"התחלתי דיאטה" <שיר/ טריגר>

נארני

New member
"התחלתי דיאטה" <שיר/ טריגר>

"התחלתי דיאטה" צמד מילים כ"כ פשוט לכאורה, אך עבורי הוא אומר המון... "התחלתי דיאטה" מאוזנת, אתה יודע שאני מקפידה לא עושה שטויות, אוכלת במידה. "התחלתי דיאטה" ואתה מביט בי ומבין לא יכולה להשלות אותך בקלות שכזו, והמבט שלך אומר את הכל "התחלת דיאטה" החלטת להפסיק לזלול. "התחלת דיאטה" דיאטה של חיוכים. דיאטה של תחושות טובות דיאטה מהחיים ואני בשלי... למה לעשות כזה עניין? "התחלתי דיאטה" כמו שכולם... רוצה לא רוצה. סתירה עמוקה. אבל בפנים הקול אומר לי אחרת, אני מתחילה להיות מכוערת, חיים שנעים סביב 5 קילו משקל. חיים של לפני או אחרי או במהלך... חוסר שביעות רצון בכל תחום אפשרי ורק סקלה אחת שעוד עומדת על תנאי "התחלתי דיאטה" לצמצם בהכל. דיאטה של רצונות, של תקוות, של חלומות. "התחלתי דיאטה" התחלתי לדאוג. הכרזת מלחמה שממנה לעולם אין טוב. מאבק אימתני, מאבק עם עצמי, "התחלתי דיאטה" הפסקתי לשלוט.

גילי 69

New member
...

"דיאטה של רצונות, של תקוות, של חלומות." קל להגיד, קשה לעשות, אני יודעת... אבל נסי להפסיק עם דיאטת החלומות, התקוות והרצונות והתחילי לחיות. השליטה, כמו שאת יודעת, לא קשורה בשום דרך למה שנכנס לפה (או יוצא ממנו). הרבה שליטים נודעים לא יכולים למנות את רשימת הדברים שהם אכלו היום. מצד שני הם יכולים למנות את רשימת המדינות המתועשות, ולפתור את בעיות הכלכלה במדינות העולם השלישי. יכולים להביא שלום ומלחמה. הם מנהלים חברות, מפיקים אירועים, מנהלי מחלקות בבתי חולים. מעודדים תרומה לקהילה, נותנים בסתר. יודעים שמזון זה כוח ולא תשובה לאף שאלה. את נשמעת מתוסכלת ממה שעשית לעצמך, ואני כל כך מבינה. אבל נסי לשלוט במקומות הנכונים, עם נגיעה בתוככי הנשמה של אנשים, ולא בקרביים של עצמך. אני כאן.

גילי 69

New member
קראתי את עצמי וזה קצת לא ברור...

אם מישהי צריכה הבהרה אני אבהיר... Sorry.

למעלה