התחלת התהליך

התחלת התהליך

מחר אני הולכת למעקב זקיקים ראשון. עשיתי את כל בדיקות הדם שהבנק ביקש ואני ממש לפני קביעת התור ע"מ לפתוח תיק ולבחור תורם האם יש לכן המלצות מיוחדות עבורי? אשמח לשמוע כל דעה, יש לכן כאן פורום תומך, שמחתי לגלות שיש לי לאן לפנות עם שאלה בעניין ההזרעות.

tutik1

New member
קודם כל המון בהצלחה וברוכה הבאה!!

לא לגמרי ברורה לי השאלה. אם הבנתי נכון - בחרת כבר בנק זרע. אם כן - התהליכים קצת שונים בבחירת הזרע בין הבנקים. אני נפגשתי לצורך כך (באיכילוב) עוד לפני המעקב הראשון. בכל מקרה - תזכרי שדרוש זמן מה להכנת הזרע לפני כל טיפול. לגבי קריטריונים לבחירה - כדאי לשים לב לעניין המוצא - אשכנזי, מזרחי,. זה חשוב גם בנושא הבדיקות הגנטיות וגם בנושא מאפיינים פיזיים - לפי מה שחשוב לך. שיהיה הרבה טוב, ומהיר!

tutik1

New member
אני לא יודעת בדיוק, אבל אם אני לא

לא טועה - בסביבות שעה. ויש גם עניין אם את עושה את הטיפול בבנק עצמו או לוקחת את הזרע. יש בנות שלוקחות את הזרע לרמת מרפא בפתח תקווה (הסדר של מכבי), וגם עניין של השבחת הזרע. יש כאן מומחיות יותר ממני שבטח יענו בהמשך. אבל זה יעזור לדעת באיזה בנק את עושה, והאם עשית את כל הבדיקות.

א ו ו ה

New member
ובדיקות גנטיות, עשית?

אני מציעה לך לעשות בדיקות גנטיות לפני הכל. יבקשו ממך לעשות אותם בכל מקרה, ולוקח בערך 3 שבועות לקבל תשובה. בהצלחה

nina39

New member
כדאי לך לקרוא את המאמרים המצוינים

והמפורטים מעל.בהצלחה! ושנה טובה ופורה
!

dafi1

New member
ברוכהבאה ../images/Emo140.gif ו../images/Emo50.gif

אם תתחילי פה, אני בטוחה שתהיינה לך פחות שאלות לאחר מכן.

טלטל11

New member
לגבי בחירת תורם

תראי, אני בחרתי בערך ב-5 דקות - היות ובחירותיי המלומדות והמעמיקות בגברים עד היום לא היו משהו, so to speak
. לי היה חשוב מוצא מעורב (כמו שלי) גובה-שיהיה ממוצע+, השכלה (בתקווה שיעיד על מינימום מסויים של אינטילגנציה), ועיניים כחולות - כי משום מה דימיינתי את הילד שלי תמיד עם עיניים בהירות אז רציתי לתת לזה צ'אנס לקרות
. לאחרות חשוב שהילד שלהן יהיה בצבעים שדומים להן, או שלא יהיה לו משקפיים, או שהסוג דם יהיה זהה- ועוד כהנה וכהנה שיקולים- כל אחת ע"פ מה שחשוב לה. רצוי לבחור את התורם מספיק זמן לפני הביוץ המשוער כך שביום ההזרעה המיועדת לא "תיתקעי" בלי ותפספסי את החודש. שיהיה

lollla

New member
ולא לשכוח בדיקות גנטיות או לפחות

לבדוק את התורם!! מניסיון - אחר כך זה כואב הרבה יותר!!

זואי11

New member
ברוכה הבאה s h a h a r ובהצלחה ../images/Emo140.gif

שתהיה דרכך אל ההורות קצרה, מהנה, וקלה.

למעלה