התייעצות לגבי מחשב lg

מרוין 4

New member
התייעצות לגבי מחשב lg

טוב, אחרי מספר ימים של התלבטות די נסגרתי על הנ"ל http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1HCT380RB1 תפקידו של המחשב הנל "לשבת" בסלון לצורך שימוש של בני הבית בעיקר mail וורד ואינטרנט, + ניידות מועטה (טיולים נופשים וכ'), ואולי מידי פעם לפרזנטיות מעטות. משחקים ברמה של מריו, ואתרי משחקים לילדים אשמח לחוות דעת ערן

i c u 2

New member
לא מציאה

מעבד SU זה לא המעבד הכי חזק בעולם. אין צורך ב4G זיכרון. עדיף לך לקנות דל ווסטרו 1015 עם שלוש שנות אחריות, צורב, מעבד חזק יותר עם מע' 32 ביט. יעלה לך פחות מ-3500 שקל. יום טוב.

מרוין 4

New member
תודה, ובהנחה שאני מעדיף מסך קטן יותר?

אני מחפש מסך בגודל 12-13 אינץ' ומעדיף לא לגלוש למחיר מעל 3500 ש"ח כולל מערכת הפעלה ולא לעלות מעל 2 ק"ג המטרה של המחשב להיות אלטרנטיבה יותר טובה ממחשבי המיני ערן

i c u 2

New member
מממ....

בעיקרון אמרת שזה מחשב לסלון, מחשב לסלון לדעתי צריך להיות 15". נוח, אין בעיית ניידות ולכן המלצתי על מה שהמלצתי. 11Z אחלה דגם ולא המלצתי עליו כיוון שלא חיפשת מסך בגודל כזה. בעקרון הוא מחשב ליגה. תהנה.

מרוין 4

New member
תודה על העזרה...

התכוונתי יותר למחשב ש"זרוק בסלון" מין סוג של ספר לא תחנת עבודה, השאלה רק האם ה lg נחות ממנו? כי במפרט הם מאוד דומים למעט הגודל. שם הlg מספק קצת חווית משתמש יותר טובה ערן

i c u 2

New member
השאלות שלך קשות

לא יודע איך אפשר להשוות.. זה בערך כמו להשוות רכב לאופנוע. ה-11Z בעיקרון יותר נייד וכו'. הLG שהצעת פחות נייד ושונה וה-1015 שהצעתי הוא יותר מחשב גדול ונוח לסלון. הבנת את הכוונה שלי? כל אחד והמטרות שלו.

מרוין 4

New member
לא יודע, מתלבט

המחיר דומה, המפרט דומה ל lg מסך גדול יותר וסוללה חזקה יותר אבל שוקל כ 450 ג' יותר ה dell מסך קטן יותר, קל יותר ועוד שנה אחריות המחשב יהיה רוב הזמן נייד בתוך הבית ילדים, סלון, וכו לכן אני נוטה קצת לטבות ה lg ערן

מחשב LG

היי מרוין4, קבוצת ח.י, יבואנית המחשבים הניידים של LG, קשובה ללקוחותיה גם ברשת. אנו שמחים לשמוע כי אתה מתעניין במחשב נייד של LG. T380-RB1 הינו דגם חדיש ומעודכן ביותר , מדובר בדגם עם יכולת סוללה ארוכה במיוחד של עד 10 שעות עבודה (בשימוש בסיסי) ומערכת הפעלה WIN7, הכיסוי החיצוני של המחשב מונע שריטות מכיוון שהוא עשוי מגומי וכך מראה המחשב נשמר לאורך זמן. בהצלחה, נשמח לעמוד לשירותך בכתובת דואר [email protected] בברכה, אורי נציג קבוצת ח.י

למעלה