התיישנות הלנת פיצויי פיטורין

מצב
הנושא נעול.

רקפת12

New member
התיישנות הלנת פיצויי פיטורין../images/Emo26.gif

קיבלתי את פיצויי הפיטורין שלי לפני עשרה חודשים. קיבלתי אותם באיחור של כארבעים יום וגם לא קיבלתי את כל הפיצויים שמגיעים לי. 1. האם אני עדיין יכולה לתבוע פיצויי הלנה על זה שקיבלתי את הפיצויים באיחור של ארבעים יום? או שהענין הזה כבר התיישן? 2. איפה כתוב ההוראות לגבי התיישנות של פיצויי פיטורין וההלנה של הפיצויים האלה????

רקפת12

New member
ושאלה נוספת-

קיבלתי את פיצויי הפיטורין שלי לפני עשרה חודשים. קיבלתי אותם באיחור של כארבעים יום וגם לא קיבלתי את כל הפיצויים שמגיעים לי. 1. האם אני עדיין יכולה לתבוע פיצויי הלנה על זה שקיבלתי את הפיצויים באיחור של ארבעים יום? או שהענין הזה כבר התיישן? 2. איפה כתוב ההוראות לגבי התיישנות של פיצויי פיטורין וההלנה של הפיצויים האלה????
ושאלה נוספת-
האם זה נכון שאם עברה שנה מאז שפוטרתי, אז לא מגיע לי פיצויי הלנה על שכר עבודה שלא שולם לי, אלא מגיע רק פיצויי הלנה על שכר עבודה ששילמו לי באיחור? הבוס שלי הלין את השכר שלי באופן קבוע, ושילם כל חודש אחרי התשיעי בחודש. כמה פיצויי הלנה מגיע לי וכמה שנים אחרונית?????

חוק הגנת השכר

חוק הגנת השכר
כל התשובות לכל שאלותייך נמצאות שם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה