התחילה חגיגה

kleo patra

New member
התחילה חגיגה ../images/Emo65.gif ../images/Emo48.gif ../images/Emo212.gif ../images/Emo124.gif

מסיבת יומהולדת ליוני יולי
אנחנו נתכנס לחגוג לה יומהולדת כמיטב המסורת מסיבה,
וריקודים סוערים
תרשמו לכם: יום שישי הקרוב 11/6 בתל אביב מועדון ה צ'ין צ'ין בתל אביב שעה :22:00 + , מי שמגיע ש
כאן. נתראה

גביק1

New member
תעשו מקום....

המון זמן כבר קוראת סמויה, מזדהה, כואבת וצוחקת איתכם. אתם נשמעים לי אחלה חברה כולכם ועשיתם לי חשק להצטרף, אז תעשו מקום לבת 30 גרושה 3 שנים + 2 בנות מדהימות? ואם כבר חוגגים, ואני אוהבת מאד לחגוג, אפשר להזמין את עצמי להצטרף בשישי הקרוב? וכמובן, מזל טוב לחוגגת, לעוד המון שנים של נחת, שלווה, אהבה - כי למרות הניסיון הרע שיש לכולנו - מי לא צריך אהבה???

NoaModiin

New member
אפשר ורצוי ../images/Emo13.gif

ברוכה הבאה בצל קורתנו. איפה היית 3 שנים ? מצאת את ה-חגיגה להצטרף
לפרטים לגבי החגיגה ולגבינו את יכולה לפנות במסרים אלי או לחוגגת

rrredshay

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

כפוף להתחיבות קודמת... נבלה

עוקצני

New member
אני לא מבין

למה כל פעם חוגגים לאותם אנשים? מה יש, אי אפשר לגוון קצת?

מה יש פה להבין ?

תפנה ת'סלון,שים מוזיקה טובה,תזמין את כל החבר'ה. נחגוג גם לך. מבטיח להגיע עם שישייה. העיקר שלא תשים סמיילים זועפים בשרשור יומולדת......

עוקצני

New member
הסלון מוכן ופנוי

אני לא זז ממנו. רק עכשיו אני מבין מה זה לראות כדורגל ב HD

חבר'ה../images/Emo41.gif

מי שמגיע היום -יש לומר בכניסה שאתם ברשימה של "שלהבת" וכך לא תשלמו כניסה, יש לנו שולחן שמור על שמי הפרטי +משפחה , כי יש שם עוד אחת בשם שלי שחוגגת
. יש הרבה שמגיעים ולא נרשמו, אני העברתי למי שאני יודעת את המסר, מי שיודע על עוד תעבירו להם את המידע! נפגש

וואלה10

New member
מה יש עוד מישהי שקוראים לה

יוני יולי
מוזר ביותר . ניפגש ונבלה .

תודה חברים שלי -אין כמוכם בעולם!!!!../images/Emo24.gif

תודה רבה למי שהגיע לחגוג עימי, ותגידו איך ידעתם שאני צריכה בגדים כולכם?????????????
היה ערב מדליק תודה למי שהגיע ולזה שהפתיע אוהבתותכם! נשיקות המון אני.

למעלה