התייעצות / סקר - לידה רגילה או קיסרי

התייעצות / סקר - לידה רגילה או קיסרי

הי בנות הפורום, יש לנו בבטן
ו
. הבת מובילה, במצג ראש, הבן אחריה, מצג עכוז. אנחנו בשבוע 31, ומתקרבים למועד בו צריך להחליט האם ללכת על לידה רגילה, או לקבוע מועד לקיסרי. ההתלבטות קשה. היינו בשיחת ייעוץ בבית החולים, והרופא לא נתן חוו"ד חד משמעית. טוען שאין מספיק מחקרים או מידע שיגידו איזו דרך עדיפה יותר כאשר המצגים הם כאלה. שורה תחתונה - החלטה שלנו, כאשר ביה"ח תומך בשתי הדרכים. מה דעתכן? אשמח לשמוע... סוכרזית

Almog6607

New member
הי סוכרזית

אני תכף מתחילה שבוע 33 ובדיוק במצבך רק עם שני גברברים.. וניהלתי את השיחה הזו בהערכת משקל עם הרופא שלי שהוא ראש מחלקה, הראשון מההתחלה ראש והשני עכוז, לנו הרופא חד משמעית המליץ קיסרי וזו גם מדיניות בית החולים (הדסה הר הצופים) לטענתו לידה נרתיקית שכזו כרוכה בסיכונים והם לא מוכנים בשום אופן, אני השלמתי עם ניתוח, אני יודעכת שגם לניתוח יש סיכונים אך בעיקר לי ופחות לתינוקות... נראה לי שתפרים יהיו לי בכל מקרה (אצלי זו לידה ראשונה) אז מעדיפה לסבול את התפרים שבבטן ושהבונבונים ייצאו ללא מאמץ, ושחלילה השני לא יהיה במצוקה...עברתי כ"כ הרבה כדי להשיג את ההריון ומהלך ההריון עצמו כאשר אני בשמירה משבוע 18ואני מקוה שבסוף הלידה תהיה החלק הקל... אני לא יכולה להמליץ לך זו חייבת להיות האינטואיציה שלך... אני הולכת עם הלב. בהצלחה!!!!

נחמה 82

New member
הי סוכרזית!

גם לי יש אותם מצגים, אני בשבוע 36. כל מי שהתיעצתי איתו אמר שאין שום בעיה ללדת ככה בלידה רגילה. הרופא שלי אמר לי שהוא אפילו מעדיף כך כי הראשון יוצא ומפלס את הדרך ופשוט מושכים את השני החוצה. זה מקל על היולדת. התאוששות מניתוח קיסרי הוא הרבה יותר קשה מלידה רגילה. במיוחד שאת רוצה להיות בשיא התפקוד שלך אח"כ. איפה את רוצה ללדת?

kuritza3

New member
הי

גם אני מתוכננת ללדת בעמק. אני מטופלת שם בהיי ריסק ולצערי אין לי אפילו את הפריווילגיה להתלבט בין סוגי הלידות. אצלי הבננות יושבות עכוזיות ורוחביות כך שקיסרי על בטוח. התאומים שלך הם זהים או לא? כי בזהים נוטים לנתח כמעט בכל מצב. עם מי התייעצת בבית החולים? אני ממליצה על ד"ר זוהר. איש מקצועי ביותר בהיי ריסק.אני כנראה כבר לא אלד שם כי עברתי לגור אצל הההורים שלי לכמה חודשים (תראי שרשורים קודמים) וקבעתי ניתוח גם בעמק וגם בפוריה.. בהצלחה רבה קוריצה

קוריצה

התאומים לא זהים, בן ובת. התייעצתי עם ד"ר ראיד סלים, אחראי חדר לידה. מכירה? שמעתי עליו המלצות טובות, וכמובן שגם על ד"ר זוהר, אם כי אני לא מטופלת בהיי ריסק. בשבוע הבא יש לנו סיור בחדר לידה, אולי אחרי הסיור תהיה לנו תחושה יותר ברורה לגבי הכיוון, ואז נחליט. התלבטנו לגבי פוריה, אבל בסוף נראה לי שנלך על העמק, גם בגלל נוחות הגישה, וגם בגלל שהבנתי שבפוריה יש שיפוצים נרחבים שלא יסתיימו בקרוב (אבל האמת היא שלא בדקנו לאחרונה מה המצב שם). בהצלחה
, ותחזיקי מעמד אצל הההורים (לפחות אפשר להתפנק קצת...
) סוכרזית

היי סוכרזית.

אני תמיד מעדיפה את הדרך הטבעית אם יש אפשרות.עברתי לידות רגילות וההחלמה היא יותר קלה מניתוח,מה גם שתמיד במחקרים מגלים שהטבע יותר חכם מאיתנו.כך שזו דעתי,אך כתפיסת עולם אני מציעה לך, לכי עם האינטואיציה והלב שלך,בתוך תוכך את יודעת יותר טוב מכולם מה טוב בשבילכם. בהצלחה לימור

תודה על התגובות

עוד לא יודעת להגיד מה נטיית הבטן שלי (תרתי משמע..) התשובות יגיעו, אני מקווה...

למעלה