התייעצות בקשר למה שירים

התייעצות בקשר למה שירים

אז עכשיו ישבתי עם החצי ( כן כי אין לנו מה לעשות בחיים חיחי מזל שיש שביתה) והגענו לכמה החלטות שיר כניסה לחופה מה אתם ממליצים א. אראל מויאל -ואז תובאי ב. גידי גוב- כלים שלובים ( רק להגיד שאני מעריצה את גידי גוב בערך מהיום שנולדתי ) שיר סלואו - א. ארקדי דוכין-היא לא דומה ב.אהבה-דניאל סולומון ג. לא יכול להוריד ממך את העיניים- מאיר אריאל ד. SCORPION- WINS OF CHANGE ( מקווה שרשמתי נכון) או אחרון חביב hero- מריה קארי ( ושוב מקווה שכתבתי נכון ) מה דעתכם ?

תשובה...

לגבי הכניסה אין לי ממש חוות דעת,כולם היו בניי,מה שלא תבחרו נראה מתאים.. לגבי הסלואו-שווה לבדוק ביצוע מיוחד של מאיר אריאל עם דויד ברוזה בהופעה חיה לשיר הזה ,מקסים. WIND OF CHANGES היות ונכתב בהקשר של נפילת חומת ברלין נראה לי לא הכי מתאים,.. בהצלחה אילן

iamliat1

New member
גידי גוב וארקדי

לסלואו שווה לבדוק את אצבעות שוקולד או אהבה ממבט ראשון של אריק אינשטיין

יש את השיר מתוך הסרט נשיקה צרפתית

בעברית זה נקרא "ובקש חלום קטן" יש לזה גרסה בצרפתית שהיא מאוד חמודה זה מאוד יפה. ואם כבר מריה קארי אז למה לא השיר ENDLESS LOVE ? כי זה שיר מדהים. I'VE GOT YOU UNDER MY SKIN בגרסה של יו 2 או השיר מתוך הסרט "רוח רפאים" גם כן בגרסת יו 2

אכן...מקסים...

לשיר קוראים les yeux ouverts שאם אני לא טועה זה בתרגום חופשי ..העיניים נפתחות..הביצוע הוא של the beautiful south להקה מעולה בפני עצמם. לגבי under my skin יש גם גירסה מדהימה של dianna krall... לגבי unchained melody...עד כמה שזכור לי יש קונטציה של עזיבה לא? אילן הניג

אם יש לך קישור לשיר מ"רוח רפאים" אני אשמח

כי הייתי רוצה באמת לדעת מה המילים של השיר, ואגב אם כבר אתה כאן, אתה במקרה יודע איך קוראים לשיר מתוך הסרט "קומפוט נעליים" ? בקטע שהם יושבים מסביב למדורה והבחור המתולתל שר שם, אני רוצה לראות מה המילים של השיר. בתודה מראש.

זה ה-שיר היכ מדהים בעיני

בעיקר בגרסא של U2 שזו הלהקה האהובה עלי, ואם אחי לא היה מתחתן במקרה עם השיר הזה מזמן הייתי לוקחת אותו, אבל הוא גם נכנס איתו לחופה
אני גם לא מוצאת קונטציה של עזיבה, מצד שני גם אם כן, השיר שאת בוחרת צריך להיות מיוחד לכם, ולא בהכרח לכל האנשים האחרים, כי בנינו רובם לא יזכרו באיזה שיר נכנסתם או רקדתם סלואו, ואתם כן. ואני אומרת את זה בעיקר כי יש שיר שאני ממש ממש רוצה להכניס לחתונה, וחבר שלי מציק לי עם המשמעות של המילים, ומה שצריך להיות מענין זה יותר המשמעות של השיר...
זה סתם התסכול שלי כי כנראה אני לא מנצחת בעניין הזה של השיר לסלואו. את השיר כניסה חבר שלי בחר והוא דביק במיוחד

Sheli Sade

New member
נוו..... את מתכוונת להשאיר אותי במתח?? ../images/Emo6.gif

מה שיר הכניסה? (אגב, גם אנחנו מתים על U2!
והשיר הזה בעיני שנינו מיוחד והוא ישר הוחלט פה אחד. גם אם יש קונוטציה של עזיבה אז אני בספק שמישהו בחתונה ידע - עובדה, אפילו אילן לא בטוח בזה
)

הקיטש הנצחי

Come what may מתוך הסרט מולאן רוז'... וגם שם אפשר להגיד שיש קונטציה שלילית הרי היא מתה בסוף. גיל רצה יותר את your song מאותו סרט, אבל חברים שלנו נכנסו איתו בחתונה שלהם.

Sheli Sade

New member
אויש! אחלה שיר!!!!

את your song אני ממש אוהבת! ו-Come what may לא פחות טוב!!!! הם אחלה שירים. מאז ששמעתי שם את יוהאן מגרגור (או איך שלא כותבים את שמו) אני לא ממש מבינה למה הוא לא מוציא גם קצת שירים...

לגבי משמעות השיר...

בסופו של דבר זה בעיני המתבונן אבל אם לשפוט על פי שפת אימי והתקופה שבה נכתב השיר ורוח שירי האהבה/מניה דיפרסיה על אהבה של התקופה אז זה בהחלט שיר על געגועים ,אבל מצד שני כל זוג יגיד שלהתגעגע זה טוב...וכמו בסרטים האלה שאנחנו מקללים אנחנו בעצם לא יודעים מה הסוף..אם הוא happy end או לא .. בקיצור חוקי למהדרין על פי הרבנות של הישוב מיתר(הומור מוסיקלי אם לא הבנתן)... אפשר להשתמש בשיר הזה ...
אילן

לגבי השיר מהסרט "קומפוט נעלים" זה שושנת

פלאים ויוני נמרי ביצע אותו, לדעתך איך השיר הזה כהליכה לחופה ?

Sheli Sade

New member
ייישששששששש../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif תודה אילן ../images/Emo140.gif

למעלה