התייעצות קלה

• פותח הנושא train
  • פורסם בתאריך

איזבל210

New member
נשמע אוטיסטי לגמרי

ואני לא יודעת אם אתה הצד האוטיסטי, או היא, אבל מישהו כאן אוטיסטי. תשמע, הבחורה לא אחרי אונס, אני לא מבינה מה זו ההתייחסות הסיעודית כלפיה, אתה רוצה אותה? היא מושכת אותך? מה אתה עושה כשבחורה מושכת אותך ויש לך רגשות אליה? כותב לה מכתבי אהבה? מושך לה בצמא? מפריח בלונים מעל עזריאלי? לא. אתה מתקרב אליה. ולהתקרב אומר גם לגעת בה. להגיד עליה מראש שהיא לא רוצה מגע והיא מבוהלת זה קצת יהיר וקצת חסר ביטוי עצמי. אם יש לך רגש ותשוקה תבטא אותם. לכל אחד יש את צורת הביטוי הייחודית שלו, אבל אל תחשוב מה היא הייתה רוצה לשמוע, אלא איך אתה מבטא את הרגש שלך בצורה הכי מושכת ואותנטית לך. יתכן שהבחורה קצת פסיבית, זה קורה, אבל מה איתך? גם אתה נשמע היפר פסיבי. פשוט תפעל. תירה, אל תדבר. לא מדברים על ציצים, נוגעים בציצים. גם בסין וגם בשנחאי. אפשר גם להגיד "אני כל כך רוצה להיות איתך וכל כך רוצה לגעת בך" אבל הכי טוב זה לעשות מוב, לפתוח את התיבה הזו. כי האהבה באה מהבשר

newcharm

New member
כל מילה סוכריה

אפילו המשיכה 'בצמא' באה פה טוב וכנראה מתאימה לסיטואציה :)

noam 83

New member
אוטיסטי? זה לא שחור לבן!

ולא רק לבחורה שעברה אונס יכול להיות קשה עם סקס. אחרי כל השרשורים פה על גברים מסריחים שכל מה שאכפת להם זה לגמור ולזרוק, לא פלא שיש נשים עם טראומה, ושרוצות קודם כל להרגיש שבן הזוג אוהב אותן באמת. ולא רק מהסיבה הזו, יש נשים שחונכו שסקס זה טמא, או שלא מדברים ומתעסקים עם זה בבית, יש בנות שלא ראו מעולם את ההורים שלהן מתנשקים ומתחבקים.. יש עוד הרבה סיבות ללמה קשה לבחורה להיפתח ליחסי מין. עצות כמו "לא מדברים על ציצים, נוגעים בציצים" עלולות להחמיר את המצב. אני לא מתעלם מהעניין שהמגע אמור להגיע, אבל אני מציע קצת יותר רגישות. ואהבה לא מגיעה רק מבשר, היא מגיעה הרבה לפני זה והרבה אחרי זה!

איזבל210

New member
ובכן

הבחור לא הצביע בהודעה שלו על שום רתיעה מעשית או מילולית של הבחורה ממגע. הוא רק כתב שהם לא מגיעים לזה ושכבר נמאס לו לחכות. במקרה הזה, אני מאמינה שעדיף להיות אמיתיים מאשר נזירים בחסד האידיאל שאתה רוצה לשדר לבחורה. עבור הרבה בנות, חוסר מגע עלול להיות מתסכל, ההנחה המוקדמת שנשים נפגעות מגברים ולכן צריך להתייחס אליהן כמו אל כלבלב במצוקה, היא הנחה מתנשאת בעיני במיוחד שהבחורה שהוא יוצא איתה לא אמרה שהיא לא רוצה שיגעו בה. ועל אחת כמה וכמה, אם הבחורה תגיד אחרי חודש שהיא לא רוצה שיגעו בה, אז הבעיה היא אחרת לגמרי והבחור צריך להבין שיש פה בעיה עמוקה יותר שלא קשורה רק לאיך עושים מוב, אלא איך מתמודדים עם הבעיות העמוקות שלה עם מגע. אבל כרגע, לא נראה שיש בעיה כזו. ואם יש, זה הזמן לגלות אותה

noam 83

New member
צודקת .יכול להיות

שהמצב במקרה הזה הוא לא המצב שדיברתי עליו. כל מקרה לגופו, ויכול להיות שהבחור שלנו פשוט קצת תקוע והיא כבר עם הלשון בחוץ.. אי אפשר לדעת בלי שמכירים אותם. בכל מקרה, כדאי לקחת בחשבון את כל האפשרויות..

נעם, זה כ"כ עצוב שאתה תפוס

train

New member
קודם כל תודה על המחמאות

אולי הייתה כאן אי הבנה. יש בינינו מגע שמתבטא בנשיקות וחיבוקים אבל ללא נגיעות במקומות אינטימיים בגוף אלא בצורה יותר "תמימה"...

איזבל210

New member
באת לקבל עצות או לשלול כל עצה שנותנים לך?

אוקי, היא תמימה, אתה תמים, תמשיכו להיות תמימים. ההודעה שלי עדיין רלוונטית. אם אתה רוצה לבנות סיטואציה מינית וריגוש, תבנה אותה, תיזום אותה היא לא תיפול עליך משמיים. תבטא את התשוקה שלך.

train

New member
באתי לקבל אבחון לגבי הספקטרום האוטיסטי... ;-

וברצינות, רציתי לשמוע דעות שונות / נוספות. אני גם יודע שמצפים מהגבר ליזום ולא מהבחורה, התפיסה הזו די נפוצה. רוב האנשים עסוקים בלקחת את מה שהם רוצים, מה עם ללמוד לקבל?

train

New member
לתת למי שמעוניין לקבל ולא לכפות את עצמנו....

אז אולי בחיבוק הבא שמשולב בנשיקה -

תנסה לקדם עניינים? נניח - להעביר לה יד בשיער תוך כדי נשיקה, על הגב, לנסות לפחות להתקרב לאזור החזה/הישבן... ממש בעדינות וזהירות. שים לב לתגובות, ותראה אם להמשיך בכיוון. בתור מי שתופסת נשיקות כיותר אינטימיות ממזמוזים - יש לי תחושה שזה יילך לך. זה קשה ששניכם תמימים - יצאתי פעם עם מישהו כזה ושנינו היינו ככה עצורים, וזה לא התקדם לשום מקום... אם תאזור אומץ - אולי פשוט תדבר איתה על זה בגלוי? תגיד לה בדיוק מה שאתה מרגיש - שאתה רוצה לקדם דברים במובן הפיזי, אבל מאוד חושש לפגוע בה ולכן מתייעץ איתה. אותי זה היה מרגש, גם הכנות וגם התוכן

למעלה