התייעצות בקשר למה שירים

draiad

New member
גם אני תמיד ראיתי בזה שיר על כאב לב

אבל כשקוראים את המילים של השיר אפשר לפרש את זה גם כשיר אהבה. והוא אכן מדהים בגירסא של U2!

לאילן - גם אנחנו מחפשים שיר לכניסה לחופה

השיר שלנו מאז ומתמיד היה השיר - "אבן קטנטונת" של דייויד ברוזה, אבל הבנזוג אומר שהמילים לא מתאימים לחתונה. אופציות אחרות שחשבתי עליהן - Love is real של ג'ון לנון (אבל הבנזוג לא התלהב, הוא אומר שזה שקט מדי) "אח של סאלים" של שוטי הנבואה - אנחנו שנינו מתים על שוטי הנבואה וספציפית השיר הזה מזכיר לנו נשכחות, אבל זה כבר חרוש, אצל חלק מהמוזמנים שלנו זה היה השיר לחופה שלהם... לגביי שיר יציאה מהחופה אין לנו מושג. סלואו החלטנו פה אחד על you and i של הסקורפיונס. אני אשמח אם תוכל להמליץ לנו על שירים שיתאימו פחות או יותר לסיגנון של השירים שחשבנו עליהם.

תשובה..

הנה כמה כיוונים באותה אוירה... לגבי lennon...התכוונת לשיר ..."LOVE IS FEEL,FEEL IS LOVE? אז בכל מקרה הנה כמה אחרים שלו אם כן... JOHN LENNON-JUST LIKE STARTING OVER JOHN LENNON-STAND BY ME ביצוע של the muppets ל all together now לגבי ברוזה הנה 2 אחרים דויד ברוזה-לא יכול להוריד ממך את העיניים,גירסת הופעה יחד עם מאיר אריאל בקולות רקע. דויד ברוזה-כלילת היופי...שיר מ ד ה י ם בעיניי,למרות שיש לו קונטצייה כפולה ,אותי הוא לוקח למקום חיובי.,.. JUAN MANUEL SERRAT- COMO TU הביצוע המקורי של כמו שאת של דויד ברוזה.. גם השיר של דויד מצוין כמו שאת מצוין חוץ מצנזור קל שצריך סביב "מוצצת"..או משהו כזה.,.. לגבי הסטייל של שוטי הנבואה אסטה-דרור ייקרא שווה להאזין להרכב ששמם night ark קטעים מתוך חתול חתול לבן ועוד קטע מקסים מתוך חלום אריזונה ...GYPSY REGGAE... ויש גם קטע של זמרת יווניה ששמה homecoming אפשר לשמוע אותו בתוכנת המוסיקה של hnet.. מקווה שתמצאו כאן את מבוקשכם ,את תמיד מוזמנת לפנות ואעזור שוב.. אילן הניג

תשובה

הנה כמה כיוונים באותה אוירה... לגבי lennon...התכוונת לשיר ..."LOVE IS FEEL,FEEL IS LOVE? אז בכל מקרה הנה כמה אחרים שלו אם כן... JOHN LENNON-JUST LIKE STARTING OVER JOHN LENNON-STAND BY ME ביצוע של the muppets ל all together now לגבי ברוזה הנה 2 אחרים דויד ברוזה-לא יכול להוריד ממך את העיניים,גירסת הופעה יחד עם מאיר אריאל בקולות רקע. דויד ברוזה-כלילת היופי...שיר מ ד ה י ם בעיניי,למרות שיש לו קונטצייה כפולה ,אותי הוא לוקח למקום חיובי.,.. JUAN MANUEL SERRAT- COMO TU הביצוע המקורי של כמו שאת של דויד ברוזה.. גם השיר של דויד מצוין כמו שאת מצוין חוץ מצנזור קל שצריך סביב "מוצצת"..או משהו כזה.,.. לגבי הסטייל של שוטי הנבואה אסטה-דרור ייקרא שווה להאזין להרכב ששמם night ark קטעים מתוך חתול חתול לבן ועוד קטע מקסים מתוך חלום אריזונה ...GYPSY REGGAE... ויש גם קטע של זמרת יווניה ששמה homecoming אפשר לשמוע אותו בתוכנת המוסיקה של hnet.. מקווה שתמצאו כאן את מבוקשכם ,את תמיד מוזמנת לפנות ואעזור שוב.. אילן הניג

לאילן -

המון תודה! אני מתחילה לבדוק את השיר

"לא יכול להוריד.." היה שיר הסלואו שלנו

והיה מהמם שיר כל כך מתאים, כל כך מושלם אפילו 2 עקומים כמונו שלא יודעים לרקוד נהננו מאוד בשיר

../images/Emo207.gif זו הרשימה שלנו

שיר כניסה - ברית עולם שיר יציאה - להשתטות לפעמים שיר סלואו - לא סגורים, אבל חשבנו על סודותי של דין דין אביב, מה דעתכם? וסתם חשבתי היום שאנחנו מתחתנים עוד חודש וחצי קשה לי להאמין שהזמן טס כל כך מהר!!!!

למעלה