התייעצות לשדרוג מחשב

בורקיטו

New member
התייעצות לשדרוג מחשב

רכשתי מחשב לפני כשנתיים וכעת אני רוצה לשדרג אותו, אני רוצה לכוון אותו להרצת משחקים מתקדמים וחיבור ל- LCD ברמת איכות של לפחות כמו ה-PS3/XBOX כיום יש לי: זיכרון - 2GB מעבד - INTEL CORE 2 DUO 2.66 GH E6750 שתי ליבות ושני מעבדים לוגיים. כרטיס NVIDA GEFORCE 8600GT מהי המלצתכם? רוב המשחקים היום עובדים אצלי בצורה סבירה פלוס, מלבד משחקים כמו GTA החדש ועוד כמה שמקרטעים בצורה איומה תודה!

jacoby308

New member
.....

המחשב שלך גם היום יכול להתחבר ל-LCD, לא הבנתי את זה. המלצה שלי - תחליף את כרטיס המסך (סדרת HD4000 היא זולה מאוד היום - אולי HD4850?, או אולי GTX260) ותוסיף זכרון (עוד 2 ג'יגה יספיקו להרבה זמן), זה הכל. זו כל העזרה שאפשר לתת לך, בעיקר בגלל שלא ציינת מחיר. המעבד שלך לא רע בכלל, יש לי e6550 שעוד עובד בצורה נפלאה עם כל המשחקים הכי חדשים, זה לא הגורם הכי מכריע במשחקים. אולי אם תרצה ויש לך תקציב לכך תוכל להחליף ל-Q9400, או Q9550 כך שלא תצטרך להחליף גם לוח אם (כל מעבד מסדרה חדשה יותר ידרוש ממך גם לוח אם חדש - השקעה של עוד 1000 ש"ח בערך), מעבד ארבע-ליבתי כדוגמתו הוא חלק מדרישות GTA4. בעתיד כנראה יהיה גם דרישה מרוב המשחקים החדשים.

למעלה