התחלנו היום טיפול מחדש, מה עכשיו?

אופה3

New member
התחלנו היום טיפול מחדש, מה עכשיו?

אז ככה ירדנו לשלוש אמפולות, של מטרודין, עם ציסטה קטנה יחסית משהו כמו 3*3 מ"מ, הרופא אמר לי, או לתת לך גלולות במשך חודש, או להמשיך עם הזריקות, זה לא אמור להפריע, אז החלטתי להמשיך, ושוב החששות, ושוב הדאגות ושוב הפחד המתגנב ללב, האם זה יקרה החודש או לא? מה עושים עכשיו מאיפה אוספים עוד כוחות, כי אני מתחילה להישבר, חוץ מזה שהוא כבר הכאיב לי, הוא ממש לא יודע להזריק, טוב הוא רופא לא אחות, אבל אין לי כוחות, האם יש למישהו כוחות בשבילי , כי אני לא יודעת מה עוד, ביקשתי ממנו לעבור להזרעה, אך אין צורך הוא כבר בדק אותי אחרי קיום יחסים והזרע נמצא בדיוק איפה שהוא צריך להיות, אז מה עוד? להתפלל, לצעוק, לבכות לזעוק, לא יודעת מרגישה נשברת, פתאום שוב הפחד מהזריקות והמחטים, לא יודעת מה לעשות, קצת הרבה מבובלת אפשר קצת תמיכה או עידוד ממכם, כי אני כבר שבורה

יפעתי&

New member
אופה יקרה ../images/Emo23.gif

החששות והפחד תמיד שם אבל המנטרה שלנו היא שהיום הראשון של המחזור הוא היום הראשון של הריון מקווה בשבילך שזה יקרה החודש מציעה לך כתף רחבה לתמיכה ועזרה בהנעת המשוטים וכשתגיע הסירה לחוף מבטחים אשמח להעביר אותך לידיים אחרות בפורום האחר עם שיר חדש ב
שיהיה
יקירה

נועם@בת

New member
../images/Emo170.gif לחבר את החלקים השבורים

ביחד
קודם כל לרוץ ללמוד להזריק לבד, או להביא את הבעל שילמד להזריק. לא צריך אחות, ובודאי לא רופא כדי להזריק. זריקה מהבעל, אפילו שהיא כואבת, היא בכלל לא כואבת
רופאים יודעים איפה להזריק, אבל רובם מזמן לא הזריקו, וזה יכול להכאיב (מניסיון). אם זה מטרודין HP אפשר להזריק תתעורי, ומטרודין רגיל להזריק לטוסיק, ולבקש מהבעל שיתן נשיקה אחרי כן. ו3 אמפולות של מטרודין אפשר להמיס באמפולה אחת של מים, וזה רק 1 מ"ל להזריק, ממש קלי קלות
חכי קצת לפני שאת נשברת. הזרע שלכם טוב אז לא צריך הזרעה. הזרע הולך לבד ולא רוצה שיגידו לו לאן ללכת
יש כאן נקודה חשובה שאסור להתעלם ממנה. כל טיפול מלאכותי מקטין את הסלקציה הטבעית שהגוף עושה. ואם אפשר לתת לגוף לבחור לבד את הזרעים שיחדרו- תני לו. אנחנו יכולים ללמוד המון דברים על המון מנגנונים, אבל בהחלט לא ידועים מה הם מנגנוני הברירה הטבעית שלה גוף, ולאיזה זרע יש סיכוי טוב יותר להגיע ולהפרות. שיהיה בהצלחה בקי
נועם

אופה3

New member
נועם היקרה תודה על התגובה אבל

אני לא יכולה להזריק לבד, כמו שזכור לך בטיפול הראשון לפני חודשיים, הזרקתי במשך שבועיים לבד בעידודכם וזה באמת עזר לי לא להיות תלויה באחיות, אבל אני לא מושפעת מזריקות בבטן, אך ורק תת שרירי בלבד, הרופא שלי ממש השתולל, שהפרוגסטרון במקום לעלות ירד ל 87, זה היה מדהים אחרי כל כך הרבה אמפולות, כנראה בגלל שאני שמנה זה נמס בשומנים, בכל אופן זו חצי דאגה, פשוט הוא הזריק אתמול אחרי הבדיקות שלו, והתחלנו טיפול, היום הייתי אצל האחות וזה היה פחות נורא, בעלולי אין סיכוי שהוא יזריק לי, חבל על הזמן הוא רואה את המחט ומתעלף כן הרופאים באמת יודעים להזריק אך לא כמו האחיות, כל הזמן אני אומרת לרופא שלי, שהוא צריך לעבור שיעור אצל האחיות אז תודה לך, בכל אופן אוספת את השברים לבד תודה

אופה3

New member
שאלה, המכשפה הגיעה היום מה עכשיו?

אז ככה אתמול התחלתי את הטיפול, והיום בבוקר המכשפה הגיע, התייעצתי עם הרופא, והוא אמר להמשיך, שהדימום יפסק עוד יום יומיים, כי אין לי מה להוציא?... מישהי נתקלה כבר בדבר כזה, שתוך כדי טיפול אחרי ארגסט, ולא קיבלתי חוץ מדמומים קטנים מאוד, היום אחרי שתים עשרה יום המכשפה הגיעה, מה קורה, מישהי יכולה לייעץ לי. חוץ מזה למעט נועם ויפית אף אחד לא ענה לי, קרה משהו???????

