התייעצות קלה בעניין נעליים

*שיר

New member
התייעצות קלה בעניין נעליים

היות ואני לא מוצאת נעליים יפות בצבע אדום חי (בצבע בריק יש הרבה), האם כדאי ללכת על צבע זהב - או שיש לכן רעיונות לצבעים אחרים? השמלה היא בצבע שמנת בהיר. (ואני לא רוצה נעליים בצבע שמנת)

אני דווקא בעד צבע אחר- לאו דווקא

זהב... ( אלבכרי תהרוג אותי
) את צודקת לגבי נעל לבנה או שמנת... גם אני לא בעד. עד כמה שהבנתי את כמוני - פרקטית. ואיפה בדיוק אחרי זה ננעל נעל לבנה? וכמו שכבר כתבתי- מאז שאני זוכרת את עצמי, היה ברור לי שאני לא אנעל נעל בצבע לבן. לי היה ברור שהנעל שלי (בכלל סנדל) יהייה לה מחנה משותף עם השמלה עצמה. מכיוון שבשמלה שלי יש מעט ורוד פוקסיה- הסנדל באופן טבעי בצבע כזה. ולכן אם את מתכננת לצרף לשמלה צבע אחר- אפילו אם זה בזר פרחים שאת תחזיקי ביד, או סיכות בשיער או תכשיט- אני הייתי קונה נעליים בצבע הזה. אם כל זה לא מדבר אלייך- נעל זהב באמת אחלה.

*שיר

New member
זה מאוד מדבר אלי...ואת מאוד צודקת

אבל אני לא מוצאת סנדליים שיהיו לי נוחות ובמידה שלי (הבעייתית) ושיהיו גם בצבע אטרקטיבי. לכן, כמוצא אחרון אני חושבת על זהב. בשמלה לא יהיה צבע נוסף , כי טל (המעצבת) אומרת שהיא מספיק עמוסה בשביל להוסיף עוד צבעים. אני יכולה אח"כ להוסיף עוד צבע בשל/הינומה שלי (משיפון/אורגנזה) לפי צבע הנעליים ודרך אגב, גם סנדלי זהב זה לא פרקטי מבחינתי. אני לא רואה את עצמי נועלת את זה בשום ארוע .

שירי71

New member
אם ורק אם את הולכת על נעלי זהב

אז (וזה עניין של טעם) את יכולהללכת על משהו מזהב בהינומה (עניין של טעם) כמו פס זהב דקיק מסביב לה. מה את אומרת?

אתי@

New member
אני בעד הינומה שכולה זהב ולא פס

בודד, כי הפס לטעמי האישי מאוד גס. לעומת זאת הינומה בצבע זהב יכולה להיות מלכותית להפליא... זה יוסיף המון למראה הכללי. אני גם רציתי הינומת זהב אבל בגלל שהשמלה שלי בזהב, אז ההינומה תהיה באוף-וויט נוצץ (כדי לשבור את הזהב...).

Sharon_1

New member
אם בא לך לקפוץ ל LA , אז מצאתי

בשבילך איזה 4 זוגות סנדלים בורוד פוקסיה. (ראיתי גם מדהימות בסגול לילך).

*שיר

New member
מאוד בא לי לקפוץ ל- LA ולעשות קצת

Shopping ... מתי נוח לך?!...

הילית*

New member
כן. תכלת כסוף. ראיתי באור לכלה

לא בחנתי את העיצוב שלהם, אבל הצבע די יפה

*שיר

New member
עקב שפוי זה עקב רחב בגובה 5-6 ס"מ

יותר גבוה אני אקבל כאבי ברכיים, יותר צר אני אפול אפיים!

הילית*

New member
אני חושבת שיש. אבל ליתר בטחון

אתן לך את מס´ הטלפון שלהן. מה שחשוב- אם את קונה אצלהן אל תשלמי יותר מ- 400 ש"ח כי בפעם הראשונה שאני הייתי שם לפני כשבועיים אמרו לי 400 ש"ח ואתמול מישהי אחרת אמרה לי 450 ש"ח ומזל שהיה לי את הפתק שכתבו עליו את המחיר ועוד אחרי זה המוכרת אמרה לי שבעלת החנות כנראה עשתה לי הנחה וזה ממש לא היה נכון כי זה היה המחיר הראשוני...

*שיר

New member
תודה!

והאמת, ש- 400 שקל לנעליים (שהם לא מכיכר המדינה) נראה לי קצת קריעה, אבל נו, אם זה מה שיש...

הילית*

New member
גם אני חשבתי ככה

אבל הנעליים יושבות ממש נוח ברגל וגם נעלים אחרות שראיתי לא היו זולות בהרבה (300 ש"ח) והרבה פחות נוחות. אני אבדוק בבית את הטלפון וארשום לך כאן

Sharon_1

New member
ואני אתמול ראיתי נעל מדהימה

לחתונה ב- 150$. וליאור אמר לי שזה לא הרבה, כי זה לחתונה. נו, אם הוא אומר, מי אני שאתווכח?!

למעלה