התחרות הסתיימה, ההצבעה

roy14

New member
התחרות הסתיימה, ההצבעה../images/Emo45.gif

היום 20.2.06 התחרות הסתיימה, תודה לכל המשתתפים שהעלו את תמונותיהם לגלריה תחרות התמונה היפה. ההצבעה מתחילה. על מנת להצביע עליכם לשלוח אלי במסרים, את שם התמונה שלדעתכם היפה ביותר. ההצבעה תסתיים ביום רביעי, 22.2.06. ביום שישי 24.2.06, נפרסם את שמו של הזוכה המאושר. הפרס, משחק סוני פלייסטיישן. יום טוב. ותודה שהגעתם עד הלום.

roy14

New member
קרץ, מותר להצביע לתמונה אחת בלבד

אני מבינה שיש לך ליקוי ברשע.

Orensun

New member
תודה רבה !!!

תודה רבה לכל מי שבחר בתמונה שלי, אכן, התחרות הייתה קשה והבחירה עוד יותר... אני רוצה לנצל במה זו להודות גם למארגני התחרות (ליקוק ליקוק) ולשאר חברי הפורום (ליקוק ליקוק ליקוק) - ישר כח ! לא... עוד לא זכיתי רישמית, אבל אני כבר מתכונן עם הנאום
נ.ב. איזה משחק לסוני פלייסטיישון כדאי לבחור ? יש המלצות

Katatonik

New member
בוודאי

Konami-Pro Evolution 5 משחק הכדור רגל הכי טוב והכי אמיתי שקיים היום לדעתי. זהירות,ממכר מאוד.

roy14

New member
בבדאי, איזו שאלה

ואולי שכותותי יכתוב פה מדי פעם, מבטיחים לענות באוסטרלית. וחוץ מזה, אולי הוא יאהב תמונית אחרת? חשבת על זה?

אני אגיד לו

שמלכת הביצה מבקשת שיכתוב לפעמים. בקשות מיוחדות? ולגבי התמונה, אין מצב שהוא יצביע עבור אחרת, הוא חם על הפלייסטיישן, וכבר שאל אם אני יודעת איזה משחק מקבלים

efratmc

New member
ואיך נדע אם

תספרי את הקולות ביושר?? יש פקחים??
חוץ מזה...שמתי לב את כבר לא צפרדע...הייתכן? האם הצפרדע סוף סוף הפכה ל-

roy14

New member
יש פקחים, יש מהאו"ם../images/Emo3.gif

מהאם אמא שלהם. יאללה סתמבי.

roy14

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעידכון../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

ההצבעה בעיצומה, יש כבר תמונה מובילה. כולם מוזמנים להצביע, להזכירכם מחר יום רביעי ההצבעה תסתיים. יאללה קדימהההההההה.

vik77

New member
../images/Emo13.gif

היי ירוקה וקופצנית אני מגיעה לסידני באפריל , יש חי חברה ישראלים אמיתיים מעבר לפורום? אני פונה אלייך כי נראה לי שאת בהחלט מנהלת את העניינים... דנה

roy14

New member
ויק אכן אני צפרדע נוזית../images/Emo105.gif

אבל ברוכה הבאה לפורומינו הקט. פה תמצאי חברים נחמדים, שיוכלו לכוון אותך לחייהם הסוערים של הישראלים. באם יש כאילו בסדני. על כל פנים, את יותר ממוזמנת להשאר בחברתינו. ולהנות איתנו. יום טוב לך.

vik77

New member
../images/Emo140.gif

בשמחה, פורומכם אכן עוזר וגם משעשע ... אני אתכם. דנה

roy14

New member
../images/Emo94.gif../images/Emo210.gifההצבעה לקראת סיום../images/Emo94.gif

קדימה, כל מי שלא הצביע מוזמן לשלוח אלי מסר. ותודה שהגעתם עד הלום.

למעלה