התייעצות. להשאיר או להחליף

rotemangie

New member
התייעצות. להשאיר או להחליף

מה אתן אומרות? יש לי בעיית יריכיים וגם נראה לי שזה קטן קצת

m i c h m i c h

New member
איפה קנית? הצבע מושלם

ממש אהבתי את הצבע, וגם את הגובה. לגבי שאר הגיזרה והאם קטן קשה לשפוט לפי התמונה. אישית אני אוהבת שיש לנשים קצת יריכיים ולדעתי זה סקסי והוא יושב עליך יפה. יכול להיות שאם הייתי עומדת לידך ורואה במציאות הייתי אומרת אחרת.

rotemangie

New member
הג'ינס מקסטרו

כן זה הצבע זה מה שאהבתי בו...טוב באמת קצת קשה להבין מהתמונה אם קטן או גדול...אבל מרגישה שבגלל שהוא סקיני זה מבליט. ותודה...

לי וולף

New member
המידה אחלה ואין לך שום בעיה!../images/Emo6.gif

כל ג'ינס גדל בחצי מידה עד מידה ולא נראה שאת לא נושמת איתו, אז זה בסדר
הגזרה מחמיאה לך- יש לך גוף נשי ופרופורציונאלי, אין שום "בעית ירכיים"! אבל... אם יש גרסה כהה יותר, או ללא החלקים הבהירים- הייתי ממליצה להחליף לכזה. אם אין.. לא נורא! אבל קז'ואל ולא 'חגיגי' את רואה את הירכיים באופן בולט יותר גם כי רק לשם את מתסכלת (אם את חושבת שיש שם בעיה, נסיוני מלמד שרק בה את מתרכזת..
) וגם בגלל ה'כתמים' הבהירים- הם מושכים את העין ובהחלט מבליטים באופן יחסי את האזור. תתחדשי!

rotemangie

New member
כמובן שזו ההתרכזות! :)

המוכר רצה להרוג אותי מדדתי ככ הרבה זוגות ובכל אחד התעקשתי שזה מלביט לי את הירייכים וזו עוד מידה 34. אולי זה ג'וק בראש שיש לרב הנשים, אבל הן באמת מעט בולטות בגלל זה נמנעתי עד עכשיו מסקיני...

לי וולף

New member
אז אין צורך!

(להימנע...) ואם זה כל כל מפריע לך, אני מבטיחה שבצבע כהה/אחיד יותר זה פחות יבלוט

שאפולי

New member
../images/Emo45.gif איך אני מבינה

גם לי יש בעיה עם סקיני בגל זה איכשהו הוא מעוות לי את הגזרה באזור החיבור על המותן והירכיים (כאילו, סקיני גבוה) ובגלל זה מדדתי מלא כאלה ובכל חנות הורדתי (כולל קסטרו) והמוכרות צחקו עליי ולא הבינו מה אני רוצה אבל לא יזור כלום סזה הפריע לי. בסוף קניתי ברנואר ואני עדיין לא שלמה איתו יותר מידי

Zorikit

New member
כל מילה בסלע

קניתי ג'ינסים של רנואר ב 44 והיום הם בלתי לבישים. קניתי ב 42 מרנואר ומקסטרו כשהם היו מתפוצצים ועכשיו הם כבר אחרי הצרה.

Zorikit

New member
אגב בעיית ירכיים

אני באמת יותר גדולה ממך, מידה 42. ועדיין החלטתי לקנות זוג אחד בהיר... לא תמיד הכל חייב להיות מושלם לחלוטין כדי להראות טוב... אז הוא מדגיש את העובדה שיש לי אגן וירכיים, אז ? למדתי גם לאמץ את זה...בעייני זה בודילישס כזה :)

למעלה