התייעצות, אוליתעזרו לי לעשות סדר

odeia

New member
התייעצות, אוליתעזרו לי לעשות סדר

בבלגן. יום הולדת 40, מתכננים ללכת למסעדה מיוחדת אבל יקרה. יש לבעלי 2 חברים באזור שלנו. אחד רווק שאיתו מתראים יותר ואיתו אני מרגישה יותר חופשית ועוד חבר נשוי עם 2 ילדים, בערך בגילאים של הבנות שלי. 2 החברים לא מדברים כבר כמה שנים. אם נזמין אחד, יש סיכוי שהשני לא יגיע, בנוסף, עם הרווק נעים לדבר לגבי התחלקות בתשלום, עם השני פחות. אם נזמין את הרווק, הנשוי כנראה יפגע, אם נזמין את הנשוי, לרווק אין בעיה עם זה. חשבתי על ללכת רק אנחנו בלי חברים, אבל מצד שני, בכל זאת - בת 40, למה לא לחגוג עם חברים? כמה שכבר יש לנו. נכון תסבוכת?

עמית@

New member
אני הייתי הולכת לבד, עם האיש.

ונהנית מכל דקה. בעיקר שהאופציה השנייה כרוחה בכל כך הרבה תהיות עוד בשלב התכנון..

odeia

New member
גם לי זההכי נראה, אבל בעלי מאוד

רוצה לעשות משהו קצת יותר גדול, למרות שהתקציב מאוד מצומצם ולכן חשבנו על חברים.

ו שתי

New member
רק לבד

ביומולדת שלי, ממש לא הייתי רוצה לשבור את הראש במריבות של החברים שלי ולהרגיש לא נעים. תהנו המון (יו, את? בת 40?).

odeia

New member
את מאמינה? בעלי כבר שם לי רגל

אחת בצד השני.

yaelia

New member
../images/Emo45.gif|מסכימה. זה זמן שלך להנות

ולא לחשוב על הרגישויות של כל אחד מסביב.

מעיןבר

New member
אם זה כ"כ מסובך - לכו לבד, הכי טוב

יומולדת זו הזדמנות מצויינת להוסיף לאינטימיות. אם הוא מתעקש על משהו גדול יותר, אפשר במקום מסעדה יקרה לעשות מסיבה קטנה בבית להרבה אנשים בעלויות דומות (+עוזרת לניקיון למחרת, שלא תעבדי ביומולדת שלך).

גם אני בעד הלבד. את האחרים אפשר

להזמין כל אחד "בתורו" הביתה לקפה ועוגה. מה יש אי אפשר לעשות שבוע יום הולדת? מגיע לך בגיל 40

אורנה איזה קטע שיש לך יום הולדת

במרץ, גם לי יש בקרוב מאד ושתי הבנות שלנו (הקטנה שלך) נולדו קרוב מאד אחת לשנייה.

odeia

New member
מאז שבעלי אכל במסעדה הזו אנחנו

מחפשים סיבה למסיבה ללכת לשם.

מסיבה נוסח פולניה ../images/Emo3.gif

גם אני בעד רק אתם בלי חברים. רק המתמטיקה של מי יפגע ומי לא מעייפת אותי. לכי על בטוח.

odeia

New member
לי אין חברות וחבריו של בעלי כמובן

שהם גם חבריי, קיבלתי אותו קומפלט, עם משפחה וחברים.

ossh3

New member
רק עם האיש שלי.

ואת החברים, להזמין (בנפרד, בנפרד!!!) אליי הבייתה לקפה ועוגה. כי כמו שאת אומרת אתם חברים טובים.

למעלה