התייעצות לגבי פאזל מסדרת ההפוכים (עיניים בגב)

balluza

New member
התייעצות לגבי פאזל מסדרת ההפוכים (עיניים בגב)

השבוע החלטתי לגוון ולהרכיב פאזל מסדרת ההפוכים, ובחרתי את "מצטלמים בפארק" (ר' קישור לתמונה בפאזלנד). אז לפי התיאור באתר התוצאה היא בעצם התמונה כפי שהיתה נראית אילו לדמות מסויימת ממנה היו עיניים בגב. וכך גם רשום על גבי האריזה. אבלללללל.... כשהפכתי את הקופסה אז לפי ההסבר צריך לדמיין שאנחנו הגברת בשמלה הכחולה הפרחונית, ומה שהיא יכולה לראות מעבר לכומר ולאשתו זה המראה שצריך להשלים... מה זה קשור לעיניים בגב?! ואני חשבתי לתומי שהכוונה למה שהיתה יכולה לראות אילו היו לה עיניים בגב, כלומר המראה שמאחוריה! לא? האם מישהו מכם הרכיב כבר פאזל כזה? ובפרט את הפאזל הספציפי הזה? אשמח לכל עזרה :) אגב, באנגלית הפאזל נקרא calendar gals (נערות לוח-שנה).

balluza

New member
והנה התמונה של הפאזל

הדמות המדוברת בשמלה הכחולה משמאל

balluza

New member
אז אני הראשונה כאן שמרכיבה פאזל כזה? ../images/Emo10.gif

מדונה81

New member
הרכבתי אחד "הפוך"

אבל לא את זה בדיוק אלא את הראשון בסדרה. נקרא "חג מולד". צירפתי קישור להודעה בה כתבתי עליו. בהצלחה! ומחכים לתמונות... אבל מי שמתכנן להרכיב את אחד הפאזלים האלה, אני ממליצה שיתאפק ולא יציץ
כי זה סתם הורס את הכיף ואת החוויה החד-פעמית מהרכבת פאזל כזה. תחשבו על זה...

balluza

New member
תודה! אז הכותרת "עיניים בגב" רק מטעה...

כי התוצאה היא לא מה שנראה מהגב אלא דווקא מה שנראה מקדימה, בחזית! (חחח... למה ההטעייה? זה בכוונה?) אני כבר יכולה לתאר לעצמי את התוצאה של הפאזל שלי.... ה' ישמור, לא מתאים לנו בתור דתיים. מחר ב"נ אני הולכת להחליף אותו! איך לא חשבתי על זה כשבחרתי אותו...?!

מדונה81

New member
???

מה בדיוק את חוששת שיראו לך שם
אל תשכחי שאלו פאזלים קלילים וצבעוניים שלדעתי מכוונים מלכתחילה לילדים ונוער. לא נראה לי שיפתיעו אותך בצורה מזעזעת..
בקשר לביטוי "עיניים בגב"- לדעתי זה הפירוש המילולי של הביטוי, כלומר העיניים של הדמות המסתכלת בגב של זו שלפניה... מה את אומרת על הפירוש שלי?

מדונה81

New member
../images/Emo3.gif לא שמתי לב לשם באנגלית...

אבל עדיין... אני חושבת שהם יראו את הצלם בסיטואציה משעשעת כלשהיא
הרי הם בצד המצולם אאל"ט.

balluza

New member
שכנעת אותי... משאירה אותו :)

כנראה שבאמת בתמונה יראו את הצלם בסיטואציה שמצחיקה אחדים ומבהילה אחרים (ומרגיזה את הכלב), לפי התגובות השונות בקהל. בטח גם יהיה משהו שמרעיש מאוד כי חלק מכסים את האוזניים. אולי הצלם יהיה בתחפושת או משהו כזה? ייוו אני סקרנית... ב"נ ארכיב אותו מחר ואדווח במוצאי שבת קודש. שבת שלום ומבורך לכולנו

מדונה81

New member
נשלח לי באמצע.... אוף!

לכי על זה! ושתפי אותנו בתוצאה, ואם תוכלי תצלמי מתישהוא ותעלי תמונות. שתהיה לכולנו שבת מפנקת

פ א ז ל

New member
../images/Emo140.gif קיבלתי אותו שלשום ליומולדת

וקיבלתי עוד אחד מהסדרה מצורפת התמונה... הפאזל הזה צריך לדמיין את אותה התמונה רק בעוד 50 שנה וגם פאזל קטנצ'יק מאותה הסדרה התחלתי עם הפאזל הזה ואז אני אחליט אם ךהשאיר את הפאזל שגם לך יש או להחליף אותו בינתיים האיכות סבבה וזה נחמד להרכיב בלי לדעת מה מרכיבים

balluza

New member
חחח... לא להאמין איזה צירוף מקרים

בחנות התלבטתי בין הפאזל הזה לבין הפאזל שבסופו של דבר קניתי.... היום הרכבתי חלק ממנו והצטערתי שקניתי אותו. כמו שחששתי, אכן שמו של הפאזל באנגלית מרמז הרבה יותר משמו בעברית, ולנו כדתיים התמונה לא מתאימה, בטח ובטח לא למסגור. מזל שמלכתחילה הוא יועד לפירוק...
שבוע טוב ומבורך

למעלה