התייעצות- חיפויים למטבח

בראון10

New member
התייעצות- חיפויים למטבח

שלום,
רציתי להתייעץ בעניין חיפויים, אנחנו מיועדים לבחור חיפוי אצל ספק של הקבלן. צבע הארונות- שמנת בהיר, שיש יהיה אבן קיסר 4230 או 4330, ריצוף- מוקה.
איזה חיפוי כדאי להתאים שגם עדכני כיום? אשמח לדעתכן. האם קרמיקה רגילה זה "פשוט" מידיי ולא מתאים?..

מרי פופ

New member
קרמיקה רגילה יכולה להתאים, אבל תלוי איזה?

אתה מתכוון לבחור מסטנדרט הקבלן חיפוי? או שואל בכלליות מה מתאים?

בראון10

New member
שואלת בכלליות מה מתאים, ועדכני.. המטבח כולו משודרג

ולא סטנדרט קבלן, מטבח מודרני, ארונות בצבע שמנת בהיר, דלפק בוצ'ר.

מרי פופ

New member
שאלת מליון הדולר מבחינתי

אני מחכה עם בחירת חיפוי המטבח לסוף, סוף של כל פרוייקט כדי לראות מה יתאים לפי הדברים שנרקמים.
אין יותר מידי אופציות במטבחים מונוכרומטיים... קרמיקה רגילה, פסיפסים, זכוכית, בריקים.
אגב, הכל הולך היום.
אם תרצו להוסיף צבע אז יש מגוון נאה של קרמיקות צבעוניות וגם זכוכית מודפסת.

בראון10

New member
תודה.. ועוד שאלות.. הגענו כבר די לסוף הזמנת המטבח

בינתיים בחרנו קרמיקה רגילה, לבן מט, קרמיקות מלבניות קטנות.
ואני תוהה 1. אם לא כדאי לשנות וללכת על איזה קרמיקה צבעונית, אך זו דילמה, כי הארונות הם שמנת, שיש - קיסר 4320 או 4330, ריצוף- מוקה, דלפק קטן בוצ'ר, ולא רוצה ליצור יותר מידיי צבעים. מה דעתך? יש גוון בז' ששקלתי, אך הוא שונה מגוון הארונות.
2. בכלל ממה שרואה הרוב עושים כיום חיפוי זכוכית, אז מתלבטת אם לשנות לכיוון כזה , בעלי מתנגד לזכוכית..
3. וגם לגבי גודל הקרמיקות- אם כבר קרמיקה אז אם ללכת על הגדולים, או להישאר עם מלבני קטן (מעין דמוי בריקים ממה שהבנתי).
אשמח לייעוץ בעניין..
תודה

מרי פופ

New member
עניתי לך לפני כמה ימים שיש הבדל מאוד גדול בין שני הקיסרים

ה 4230 הוא מוקה/אפרפר ואילו ה 4330 הוא ממש חום אפרפר כהה.
אני אוהבת את הקרמיקה הגדולה לחיפוי, עושה עכשיו חיפוי 30/90 במטבח שמסתיים בימים אלו.
קרמיקות גדולות בצבעי בז' ושמנת יש למכביר, יש גם דמויות אבן.
אלא אם אתם מרגישים צורך להכניס את ה"קישוטיות" של הבריקים שמכניסים טאצ' פחות מודרני.

בראון10

New member
תודה לע הדגשים, באמת לא בחרתי סופית השיש. .

הדילמה שלי היא שחיפוי בז' לא זהה לארונות (שהם יותר "לבנים"), ויכניס עוד גוון..
ולא מצאתי שמנת בהירה כמו ארונות המטבח.. בעיה נוספת, אנחנו הולכים רק לספק אחד של הקבלן, שם המבחר הוא מסויים ולא מאוד רב..
אבל בהתאם להצעתך רוצה להחליף לאריכים גדולים יותר, הקבלן נותן מלבנים גדולים, אולי אלך על הגודל הזה, או קרמיקה כן בצבע מיוחד יותר. ראיתי כל מיני מרובעים חלקם מבריקים ובצבעי קרמים יותר כהים. מה דעתך מבחינה עיצובית, קרמיקה יותר בז' קרמי ופחות לבן ישתלב עם ארונות יחסית לבנים שמנת (גוון 2115)?
תודה רבה.. אני בחוסר אונים עם כל הבחירות האלה..

אמרלדה

Active member
המטבח משגע ויפהפה. מה זה הפרחים האלה לאורך בצד? חיפוי דלתות?

זה כל כך מוסיף. זה טפט? זכוכית? צד של ארון? קיר?
&nbsp
משגע. לטעמי מרים את כל המטבח לגבהים,
ודווקא בגלל שזה א-סימטרי.
&nbsp
יישר כוח.

מרי פופ

New member
תודה! זו זכוכית, ארון עם דלתות הרמוניקה למכשרי חשמל

את צודקת שזה מרים!
הלקוחות לא רצו בכלל צבע, ולכן בהתחלה, בניגוד להמלצות שלי ההרמוניקה הוזמנה בזכוכית נס קפה כמו בצד ימין.
כשזה הגיע והתקן הם הבינו את הטעות, ביקשנו מהנגר לפרק, נסענו לבלורן והחלפנו את הזכוכית לזו הצבעונית.
זה עשה את העבודה.

noacohen10

New member
וואו! ההרמוניקה יפהפייה

בתכנון אצלנו גם יש בפינה דלת הרמוניקה במקום תריס (משיקולי תקציב)
ופעם ראשונה שאני רואה דלת צבעונית.
מקסים!

אני מאוד אוהבת אריחים מעוטרים, במיוחד במטבחי בעלי צבעים

מונוכרומטיים.כמו שלכם.
אבל אפשר גם ללכת על ״רגיל״ ולשדרג ולעטר את המטבח עם יחדות מדפים צבעוניים, וילונות כותרתת, תאורה מעל השולחן או הדלפק
ואפשר גם וגם

למעלה