התייעצות לגבי אנגלית

מפתחSoul

New member
התייעצות לגבי אנגלית

בקורסים C+B סיימתי בציונים מאד יפים של 90+
בקורס A התקשתי וממ"ן אחד לא הגשתי (כלומר, הוזן ציון 0, כך שמשקל הממ"נים לא ממש הועיל) כשציוני הבחינות היו, 69 (ביניים) ו-61 (סופי). השיכלול של הכל הביא לציון 62 בקורס A. במבחן האחרון היה לי מאד מאתגר בגלל הנושא, מעולם לא הגעתי למצב שאני עונה על שאלות בלי לדעת על מה אני מדברת וחלק השארתי לגמרי ריק. כאמור, מעולם לא קרה.

כשנכנסתי לבדוק "מצב לימודים" בשאילתא, ראיתי ציון אחד- 62.
השאלה שלי היא כזאת, האם כשאסיים את התואר, יופיע ידע באנגלית + ציון או עצם הוכחת השפה? (ידוע לי כי הציון לא נכנס לממוצע והקורס לא מקנה נק"ז. בעצם אני שואלת, עם מה אני נשארת ביד בסופו של דבר).

בהנחה ויופיע ציון, הייתי מעדיפה לגשת למועד ב' בשאיפה שיופיע נושא אחר ויקל עליי (מה לי ולגלובליזציה?!)
למה? בגלל שאולי בעתיד אבחר לעשות תואר 2 או הסבה שתהיה משמעות, ולו הקטנה ביותר, שיציצו על ציון האנגלית.

מה דעתכם?
באיזה מצב הייתם ניגשים למועד ב'?
באיזו חשיבות אתם רואים את הציון הסופי של הוכחת ידע השפה?
בעלי ניסיון במקומות עבודה או המשך מסלול אקדמאי, במיוחד, אשמח לשמוע האם מישהו בכלל התעכב על הציון המספרי או שחשיבותו מספיק זניחה כדי להותיר אותו "עובר".

תודה!!!

חנה868

New member
למיטב הבנתי

הציון באנגילת לא מופיע בשום מקום. את רק חייבת לקבל את הפטור כדי להמשיך לקורסים המתקדמים.
בלי קשר לציון, אני מאוד מאוד מציעה לך להתחיל לקרוא ולשפר את האנגלית שלך. יהיו לך לפחות 3-4 קורסים שכל החומר יהיה באנגלית, ולעיתים מדובר במאמרים לא פשוטים כלל מבחינת השפה.
(אני כבר לא מדברת על הצורך באנגלית בחיי היום-יום ובהבדל בשוק העבודה שיהיה פתוח בפנייך עם או בלי אנגלית).
בהצלחה

liattina

New member
זה לא מה שהבנתי מקול האו"פ

אני במצב דומה, אני לא מרוצה מהציון המשוקלל (75) שקבלתי, התקשרתי לאוניברסיטה לברר האם הציון יופיע או לא, תחילה אמרו לי שלא ושאין צורך לעשות לעשות מועד ב' אחר כך הם שינו את התשובה, לפי התשובה הרשמית האחרונה הציון כן מופיע אבל לא נכנס לממוצע.
מה שכן מטריד אותי זה בהנחה שאם אני אנסה להירשם לתואר שני הציון יהווה מכשול.
בכל מקרה אני מסכימה, ובלי קשר לציון בקורס, אנגלית זו שפה נחוצה לסיום התואר ולתואר שני וכמובן לחיי היום יום. נכון לעכשיו (וחבל שרק עכשיו) התחלתי לקרוא ספרים באנגלית.

למעלה