התייעצות עקרונית לגבי עגלות (וסלקל)

talyeled

New member
התייעצות עקרונית לגבי עגלות (וסלקל)

אז אחרי התלבטויות קשות והתייעצויות עם חברות החלטתי שעדיף לקנות עגלה בלי חיבור לסל קל ועם ידית מתהפכת (חשוב לי שהעגלה תהיה קלה, ונראה לי שבכל מקרה זה לא ממש בריא לילד לשכב בסלקל יותר מדי). חזרתי הבייתה ובדיוק כשעמדתי לבשר את הבשורה לבעלי, הוא אמר לי תשמעי חשבתי על זה היום והתייעצתי עם אנשים בעבודה והכי טוב זה עגלה עם חיבור לסלקל (ובלי ידית מתהפכת). אז עכשיו אנחנו שוב לא יודעים מה לעשות... מה אתן אומרות (ואומרים)? ועוד שאלה קטנה, יש לנו אפשרות לקבל סלקל יד שניה מחברים, אבל: א. הוא בלי משטח לרכב ב. המוכרים בחנויות הלחיצו אותנו שבגלל שזה עניין בטיחותי אולי כדאי בכל זאת סלקל חדש (כמובן שיש להם אינטרס, אבל בכל זאת, אולי יש בזה משהו?). ג. חשבתי אולי לוותר לגמרי על הסלקל ולקנות מושב בטיחות לרכב (כזה שאמור להתאים מגיל 0). אז מה עושים???

gudat

New member
אני עם החברות שלך...

לא רציתי סלקל מתחבר כי ידעתי שזה יהיה מפתה להשאיר אותו שם כשהוא נרדם, וזה לא נראה לי בריא (לפעמים זה כמה שעות טובות ואתה לא שם לב). בדיעבד מאוד נהניתי מהידית המתהפכת, לא שזה כזה קריטי אבל זה מאוד נחמד. בקיצור- אני איתך...

אמאאור

New member
מה שאני הבנתי לגבי סוגיית המחץ../images/Emo41.gif

של עגלות, סלקלים וכאלה - יש מיליון דעות, וכולם כמובן צודקים. רוב האנשים שאני מכירה עשו סקר שוק, שמעו מליון דעות, קנו מה שקנו, ורק אח"כ, בשימוש בפועל, ראו שזה לא הכי-הכי מוצלח שבעולם או לא הכי-הכי מתאים לצרכים שלהם. ואז - או שהם התפשרו ונשארו עם זה, או שהלכו וקנו משהו אחר. לכן - אנחנו החלטנו לקנות משהו זול יחסית, ואם לא יתאים לנו - אז כפרה, "זרקנו" רק קצת כסף ולא המון כסף. קנינו עגלת מדריד+ של ד"ר בייבי עם ידית מתהפכת, וקנינו סלקל של אוונפלו עם בסיס לרכב (והוא לא מתחבר לעגלה). האם זה טוב? - אין לי מושג. אבל הוצאנו רק בערך 1000 ש"ל על שני המוצרים. כשנקנה כיסא בטיחות בשלב מאוחר יותר, או אם נרצה להחליף את העגלה - לא יכאב לי הלב.

זה בדיוק מה שאחנו קונים

עגלת ד"ר בייבי עם ידיית מתהפכת וסלקל של אנוולו בדיוק כמו שאמרת - מקסימום אם לא- אז לפחות לא זרקנו סכומים גדולים (כמו במקרי אינגלזינה ושות'..)

בלינקה

New member
רק על עצמי לספר ידעתי

הוצאנו את שחר מהאוטו בסלקל רק פעם אחת. היא ישנה וירד גשם, והיה קל יותר לגונן עליה עם מטריה מתחת לסלקל. לסחוב תינוק בסלקל זה מאד מאד מאד כבד החל ממשקל מסויים. והמשקל הזה מגיע מאד מהר. לגבי סלקל מחברים, זה תלוי בן כמה הסלקל והאם אתם בטוחים שהוא לא עבר תאונה. אנחנו עברנו לכיסא בטיחות מגיל אפס בגיל שלושה וחצי חודשים. במשקל 9 ק"ג בכל מקרה צריך לעבור לכיסא. יש כאלה שמגיעים למשקל הזה מאד מהר, ויש כאלה שרק אחרי גיל שנה.

א י ו ש י

New member
אל תעשי את הטעות שלי../images/Emo128.gif רק עם בסיס

יש לנו סלקל שמתחבר לעגלה מעולם לא ניצלנו אופציה זאת (היתה מטרתנו בהתחלה) סיוט כל פעם להרכיב ולהוציא את הסלקל מהרכב עדיף עם בסיס ללא קשר לעגלה. כך רק מחברים את הסלקל לרכב וזהו או מוציאים את הילד בקלות. היום אנחנו כבר בחיפושי כסא בטיחות כי עם הסלקל שלנו זה סיוט

למעלה