התייעצות

bioc1

New member
התייעצות

אני יוצאת עם מישהו קצת מעל לחודש. הוא מוצא חן בעייני באופן כללי אבל, הבחור אדיש ואני לא יודעת אחך לפרש את האדישות שלו. אני לא מצפה שיקנה לי דברים, אפילו סמליים כמו פרח וכ'ו ולא מצפה שיחמיא לי, למרות שזה יהיה ממש נחמד אבל אחרי חודש אני מצפה שידבר אליי קצת בחיבה ולא כאילו אנחנו זרים, האם אני מצפה ליותר מדיי? אני חייבת לציין שהוא מתקשר כמעט כל יום אבל השיחות שלנו מאוד קצרות ויבשות. בנוסף הוא גר רחוק ממני אז אנחנו נפגשים פעם בשבוע. אני יודעת שהחיים זה לא סיפור אהבה מהסרטים אבל אני מסתכלת סביבי על החיזורים והדברים המדהימים שחברים של חברות שלי עושים למענן ואני קצת מקנאה. אני לא יודעת אם לפרש את האדישות שלו כחוסר עניין או שזה האופי של הבחור. לא כולם רומנטיים, אני מפחדת לשאול אותו כי אני לא רוצה שיחשוב שאני חונקת אותו או מתלהבת יותר מדיי כי במצבים האלה, בחורים נוטים להתאדות באופן מסתורי ולהעלם מעל לפני השטח. בקיצור רציתי לבקש את עצתכם

את זכאית

לחיזורים ולהתלהבות שבגדר הסביר והמתאים לקשר ביניכם. אם את מרגישה שאת מצפה ליותר ממנו הוא חייב לדעת מזה כי אחרת הוא יפרש את שתיקתך כהסכמה להתנהגות כזו. על פי מה שאמרת מצידו זו לא אהבה אלא אם הוא ביישן או רואה מצידך התנהגות דומה והוא לא רוצה להיות המתלהב היחיד (מה שפגום בעיניי) אני מציע כמו הפרי המתוק שתאמרי לו את מה שאת חושבת כך בונים קשר אמיתי וטוב

תסלחי לי, אבל זה נשמע

כאילו את הצבת לעצמך מטרה על להיות בקשר, ומחפשת כרגע תשובה, האם הקשר שלך עונה להגדרה של "סביר", כי אם לא - אז יש בעיה, אבל אם כן - אפשר להמשיך, בלי קשר לאיך שאת מרגישה. את לא אומרת שאת מאוהבת בו, שכיף לך אתו, שאת נמשכת אליו. מה מניע אותך להשאר? למה חשוב לך שלא יתאדה? את פוחדת שאז לא יהיה לך קשר? תשאלי את עצמך אם את נהנית או לא, ולפי זה תחליטי.

מסכים וגם

אם שמת לב היא בעצם כתבה בחצי פה את (אחד) המניע(ים) לשאלה: "אני יודעת שהחיים זה לא סיפור אהבה מהסרטים אבל אני מסתכלת סביבי על החיזורים והדברים המדהימים שחברים של חברות שלי עושים למענן ואני קצת מקנאה."

נעמייה

New member
אני לא מבינה

דיברת רק עליו ואיך הוא מתנהג, ולכן אי אפשר להבין את התמונה כולה. את כן מפגינה חיבה? ואם כן - אז כשאת מפגינה חיבה, הוא נשאר אדיש?

גם אני הייתי

בקשר עם אדם כזה. לדעתי כנראה פשוט יש לו אופי כזה - יש אנשים שהם פשוט אדישים מטבעם. יש אנשים שיותר משקיעים בקשרים שלהםויש כאלה שפחות. יש כאלה שמתחילים להשקיע באמת רק כשהם קולטים שהם מאוהבים מעל הראש וכנראה שזה עוד לא קרה לו איתך. אז או שתשארי איתו ותנסי לכבוש אותו ממש ותחכי שיקשר אלייך יותר או שתוותרי. אם את לא נהנית אין לך מה להישאר איתו. כיף לך להיות איתו? את מאושרת? או שאת כל הזמן מועסקת בזה שהוא אדיש? כי אם כן - עדיף לך בלעדיו.

the nt girl

New member
יכול להיות שהוא כזה, יכול להיום גם

שהוא פשוט מתבייש ומרגיש שזה לא במקום, אולי בגלל שגם את יחסית "אדישה" (אם את אדישה) כלפיו בשביל לא להפחיד אותו (יכול להיות שגם הוא לא רוצה להפחיד אותך). לא נראה לי שזה בגלל שלא טוב לו איתך, אם זה היה המצב אז הוא לא היה נשאר (אחרי הכל, אף אחד לא מכוון לו אקדח לרכה, נכון?). אם את רוצה שדברים ישתנו או לפחות רוצה לדעת מה הסיפור, דברי איתו בגילוי לב. אין עתיד ליחסים בהם בני הזוג או אחד מהם שומרים על זכות השתיקה, מנסיון

למעלה