנטישמית הבריטית והמבולבלת הגרמניה וגם על האיחוד היורופאי .

נתניהו הוא האחרון שיכניס את צה"ל לשבור את החמאס ולהכניס את הרשות לרצועה.

בוזי15

New member
חוץ מהימניים .אף אחד כבר לא מתעניין בתוכנית הזבל של הזבלן

רשוי

New member
הגנרל סיסי פשוט חסל כמה מחמאס הנקראים במצרים אחים מוסלמים

צריך ללמוד מהגנרל הגדול המצרי

הפרבולה

New member
בגלל שיש בה כמה סעיפים שטובים לישראל

והערבים לא יקבלו שום תוכנית שאינה בסיס להשמדת המפעל הציוני.
לא משנה כמה מליארדי $ ארה"ב תציע לפצותם ולשיקום "הפליטים" , הם תובעים שה"שיקום" יהיה על חשבון מולדתו ואדמתו של העם היהודי..
&nbsp
&nbsp

סוהי 7

New member
קשה להסביר תוכנית שאיש לא הציג אותה בפנינו או בכלל

אם לשפוט על פי הפירסומים וההדלפות,לתוכנית שתי סיבות להיכשל מראש:

1). היא לא מתירה את ״זכות״ השיבה

2). היא מתירה את המשך קיומה של מדינת היהודים על שטחי פלסטין ה״היסטורית״.

אבא שלי זכרונו לברכה ברח עם הוריו ואחיו לפלשתינה א"

מקרלו וויוארי יום לפני שהנאצים נכנסו לקרלסבאד
בסרטיפיקט הכניסה שלו לארץ היה כתוב פלשתינה א"י.
כבר אז עוד לפני קום המדינה הבריטים ניפקו אשרות כניסה ליהודים תחת השם פלשתינה א"י.
ב47 בתכנית החלוקה גבולה הדרומי של מדינת ישראל היה בבאר שבע. במלחמת השיחרור הגענו עד אילת והעולם קיבל את אילת כגבול הדרומי של מדינת ישראל.
העולם יתרגל גם ליהודה ושומרון כריבונות ישראלית.
עד לממשל טראמפ יורופה האנטישמית ואמריקה כפו על ישראל נסיגות ומתנות לערב רק של הברברים האיסלמים,כפו על ישראל לוותר ולהקים לערב רב הברברי מדינה ביהודה ושומרון.
הסיפור הזה נגמר. תתרגלו.
הערבים ואומות העולם יתרגלו. אני לא כל כך בטוח שאתה ושכמותך יהודים ישראלים החיים ומתגוררים במדינת ישראל תתרגלו.
אתם השמאל הישראלי הנצחתם וגידלתם את הנרטיב השיקרי הפלשתיני כאילו ויש עם פלשתיני והיאהוד גנבו לו את האדמה שלו.
תתרגלו.

ננו ננו

New member
לך, תחזור לקרלו וויוארי

ספי111

New member
היא תכשל כי טראמפ הוא אידיוט שמלא מעצמוו

ואין לו מושג ירוק מה קורה כאן.

יש לו מושג ועוד איך מושג

לך אין מושג.
אתה חי בעולם השיקרי שלך כאילו ויהודה ושומרון זה אדמה שלך. ובכן זאת לא האדמה שלך.
אתה לא עם ולא בטיח. וכמובן שמעולם לא היתה לך מדינה.
טראמפ מחזיר את העולם לשפיות וקורע את שקר הנרטיב הפלשתיני לחתיכות חתיכות.
העולם יתרגל וגם אתה תתרגל.
אני למעלה מ20 שנה אומר לכם לא תקום מדינה פלשתינית בגדה.
ובכן עד היום היא לא קמה וגם לא תקום.
תמשיכו לשקר לעולם אבל זה לא יעזור לכם.

ספי111

New member
טראמפ נותן את העולם מתנה לפוטין כי הוא

פושט רגל גזען .

שוב פעם אני מסביר לך שנתניהו מתווך בין פיוטין הגדול

לטראמפי באמפי האימפולסיבי.
טוב שיש לארה"ב מנהיג אימפולסיבי שלא אוהב שמשקרים אותו.
תראה מה קרה ליאבו בן אלף שאראמיט מאזן ששיקר את במאמפי וקיבל מהטראמפי באמפי את כל הצינור מאחור בלי וואזלין.חחחחחחחחחחחחחח

סגר לו את משרדי אש"פ בוושינגטון ויבש לו את תרנגולת הזהב של הסכמי חרבון אסון יוסלו (ע"ש שני היוסים יוסוף שרידא ואוברשטורמפיהרר יוזף ביילן)
150 מיליון $ דולה פחות בבנק.

ספי111

New member
אכן תיווך .הוא מעביר לטראמפ את ההוראות של פוטין.

ואפרופו אבו מאזן. ישראל הולכת להתחנן למדינות אירופה שיתרמו לו כספים .

טראמפ לא נותן הוראות לפוטין ופוטין לא נותן הוראות לטראמפ.

נתניהו מנסה להוביל קו אינטרסים שווים גם לאמריקאים וגם לרוסים.
מי שלמעשה מנהל את המאבק באירנים ומתמרן בין שתי המעצמות החזקות אמריקה ורוסיה זה נתניהו.
וישראל מעוניינת כרגע בשירותיו של המחבל שמחזיק משטרה שעובדת עבור השב"כ וכוחות הביטחון הישראליים.
להפיל כרגע את יאבו מאזן לקרשים זאת לא בעיה. השאלה מי יחליף אותו ובמצב העניינים היום בגדה אם יאבו בן אלף שר..... מאזן יפול בחלל שיווצר החמאס עלול לקחת השלטון שם וזה בוודאי שלא אינטרס ישראלי.

ספי111

New member
טראמפ לא נותן הוראות לפוטין כי פוטין מחזיק לו בביצים.

למעלה