א י נ ס

New member
אוי אופי את כל כך רגשושית

אף אחד לא ענה כי כנראה לא יודעים מה להגיד, וגם כבר סוף היום, וכולם תקועים בפקקים בדרך הביתה. אל תתייאשי, הגוף שלנו משתגע מטיפולי הפוריות. הרופא שאת סומכת עליו יודע את מה שהוא עושה. הכל יהיה בסדר. את תראי. ימצאו לך את הטיפול שהכי מתאים לך, וזה יצליח. עוד מספר חודשים את תביטי על התקופה הזאת בחיוך, עם כרסך בין שינייך, מצפה לתינוק/ת/ות שיאירו את חייך בחיוכם המתוק. נשיקות וחיבוקים לעידוד ושיפור המצב רוח. נו, נכון שיש כבר חיוך מבין הדמעות? יש. ידעתי שאני אצליח להוציא ממך חיוך. לילה טוב

עמית@

New member
אופה שלום-

הלקחת ארגסט והמחזור הופיע ואחר כך התחלת להזריק ולפתע התחל דימום חדש? יכול להיות שהיתה לך נפילה של הורמונים או שהכיתום שהופיע אחרי הארגסט לא היה ווסת מבחינת הגוף (בגלל זה עושים לפעמים בדיקת דם יום לפני שמתחילים להזריק- לברר שהגוף ב"מצב 0" בכל מקרה אפשר להזריק לבד גם לשריר- פשוט צריך לתרגל מעט את הטכניקה (עשיתי את זה תקופה מסויימת- לא נעים אבל בהחלט אפשרי) שיהיה לך בהצלחה בטיפול

נועם@בת

New member
הממממ... לא הבנתי את סדר הדברים

אם אחרי ארגסט היו דימומים אולי זה לא היה ממש וסת, ורק עכשיו היא הגיעה. בכל מקרה ביום השני-שלישי מתחילים להזריק. בהצלחה נועם

נועם@בת

New member
אז תבקשי מהאחות שתלמד אותך

להזריק לירך, אלא אם כן את פוחדת. אני הזרקתי לירך בתקופה שהיה לי קוקטייל של פרגונל וגונל. ובעלי הבריז והתחיל לעבוד מחוץ לבית. זה היה בהחלט הרבה יותר נוח מאשר לרוץ לקופת חולים. חבל שאת לא גרה כאן באיזור הקריות- הייתי שמחה להזריק לך
נועם

רומי 007

New member
בקי

מכל מה שכתבת בעיקר נשמע לי שאת עיפה מאוד וזה לא פלא אחרי העבודה האינטנסיבית שלך בחודש האחרון. אני מאוד מכירה את זה -לקחת את כל צרות העולם על הכתפיים ולשכוח את עצמנו. יקירתי - מה שאת צריכה עכשיו כנראה זו איזו חופשה קטנה, אני צודקת? שיהיה לך כל טוב ובהצלחה בטיפול.

אופה3

New member
רומי, נועם, אינס ועמית היקרות כמה

הסברים, לקחתי ארגסט במשך חמישה ימים , שלוש כדורים ליום, ולא הופיע דימום, הרופא בדק אותי באולטרא סאונד וגינלי, לאחר שהיו כמה טיפות, ואמר שאני מוכנה עכשיו לעוד סיבוב של זריקות וכאלה, אז התחלנו, ואחרי שקיבלתי שלוש אמפולות מטרודין ביום ראשון בערב, ביום שני בבוקר, התחיל דימום ממש רציני, כמו וסת רגילה, והוא נמשך עד עכשיו, אז הרופא אמר לי בכל אופן להמשיך, הוא אמר שיהיה עוד יום יומיים של דימום, מה לעשות עכשיו להתקשר אליו שוב, או להמשיך עם הזריקות, כי נועם אמרה שאת הזריקות מתחילים ביום השני,, האם זה בסדר? ורומי את צודקת אני באמת צריכה איזו חופשה קטנה, אחרי שלקחתי את כל הצרות של כל העולם, התעסקתי עם החיילים, איבדתי ידיד בגני´ן, עבדתי כמו משוגעת כדי לעשות עוד 500 שקל לחודש, שכחתי את עצמי, ואת בעלי זה נכון, אבל מה לעשות, חופשה עכשיו נראת בגדר חלום וכנראה תישאר כך אז יהיה טוב, זה הכי חשוב אינס היקרה, כן הצלחת לעלות חיוך על שפתי מבין הדמעות את ממש גדולה, ועמית תודה על התמיכה יהיה בסדר , חייבת להאמין בכך, מה שיהיה יהיה, רק הפחד שגם הפעם יהיה איזושהיא טעות, כמו שלא הייתי צריכה להתחיל את הזריקות אלא לחכות עוד כמה ימים מאוד מפחידה אותי, והלוואי והייתי יכולה ללמוד להזריק לעצמי, אבל אני חושבת שלא אוכל, לא חשוב עוד ארבעה ימים נעבור את זה בשלום, חוץ מהביאוס לנסוע לרמת מרפא בפתח תקווה ביום שישי שבת, יהיה טוב תודה לכם על התמיכה והעידוד

נועם@בת

New member
בקי, רק הרטפא שבדק אותך יודע

בדיוק באיזה שלב את נמצאת. מן הסתם בUS בפעם הראשונה ראה שהרירית מתפרקת וזאת התחלת וסת. אם הוא אמר שיהיו עוד יום יומיים דימום כנראה הוא יודע מה המצב, ולכן אמר להמשיך את הזריקות. אם את חוששת הכי פשוט זה לשאול אותו שוב ואז תהיי רגועה יותר. את יכולה גם להתייעץ עם הרופאים בפורומי הרופאים השונים (קישורים- סרגל אפור למעלה) ולקבל הסבר מדויק יותר. שיהיה בהצלחה נועם

למעלה