התיקון של אלקנה ביטון - הכבאי

davidlev0255

New member
התיקון של אלקנה ביטון - הכבאי

אלקנה ביטון עשה עלי רושם מאוד חיובי מתחילת התוכנית בחור צעיר, נמרץ, רציני, שעובד עם נוער במצוקה, ממש מלח הארץ, מזכיר את המתמודדים בתוכניות ריאליטי , הטובים והנחמדים כמו , בשבקין, נועם, איתי הוא גם הראה מיומנות מצוינות בבישול , עם תבשילי בשרים נהדרים, ומאכלים טעימים (טוב יש לו ממי ללמוד, כי יש להם בבית של האמא בטח הרבה אוכל בשבת ויש אווירת אוכל של שבת, מלא סלטים, בשרים ותוספות רבות, שלא כמו אצל האשכנזים שאין הרבה אוכל והוא לא טעים בכלל ואין אוירת אוכל בשבת.ואוכלים מרגרינה עם חלה בשבת, ואפילו חלבי היום שישי כי אנחנו האשכנזים קמצנים) אבל, לאחר כמה פרקים, הוא התחיל להתנשא , ולחייך חיוך מעצבן כזה של אחד שיודע הכל "כוחי ועוצם ידי" , אבל אז הגיע אל השלבים הקשים והמתקדמים בתוכנית של מאכלים שהוא לא מכיר, של שיטות בישול אחרות, בחלק מהם הוא הצליח, ואפילו עשה מאכלים מעניינים, (שזכו לביקורות טובות ולהצטיינות מצד השופטים) אבל בחלק אחר ניכר הלחץ והפחד על פניו, הוא היה פחות זחוח, איבד מהביטחון העצמי שלו ונהיה בן אדם אחר..... בן אדם שאני יותר מעריך

ירדן 28

New member
../images/Emo41.gifאלקנה בחור מאוד מיוחד חרוץ נמרץ מקסים חינ

חינני אני מאוד אוהבת את האישיות שלו ממש בגובהה העיניים , בלי פוזות וגחמות . מחזיקה לו אצבעות חזק לגמר , מקווה שיזכה מגיע לו בהחלט !

אלקנה ביטון מקרוב....

נתחיל מזה שאלקנה ואניחברים ממש אחים. אין לכם מושג כמה הוא בן אדם אם רגליים על הקרקע ממש לא מתלהב ולא ממש מבין מה רוצים האנשים שאומרים שהוא מתנשא ! כי הוא ממש לא. כל פעם שאנחנו רואים את התוכנית ובכלל מאז שהתחילו האודישנים הוא רק מפרגן למתמודדים ואין לכם מושג כמה. כולי תקווה שיעלה לגמר ויקח אותו למרות התותחיות שמתמודדות איתו. ובכלל אתם צריכים לראות את עבודת הקודש שהוא עושה עם התלמידים במחוייבות אישית בתחנת הכיבוי. אריאל

davidlev0255

New member
תקרא שוב ואז תחליט, אגב אני מצדד ביוסי בובליל

ואבי ביטר , אז אני לא גזען ולגבי התפיסה שלי, הוא עשה את התיקון

טלומרז

New member
אתה גזען

כי ברגע שמזרחי טיפה מרים את הראש וזוכה להערכה אמיתית, ולא רק צחוקים על חשבונו, אתה קורא לו מתנשא וערס. תעשה בדק בית אצלך. עושה רושם שאתה חי את חייך על פי סטיגמות, תבניות מוגדרות מראש. נחמד לך לראות את המזרחי הנלעג כי הוא מקנה לך תחושת עליונות. כאשר מסתבר לך שאותו מזרחי אהוב, זוכה לכבוד והערכה ומוכיח את רמתו הגבוהה, אתה מתחיל להרגיש לא נוח.

davidlev0255

New member
אני?

אני מחבב את הרב אמסלם, מחבב את סמדי, ואת יוסי ואבי ביטר והם אנשים טובים אלקנה עשה רושם עד לקראת סוף התוכנית של מתנשא ושל שופוני אנס, ושל אחד שיודע הכל ואז הוא נתקל במוצרים שהוא לא מכיר, ואז הוא הבין שלא לעולם חוסן וכו' אגב הצחקת אותי , אני מתעב את שפרה ואת אביבה ואינה לא סובל (והן לא בדיוק נולדו במרקש)

טלומרז

New member
כנראה שלא קראת את תגובתי אם כך אתה עונה

אתה אוהב מזרחיים שעושים מעצמם צחוק. כאלה שמתגלים בבורותם. את המזרחי הנלעג אתה אוהב, כי אתה מרגיש מעליו. ברגע שמישהו זוכה לכבוד אמיתי ומוכיח את רמתו הגבוהה, אתה נגדו. הדוגמאות למזרחיים שהבאת הם בדיוק מתיישבים לך טוב על סטיגמת המזרחי שיש לך בראש.לכן איתן אתה חי בשלום. אין שום פסול באלקנה. מותר לו שיהיה לו בטחון עצמי ושיחזיק מעצמו כאחד שיודע מה הוא עושה וטוב במה שהוא עושה. הוא עדיין אדם טוב ומוכשר. בעיה שלך שזה לא מסתדר לך בראש.

davidlev0255

New member
ממש לא , והסבר:

אתה אוהב מזרחיים שעושים מעצמם צחוק. כאלה שמתגלים בבורותם. את המזרחי הנלעג אתה אוהב, כי אתה מרגיש מעליו ממתי יוסי בובליל עשה מעצמו צחוק? ממתיהוא נלעג? אם כבר הייתי צריך לחבב את עינב , ואני ממש לא מחבב אותה אני מחבב ומכבד כל אחד שהוא נחמד רציני ולא מתנשא , לדוגמא סמדי, . ברגע שמישהו זוכה לכבוד אמיתי ומוכיח את רמתו הגבוהה, אתה נגדו. ממש לא, ידעת שאיציק הראל, הוא למעשה מזרחי, שחזר בשאלה בשם יצחק ביטון, ואני ממש מחבב אותו הדוגמאות למזרחיים שהבאת הם בדיוק מתיישבים לך טוב על סטיגמת המזרחי שיש לך בראש.לכן איתן אתה חי בשלום. ארה דרעי אני לא סובל אותו וכנ"ל בניזרי, בגלל שהם מתנשאים ומושחתים, לדידך הייתי צריך לכבדם אין שום פסול באלקנה. מותר לו שיהיה לו בטחון עצמי ושיחזיק מעצמו כאחד שיודע מה הוא עושה וטוב במה שהוא עושה. הוא עדיין אדם טוב ומוכשר. בעיה שלך שזה לא מסתדר לך בראש. נכון מאוד, אבל אני לא אוהב אנשים יהירים, כמו למשל טלכו / אביבה / ד"ר אריק, אפשר קצת ביטחון אבל לא יותר מדי

שופוני אנס?? ../images/Emo6.gif

אתה בטח מתכוון לשופוני יא נאס (=אנשים) ובתרגום חופשי "תראו אותי"

למעלה