התחיל החופש הגדול......

בדאוייה

New member
התחיל החופש הגדול......../images/Emo42.gif

בוקר טוב...... נוווווו מה יהיה, התחיל החופש הגדול
לילדי בתי הספר והמורים. אז צריך להתחיל בתוכניות טובות לאחים שלנו או לילדיכם משהו שישעשע אותם.. פשששש התחילה גם הצעקות
יא אללה כמה גם נסבול במשך החודשיים האלה, טוב לא נורא גם זה יהיה טוב איזה יופי לצעוק
.. אז שיהיה חופש נעים לכולם ותהיו סבלנים
..

החופש../images/Emo99.gif והכי חשוב לזכור

לנהוג לאט.. כי המון קטנשיקים מתרוצצים בחוץ כעת.. לפעמים..הם בגובה מכסה המנוע.. אז בבקשהההההההההההההההההה.. לשים
וחופש נעים לכל אלו שיש להם חופש באמת

uoli13

New member
החופש הגדול הוא כייף לילדים ../images/Emo66.gif

ובעיה להורים במיוחד ששנהם עובדים, מצד אחד זו יציאה מהשגרה ,לא צריך לעזור בשעורים,ולהתרגז ולהתרעם , די עם הטלויזיה ,די עם המחשב, מתי תעשו שעורים? ,והתשובה הנצחית ,בסדר אמא תפסיקי להיות לחוצה,עוד מעט
מצד שני צריך למצוא פתרונות לשהייה שלהם בבית במשך חודשיים,חודש אחד יש קיטנה,וחודש השני ההורים חייבים לצאת לחופש ,מילא זה לא פקניק,כי כל היום צריכה להיות שופט ,ולעסוק בהפרדת כוחות

moonlight B

New member
../images/Emo29.gifזה ממש עצוב עם פתיחת החופש

הגדול על התאונה שקרתה היום עם אוטובס הילדים
באמת זה זהירות בכבשים זה דבר מאוד מאוד חשוב וילדים בנתיים אין מצלים אז אל תלכו לים לבד

בדאוייה

New member
נכון זה דיי עצוב מה שקרא ביום..

האחרון של בית הספר משהו נורא
כמעט הילדים היו שמחים לצאתם לחופש אך זה קרה להם ההפך..מי האשם כאן בטח שהנהג מרוב מהירותו סכן את הילדים..בטח היתה להם בעסה אחרי שמחתם..אפילו למה על הנהג שמסייע יותר מ=42 ילד באוטובוס לנהוג במהירות הזו וגם לעקוף ברמזור איזה מן נהג זה אין בליבו קצת רחמה
..באמת משהו עצוב ומרגיז.. מצדי זו לא פעם ראשונה שאלו הנהגים נוהגים במהירות מופרזת, צריך להיות זהירים יותר בכבישים זה לא משחק... אז לכולם שיהיו בריאים, ולתת כל הזהירות לילדים ולשמור עליהם בחופש הגדול .. אני מקווה שלא נדע עוד צער

אחחחחחח החופש הגדול החופש הגדול!!!

אני זוכר אותי בזמן שהייתי בו גוזל קטן צעיר ויפה (היום אני רק יפה), הולך לקייטנה כל בוקר בישביל להציץ לבנות, נדלקתי על בחורה משם הלכתי לאבא שלי ואמרתי " אבא, אני מאוהב" אבא שלי הסתכל עלי בגאווה, חייך חיוך של "הבן שלי נהיה גבר", נתן לי חמישה שקלים ואמר לך תלך לחנות תקנה לה שרשרת, קניתי שרשרת אני זוכר עם מדליון של מגדל אייפל, חזרתי הבייתה אבא שלי עטף לי את זה בבד וורוד, עם שני חוטים בצבע זהב בצדדים, ואמר לי תן לה את זה מחר, כמובן נתתי לה את זה דרך בת דודה שלי, אבל אחרי שקיבלה את זה פתאום ירד לי החשק ממנה כי זאת הייתה הפעם הראשונה שראיתי אותה מקרוב ודברתי איתה, היא צלעה באות "ר" בדיבור, פוזלת וFאקחה (רגליים ברוגז), היום אני קודם מתקרב, מדבר, בוחן, אם ההידלקות נמשכת אז אני קונה מתנה (כן כן את שמסתכלת ולא כותבת) מי אמר שלא לומדים על החיים מקייטנות?

