התיעצות בירוקרטית

תם תם

New member
התיעצות בירוקרטית

אפשר להביא טופס 17 רטרואקטיבית? אני לא מצליחה לקבוע תור לרופא אחר חוץ מהרגיל שלי לפני התור לתה"ש, ואני לא רוצה ללכת אליו עם יש לי ברירה. יש לכן הצעות?

כן

את יכולה לשלם 170 ש"ח במרפאה בתה"ש ואז יש לך 3 חודשים להשיג טופס 17. והמלצה חשובה
תבקשי מהרופא בתה"ש שיכתוב לך שאת צריכה להיות מטופלת במרפאה
זה יכול מאוד מאוד לעזור לך אם לא ירצו לאשר לך טופס 17. דרך אגב את הטופס 17 את צריכה להביא ממרפאת האם שלך (רופא המשפחה) ולא מרופא הנשים. התכוונת שאת לא מצליחה להשיג תור לרופא המשפחה??

תם תם

New member
בהמשך להודעות הקודמות שלי פה...

אני לא רוצה ללכת לרופא משפחה שלי!!!! או כפי שהחלטנו לקרוא לו פה-

מייקילולי למה לא רופא נשים?

רופאת המשפחה שלי לא רצתה לעזור לי בזה, אמרה שזה תפקיד רק של רופא נשים..ואפילו שאמרתי לה שאין לי רופא נשים כבר 9 שנים
המזכירה המקסימה שלה שמעה על זה והמליצה לי על רופא נשים, הגעתי אליו ודרכו השגתי ט. 17 (שהפך לאחר מכן לט.56 אבל זה סיפור אחר). אמנם כמובן שהרופא נשים שלח לאישור מנפ"ר (או איך שקוראים לזה), רק אז מרפאת האם שלי (לא רופאת משפחה) מתקשרים אלי שהאישור מוכן.

זואילי

New member
בוודאי

תשאירי פיקדון ויש לך 3 חודשים להשיג ט. 17 בדיעבד. רק תדאגי לצאת ממרפאת האנדו עם מכתב שמספר מי ומה וצרפי את זה לבקשה/הפנייה לט. 17.

לגבי ט. 17

לפחות ככה זה במכבי......ברגע שיש לך מכתב מסוריאנו ....את ניגשת למשרדים מראה את המכתב והזימון והם מעבירים לאישור וככה אני מקבלת ט. 17.....ללא צורך בשום רופא..... וכמו שכתבו הבנות יש אפשרות ה- 3 חודשים עם פיקדון שאת משאירה שם. ויש אפשרות של תשלום בסך משהו כמו 100 ש"ח . בהצלחה

למעלה