התיישנות?

פי3ו3ון

New member
התיישנות?

שלום לכולם, אשמח להתייחסות רצינית. יש לי חברה מזה שבעה חודשים, ובהתחלה הכל הלך נפלא - סקס מדהים. לאחרונה אני מתחיל לזייף, ולא יודע מה לעשות בנידון, בעבר זיקפה היתה דבר ברור מאליו ועכשיו היא מגיעה (כשאני איתה) רק אחרי זמן רב של "משחק מקדים", ירידות וכהנה וכהנה. לא תמיד זה מצליח וזה ממש ממש מתסכל אותי, לפעמים הוא פשוט לא מתרומם!!!! אני מצליח תמיד לגמור באוננות, ואין לי בעייה עם זיקפות בוקר, או זיקפות ספונטניות, פשוט לא מבין כלום! מישהו חווה כזה דבר? ראיתי שזה פורם פתוח מאוד ולכן בחרתי לשאול כאן. מראש, אל תציעו לי לחדש עם בגדים שונים ו"סקסיים" או הוספת מאכלים שונים למיטה, כי זה לא מה שעושה לי את זה. מה שתמיד עשה לי את זה, זה פשוט הבחורה שאיתי, ופתאום זה משתנה... תודה מראש.

LadiesLover

New member
תגיד לו,"עמוד דום!"../images/Emo13.gifעכשיו ברצינות

סיבות שיכולות להשפיע: 1.מתיחות ביחסים שלכם? 2.משהו מטריד אותך אולי?

LadiesLover

New member
אל תעלב מהכותרת,אני צוחק,עוד דבר...

חשוב
לא תמיד צריך לגשת ישר לסקס,זה מהנה לשחק את המשחק המקדים/ שהיא תעשה לך אוראל לפני הסקס זה כייף ויכול לעזור במצבים כאלו כמו שהגדרת,לא צריך לרוץ יאללה יאללה לסקס. אם זאת לא הבעיה! אז אני חושב שזה אחד מהסיבות שאמרתי לפני כן מקווה שתתגבר על הבעיה ותמשיך להינות עם בת הזוג שלך

יכולות להיות הרבה סיבות

עייפות מהעבודה ומהשגרה, חרדה ופחד, אי משיכה, מחשבות על בעיות, חוסר ריכוז ועוד.. הסקס הוא בראש ולכן כל דבר משפיע עלינו במהלכו. לפעמים אנחנו מודעים ולפעמים קשה לקשר. נסה לחשוב אם אתה אוהב את החברה ונמשך אליה. אולי יש בה משהו שאתה לא אוהב. משהו שמוריד לך את החשק. אולי זאת תקופה חולפת, ואולי הגיע הזמן להחליף חברה. אפילו בעצמך כתבת ש"מה שתמיד עשה לי את זה, זה פשוט הבחורה שאיתי". ב ה צ ל ח ה וברוך הבא

למעלה