התיעצות מכירת גורים

hello kitty 2

New member
התיעצות מכירת גורים

שלום לכולם לפני יומים בערך פרסמתי האתר יד2 פרסום של גורים מעורבים שאר פי ולברדור למכירה. היום קבלתי טלפון בו משהו מבקש בעקבות ההודעה לרכוש 2 גורים לאחר שאמרנו לו איזה מין נשאר (- זכר ונקבה-) אמר כי זה בדיוק מה שחיפש. שאל אם נוכל לעשות הנחה קטנה על 2 ואמר כי יגיע מחר לראות אותם. מאז אני בתחושת בטן קצת מוזרה. מוזר לי שאדם בא לרכוש 2 גורים ביחד שהחליט על הרכישה בלי שראה ששאלנ ו אותו בטון של צחוק אולי ילך על הגורים אחד אחד... אמר שהוא רוצה אחד בשבלו ואחד בשביל אחותו. מה אתם אומרים?.. חשובלי לדעת שהם ילכו לבית טוב וחם ...

נעמהdj21

New member
לדעתי האישית אם מפרסמים ביד2

גורים למכירה...יש סיכוי לא רע למשוך כל מיני אנשים מפוקפקים...אולי הוא בעל חנות חיות? ובגלל זה הוא רוצה 2? הוא יכול להמציא מלא סיפורים... אין לי כל כך ניסיון בסינון מאמצים לא רצויים, יש פה אנשים עם יותר ניסיון... בכל מקרה יש כל מיני דרכים לבדוק רצינות של מאמץ!

נעמהdj21

New member
יש לי כמה רעיונות תיאורטיים לזה

למשל לא למסור כל כך מהר...להגיד לו שנפגשים כדי להכיר ולשמוע ממנו על ניסיון עם כלבים וכדי שיישמע קצת על הגזע וכו'... למשל אם בן אדם הוא רציני הוא לא יידבר על כסף נושא תשלום וזה ואיך ישר לקבל את הגורים... אפשר להגיד לו שיש כמה בתים פוטנציאליים וייקח לך כמה ימים להגיע להחלטה...למי יימסרו. אמממ אין לי ממש ניסיון פרקטי בזה, יש פה חבר'ה עם ניסיון רב בימי אימוץ, להם אולי יש עצות יותר טובות...

laly4

New member
הי

קודם כל כואב לי שאת מאפשרת לגורים נוספים להגיע לעולם כשכל כך הרבה גורים מעורבים בדיוק כמו שלך מחפשים בית תעקרי את הכלבה שלך!! היות ונראה שבאמת אכפת לך שהגורים ילכו לבתים טובים כבר אומר לך שהבית שהתקשר ממש לא נשמע טוב ומסרתי כבר המון כלבים כך שיש לי ניסיון מספר שאלות חשובות שאת יכולה לשאול: היה לך כלב בעבר? במידה והוא אומר לך כן אז מה קרה לכלב? אם הוא אומר היו לי המון כלבים זה מוזר הרי כלב חי בדרך כלל 15 שנה כמה כבר כלבים יכלו להיות לו? לא הייתי מוסרת אם לא כל המשפחה באה לראות את הגור כי מספיק פעמים קרה שילד הביא גור הביתה והאמא ממש לא ידעה וזרקה את הכלב. תסבירי להם שחשוב שיעקרו ויסרסו ואשמח להסביר עוד בטלפון על איך לבחור משפחה פשוט עייפתי מלכתוב את מוזמנת להתקשר 0544657817 טל "הרצליה אוהבת חיות" והכי חשוב אם את מרגישה משהו לא טוב אז זה באמת לא טוב וזה בסדר להגיד לא או להגיד שכבר הבטחת למישהו אחר

לא למכור לאנשים ככה סתם. זהירות

שלא ילכו לקרבות כלבים ושאר דברים מפוקפקים כאלה.. ובלי קשר. לא צריך למכור כלבים הם לא חפצים.. בבקשה בלי הרבעות מיותרות שכאלה יותר כי הכלבים הם אלה שסובלים אחר כך. תודה..