שנסון

New member
למה צריך ללכת לקיטנה כדי להציץ!!../images/Emo6.gif

טמפון יא מסריח אחד?.......הלכת לקייטנה כשהייתה צעיר ויפה....כדי להציץ לבנות!!......אחצ'לו לא יכולת לעשות את זה בבית ספר.....אכזבתני.....יעני אכזבת את עצמי. תשמע תלמד ותפנים...... אני כשהייתי צעיר גבוה בלונדיני עם עיניים כחולות ג'נטלמן עשיר ונראה כמו מליון דולר לפחות...(עכשיו אני רק גבוה בלונדיני עם עיניים סגולות שרמנטי ג'נטלמן עשיר ונראה כמו מליון דולר)....פשוט הייתי מציץ לבנות בבית הספר.....כשהיה משעמם בכיתה....זה בדרך כלל קרה בשיעורי המתמטיקה (כן כן אני ילד מחונן , מתמטיקה שעממה אותי)....אז הייתי מפיל את העט כל שתי דקות על הרצפה מתכופף להרים אותה , ופשוט המחזה שנגלה לעיני היה מרהיב ביופיו
......יא אלוהים...כשאני נזכר בזה הדם שוב מתחיל לזרום בכיוון הראש......הכל היה טוב ויפה עד שפתאום הבנות שבגילי הפסיקו לעניין אותי.... פתאום תפסתי שהמורה שלנו שווה שחבל על הזמן שלי ושלך ושל התא מוח היחיד שיש לך בראש.....אז התחלתי להציץ למורה.......אבל על זה נדבר בפעם אחרת.......בשעה מאוחרת כשכולם כבר ישנים כי יש דברים שהשתיקה עדין יפה להם

moonlight B

New member
../images/Emo29.gifחחחחחחחח תחתון סורי שנסון

ולאק אני הייתי מציץ למורות אוףףףףףףףףף כמה פעמים זרקתי את העט מתחת לשולחן בכדי להציץ ללובשת החצאית אבל בחיים לא ראיתי מעל הברך שיייט תמיד סגרו את הרגלים..... אופס זה פורום ערבים?

moonlight B

New member
../images/Emo29.gifחחחחחחחחחח טמפון ../images/Emo6.gif

הרגת אותי...... בזמני הכי הכי היה מפורסם שרשרת עם דג זהב..... פעם לקחתי ונסיתי לשים במים הוא תבע אחו אלשלן ..... ואיייי ימים היו ימים......

שנסון

New member
טוב כשאני הייתי צעיר.........

מה שאני אהבתי בבית הספר היה היום שבו המורה הייתה משנה את סדר הישיבה בכיתה....ותמיד התמזל מזלי והתיישבתי ליד אחת הבנות היפות בכיתה.......ככה שלא הייתי צריך שום מתנות לא דגים ולא מגדלים......ישר ולעניין ומונלייט אתה מתחיל לעצבן אותי טמפון , זה O.P או ALWAYS וזה באמת ללכת עם ולהרגיש בלי?

moonlight B

New member
../images/Emo29.gifלמה מעצבן אותך../images/Emo98.gif

בטח פוזלת המיוחדת שלך שישבת לידה או שאתה בעצמך לכן לא ראית לא העפת אף פעם כסא עליה חחחחחחחחחחחחחחחח
תמונה בשבלך שנסון עיוני ותזעלששששש

אלק כולם מספרים כשהיו צעירים!../images/Emo12.gif

מי התבגר מכם..תעדכנו אותי..לא שמתי לב..

שנסון

New member
תראי.........

למוני יש עדין את הקטע של הפלת העט , אצלו זה נהיה מן הרגל עד כדי כך שאפילו אם כל מי שיושב מסביבו או לידו זה גברים הוא מפיל את העט ו"מתכופף"......... אצל טמפון.......הבחור מרוב הצצות והתכופפיות ממש התאהב במה שראה עד כדי כך שהוא מקדיש את חייו עכשיו להיות חלק אינטגרלי ממקום זה ע"ע (טמפון O.P)......הוא פיתח את זה לדרגת אומנות ונותן את התחושה של ללכת עם אבל להרגיש בלי

moonlight B

New member
../images/Emo29.gifאני לא מתבגר להפך מתפגר

הייק מניח יא סייד שנסון.... אגב למדתי עם הזמן שיש מלא איפה להציץ לבחורה לא רק מתחת לחצאית תשלח מסר אני אסביר לך ילד שלי מתוק

חחחחח איזה חפירות.....

שונסון יא דיסלקט זה O.B לא O.P יא ערבי נטול השכלה, למה אני קורא לך תמיד שונסון במקום שנסון ינעל זומזום, לא משנה שונסון יותר יפה, חחחחחחחחח ואלקקקקק מוננננננניייייייייייייי ינען טיזק התגעגעתיייייי הבירה עוד בתכנון? יאללה תבוא לחיפה ינעל זומזומק עאד, נצא לשתות (ולהרים) כוסית (כוסית וכוסית כמובן) נאסוף גם את שונסון נזרוק אותו בים באותה הזדמנות, ואחחחחח לבנות יש דברים שגורמים לי לרצות לחזור להיות תינוק עוד פעם

מון לייט תאונות לא קורות

תאונות נגרמות ואני מאמין בכך יותר מכל אגב הנהג הזה עבריין תנועה בלתי נלאה עם עבר על מהירויות מופרזות ורמזורים אדומים ועקיפות מסוכנות יעני תיק נפוח מה שמעניין הוא : איך נשאר נהג רכב ציבורי כזה? איפה הרשויות הממונות על השלילה " לפחות שלילת נהג ציבורי" תפנימו חברה שכל תאונה שנגרמת תמיד יש גורם והגורם הוא אנושי ואנשים יש להענישם וכך תהיה חברה יותר בריאה וזהירה סעו כחוק ותחייו בריאים

למעלה