התייעצות

היו

New member
התייעצות

היי, אני גרה בדרום תל אביב, קומה שלישית דירה קטנה (מה שאומר שאי אפשר להעלות אופניים לבית) גנבו לי כבר כמה פעמים אופניים (אין לי ברירה אלא לקשור אותם ברחוב) גם עם 2 שרשראות. די התייאשתי, אז כבר שנתיים שאני לא נוסעת וזה מאוד חסר לי.
אני שוקלת לקנות אופניי כביש (בין השאר כדי לנסוע לעבודה (13 ק"מ בקצה השני של ת"א), הבנתי שהן הרבה פחות ברות גניבה (לא הולכת לקנות משהו פנסי) ואם למישהו יש אופניים למכירה,אשמח לשמוע הצעות. תודה! :)

מה זה "ברות גניבה"

למה את מתכוונת "פחות ברות גניבה"?? אם הם יוחנו ברחוב הן יגנבו באותה מהירות שבה נגנבות כל אופניים אחרות. יש מלא אופני כביש עירוניות נוחות מאוד עבור נשים
חיפוש קצר בחנויות העיר יניבו לך מגוון גדול גם של מחירים וגם של דגמים.
אבל שימי לב לרכב עם קסדה ולבדוק האם הדרך לעבודה תהיה ידידותית עבור רכיבה מבחינת צירי תנועה וכו'.
בהצלחה

יעקב 471

New member
מציע לך לא להסתמך על זה

אופני כביש נגנבות חדשות לבקרים, לו אני במקומך הייתי עושה מאמצים להעלות אותם לדירה או לפחות לקשור מחוץ לדירה בחדר מדרגות . מתסכל מאוד לרדת למטה ולראות שהאופניים נעלמו. אני למשל מעלה את האופניים לדירה ומניח אותם לידי בחדר שינה
לידי, אשתי לא מקנאה (טוב אולי קצת), בסה"כ אופניים לא תופסים הרבה מקום ויהיה לך שקט נפשי .

אופניים גדולים בנפח נמוך

ישננם מספר דגמים שהבולט בניהם הם ברומפטון ויש עוד כמה,
למרות שקוטר הגלגל הוא 20" טל קציר רכב עליהם אלפי קילומטרים בברווטים בארץ ובחו"ל היתרון שלהם שהם מתקפלים וניתן לאחסנם מתחת לשולחן קטן.
דיקי

למעלה