ואגב, כל הכבוד על העירנות ועל הדאגה

כי רואים שאת באמת מחפשת בית טוב לגורים, עובדה שאת לא מוכרת לכל אחד.. חשוב שתדעי- אנשים שככה פתאום רוצים כלב בלי לבוא לראות איך הוא, מה האופי שלו, איך הוא מסתדר איתם, בלי שאלות.. סימן שהם אנשים מסוכנים. לא לתת להם כלב בשום פנים ואופן! את לא יודעת מה יהיה עליו אחר כך. ובבקשה תחשבי על מה שכתבתי בהודעה הקודמת שלי

shaharc1

New member
תסמכי על התחושות שלך

אם מרגיש לך לא נכון אל תמסרי את הגור. תשאלי כל מה שנראה לך לנכון, חקירת שב"כ בלי להרגיש לא נעים, וגם עם מי שאת מרגישה שנכון למסור לו גור, תני את הטלפון שלך וקחי את כל הפרטים שלהם. תבקשי שאם יש בעיות בעתיד שקודם כל יתקשרו אליך ואם צריך גם יביאו לך את הגור. העיקר שלא יתחיל להתגלגל. מנסיוני, למרות שחקירת שב"כ קטנה ליד מה שהעברתי את הקונים של הגורים שלי, ולמרות שהעפתי מהבית אנשים בלי להתבייש כי הם לא נראו לי מתאימים, בכל זאת גור חזר אלי אחרי כמה חודשים. אף פעם אי אפשר לדעת בוודאות. אבל לפחות מצאתי לו אני בית שנראה לי ואני יודעת איפה הוא ואיפה כולם, אף אחד מהגורים שלי לא חסר בית או בעמותה או ברחוב, והם כולם יודעים שאם קורה משהו אני הראשונה שמתקשרים אליה. האחריות שלך היא לוודא שלגורים יהיה בית לתמיד. ואל תשכחי - לא למסור לפני 7 שבועות. בהצלחה..

mia01

New member
לא הייתי מוסרת...

נשמע לי מוזר ונראה לי שהוא מתכנן על איזה הקמה של שושלת מעורבת...

night mistress

New member
נראה לי שאמרו לך מה דעתם לא?

או שאולי לא קראת את כל השרשור.. לי אין ספק שמדובר באדם שרוצה אותם לצורכי הרבעה ומכירת הגורים,עקרי את הכלבה שלך ויפה שעה קודם. ולא, אל תמסרי לו.

דונינה

New member
טוב ברור שהוא רוצה אתם כדי

להרביע ! תחושות הבטן שלך נכונות וגם התגובות שקיבלת כאן אומרות לך את זה. אל תקראי לזה בכלל " מכירה " תגידי שאת מוסרת וגובה דמי רצינות שזה כולל התחייבות לעיקור וסירוס. הוא יזווג אותם והם אחים וזה בכלל מתכון לצרות, תקראי את המדריך למוסר שנתנו לך פה , ולאותו אדם אל תמסרי למרות הרצון העז להיפטר מהם. תודה. מקווה שתפנימי.

kohi2

New member
מסכימה עם הרוב...

לסמוך על תחושת הבטן (הלא טובה במקרה הזה..). מנסיון לא טוב שלי, בפעמים שלא הסתמכתי על תחושת הבטן לגבי מאמץ והשתכנעתי מסיפורים יפים , המסירה לא היתה מוצלחת. כאן יש מספר גדול מדי של נעלמים. גם אם הוא יגיע אליך (אם או בלי אחותו - בלי זה כבר לא טוב), אפשר לומר לו שיש מתענינים נוספים וכי תחזירי לו תשובה, כדי לא להכנס לויכוחים מיותרים או להעליב. למה לך את כאב הראש והדאגות האלה? באמת מומלץ לעקר אותה..

hello kitty 2

New member
עדכון

צלצלנו לומר לו כי הגורים כבר נמכרו בכדי לא העבירם אליו. הוא שאל על איזה סוג מדובר - תחושת הבטן ואתם צדקנו הוא אכןן כנראה סוחר ברגע היו המון רעשים של חיות כולי נחת... בעקרון קראתי את כל התגובות ואני מסכימה עם כולם בעקבות הפנצ'ר - ומידע על ההריון של הכלבה שלי פרסמתי לפני יומים לאחר מסירת הגורים בגיל 7 שבועות ומעלה נעקר אותה. כרגע אני מחפשת בית חם לגורים המון תודות על העצות החמות מיטל וליאור

hello kitty 2

New member
אז ככה...

חודש לאחר מסירת הגורים היא תעוקר ונעקר גם את הגור שנשאיר בגיל 5 חודשים

למעלה