התייעצות קטנה

תנסה ותגיד לנו

לא נתת מחיר, סגנון, כלום. שווה משהו? מי יודע. אבל אין כמו לנסות. אחרי זה אתה גם יכול לרשום לנו חוות דעת.

אני בת =]

והיא עולה 750 בלי משלוח...הסגנון הוא פאנק רוק ואני רק רוצה לוודא שאני לא עושה טעות

את עושה

אם את הולכת לקנות באס בלי שניגנת עליה. ולא משנה איזה. לגבי חוות דעת, יש לך את הרמוני סנטרל, ויש בקישורים \ טאגליינס עליהם

נראה לי שניגנתי עליה בשיעור

והיא מתאימה לי בול והיא ממש זולה...אני אברר אם זו באמת היא ואז אחליט=] תודה על ההקשבה

קחי בחשבון

שאם את רוצה להזמין אותה מחו"ל, יש לך עוד הרבה לשלם מלבד המחיר שרשום באתרים. אם היא מתאימה לך בול, זה לא משנה מה אנחנו חושבים. כל אחד ומה שהוא מתחבר אליו, ולא משנה מה הוא מנגן. אי אפשר לעשות טעות עם כלים שמתחברים אליהם. אלא אם הם מתוצרת באמת גרועה או שיש בעיות ידועות של איכות חלקים. אני בספק אם כאן זה יקרה. אגב, השיר בחתימה שלך הוא Bullet For My Valentine - All These Things I Hate (Revolve Around Me :p

Yoko Nakajima

New member
Emo?

יכול להיות דבר נהדר :) ולהקה טובה בפרט. [מדברת על המוסיקה, לא נוגעת בנושא הemo kids]

פאבל007

New member
בעעע

750? זה בטח עשוי מעצי בניין.. על איכות,אפילו הסבירה ביותר,צריך לשלם מעל 1000 ש"ח (חדש) ביחד שניה תוכלי למצוא אחלה דברים אפילו ב1000-1500

פאבל007

New member
ו...

בארץ היא עולה 850 ש"ח בערך...לכי על קורט או סקוויר או משהו כזה

../images/Emo121.gifלחבר שלי יש כזאת../images/Emo99.gif

יחסית למחיר שלה היא גיטרה מעולה, יש לה סאונד נעים אבל היא קצת קשה, במיוחד בסלאפים.

למעלה