התחנה המרכזית החדשה נכנסת להקפאת הליכים

droriko

New member
סליחה התכוונתי בחצי מחיר

לא אם אתה סטודנט ויש לך נסיעות חינם באוטובוס
ובדיוק על זה דיברנו , על הסטודנטים
סליחה התכוונתי בחצי מחיר
אבל זה לא האישו , הפואנטה ששניכם מפספסים אותה שמעונות לא יכולות ליהות במקום שאין לו נגישות ישירה למוסד האקדמי .

droriko

New member
ואגב הם כן יצתרכו לשלם לאוטובוס

סליחה התכוונתי בחצי מחיר
אבל זה לא האישו , הפואנטה ששניכם מפספסים אותה שמעונות לא יכולות ליהות במקום שאין לו נגישות ישירה למוסד האקדמי .
גם לנסיעה להגנה וגם בנסיעה מהמסוף המערבי לאוניברסיטה עצמה .

לנסיעה להגנה?

גם לנסיעה להגנה וגם בנסיעה מהמסוף המערבי לאוניברסיטה עצמה .
לנסיעה להגנה?
מתמח"ת לתחנת רכבת ההגנה הולכים ברגל. ומהמסוף המערבי לאוניברסיטה עצמה, נדמה לי שיש סידור של אגודת הסטודנטים לנסיעות חינם. חצי המחיר עבור סטודנטים עם חופשי סטודנטיאלי קיים גם ברכבת למי שרוכש כרטיס הלוך-ושוב ואז משלמים 6 ש"ח סך הכל לשני הכוונים.

droriko

New member
דבר ראשון, לא לכולם יש כח לעשות את כל ההליכה

לנסיעה להגנה?
מתמח"ת לתחנת רכבת ההגנה הולכים ברגל. ומהמסוף המערבי לאוניברסיטה עצמה, נדמה לי שיש סידור של אגודת הסטודנטים לנסיעות חינם. חצי המחיר עבור סטודנטים עם חופשי סטודנטיאלי קיים גם ברכבת למי שרוכש כרטיס הלוך-ושוב ואז משלמים 6 ש"ח סך הכל לשני הכוונים.
דבר שני ,נראה לך באמת שהסטודנטים ילכו בלילה את כל הדרך מההגנה לתמחת עם כל הסודנים והנרקומנים וההומלסים? אתה תשלם לסטודנטים כסף הם לא יסכימו להשכיר שם חדר .

אני התייחסתי לנסיעות ברכבת ובאוטובוסים

דבר שני ,נראה לך באמת שהסטודנטים ילכו בלילה את כל הדרך מההגנה לתמחת עם כל הסודנים והנרקומנים וההומלסים? אתה תשלם לסטודנטים כסף הם לא יסכימו להשכיר שם חדר .
לא התייחסתי למצב התחנה המרכזית וסביבתה כפי שהוא היום. ברור שבמצב כפי שהוא אף אחד לא ירצה להתקרב לשם. כל הרעיון של לעשות משהו נורמלי בשטח של התחנה מבוסס על כך שהאזור משנה את אופיו, אחרת זה פטפוטי סרק. אבל מבחינה תחברותית הראיתי לך שהדרך הכדאית (הן מבחינת זמן והן מבחינת מחיר) ליסוע בין התחנה המרכזית לבין האוניברסיטה עבור סטודנטים היא ברכבת.

droriko

New member
איך בדיוק הוא ישנה את אופיו?

לא התייחסתי למצב התחנה המרכזית וסביבתה כפי שהוא היום. ברור שבמצב כפי שהוא אף אחד לא ירצה להתקרב לשם. כל הרעיון של לעשות משהו נורמלי בשטח של התחנה מבוסס על כך שהאזור משנה את אופיו, אחרת זה פטפוטי סרק. אבל מבחינה תחברותית הראיתי לך שהדרך הכדאית (הן מבחינת זמן והן מבחינת מחיר) ליסוע בין התחנה המרכזית לבין האוניברסיטה עבור סטודנטים היא ברכבת.
איך בדיוק הוא ישנה את אופיו?
כל עוד לא יגרשו אותם מישראל,ולא יגרשו אותם בישראל, הוא ישאר כמו שהוא .

אילו נסיעות חינם יש?

לא אם אתה סטודנט ויש לך נסיעות חינם באוטובוס
ובדיוק על זה דיברנו , על הסטודנטים
אילו נסיעות חינם יש?
אם אתה מתכוון לנסיעות חינם מהמסוף המערבי לאוניברסיטה עצמה, אז על אחת כמה וכמה הרכבת עדיפה. יותר זול ויותר מהיר להגיע באמצעותה למסוף וממנה הנסיעה חינם. אלא אם כן אתה מגלה לי משהו חדש ולסטודנטים יש נסיעות חינם חופשיות בתוך תל אביב מכל מקום לכל מקום.

olli3

New member
מנהל
אז בוא נפנה את רמת אביב...

מעונות סטודנטים צריכים ליהות ליד האוניברסיטה
לא במרחק 50 דקות נסיעה באוטובוס .
אז בוא נפנה את רמת אביב...
חסר סטודנטים שלומדים במכללות שונות?

olli3

New member
מנהל
אני יודע, לא הבנת אותי.

ברמת אביב כבר יש מעונות סטודנטים
אני יודע, לא הבנת אותי.
אתה בדיעה שכל הסטודנטים לומדים אך ורק באוניברסיטת ת"א. אחרת לא היית עונה מה הטעם במעונות סטודנטים במקום הזה, צריך ליד האונ'. אז יש מספיק סטודנטים שלומדים בHIT בחולון ויש מספיק במכללות רבות באיזור תל אביב. בקיצור - יש קהל יעד.

droriko

New member
לא

אני יודע, לא הבנת אותי.
אתה בדיעה שכל הסטודנטים לומדים אך ורק באוניברסיטת ת"א. אחרת לא היית עונה מה הטעם במעונות סטודנטים במקום הזה, צריך ליד האונ'. אז יש מספיק סטודנטים שלומדים בHIT בחולון ויש מספיק במכללות רבות באיזור תל אביב. בקיצור - יש קהל יעד.
לא
אני אומר שאם מקימים מעונות אז הם צריכים ליהות קרובים למכללה. ככה זה בכל מוסד שמכבד את עצמו. אתה דיברת על המכון הטכנולוגי , אז דווקא כן יש להם מעונות במקווה ישראל , והאמת שאפילו המענות האלה בקושי מאויישים , בעיקר כי רוב הסטודנטים מגיעים מחולון והסביבה.

olli3

New member
מנהל
אוקיי, הבנתי אותך - צודק.

לא
אני אומר שאם מקימים מעונות אז הם צריכים ליהות קרובים למכללה. ככה זה בכל מוסד שמכבד את עצמו. אתה דיברת על המכון הטכנולוגי , אז דווקא כן יש להם מעונות במקווה ישראל , והאמת שאפילו המענות האלה בקושי מאויישים , בעיקר כי רוב הסטודנטים מגיעים מחולון והסביבה.
אוקיי, הבנתי אותך - צודק.

למעלה