התחייבות השבוע

Tנקר בל

New member
התחייבות השבוע

אז הנה הגיעה העת... כאן הקישור להתחייבות שבוע שעבר

Tנקר בל

New member
ואני...

אהמ... לא היה נראה לי כל כך מסובך, ובכל זאת: להעביר את קלטות הוידיאו שצילמתי למחשב - ציון 0
בטיעונים לעונש אני מציינת שעברתי שבוע קשה - עם ילד חולה במשך כל השבוע + גיחה דחופה לביה"ח. אגב, הילד החולה הספציפי לא מאפשר לאמא שלו להיות במחשב (כי עכשיו תורו, אז זו הייתה כמעט משימה בלתי אפשרית בנסיבות הקיימות). טלפון בעבודה - אחרי ששברתי את הראש איך אני יכולה להימנע ממנו, בסופו של דבר התקשרתי. אמרו לי להתקשר בשבוע הבא - יש
אז עשיתי את מה שהייתי צריכה, ללא אי הנעימות הצפויה. המטלה עוברת שוב לשבוע הזה. ליצור - עשיתי
המון
אני גאה בעצמי וזה היה כיף
ציון 10. ולשבוע הנוכחי: לסדר את הארונות ואת השידה של השוקולד. להעביר את הוידיאו. לטלפן את הטלפון הנ"ל.

רק עכשיו ראיתי

בקישור שהוספת שפלגיה וגם את הגבתם ולא ראיתי. אז עונה פה. לגבי אבא שלי שכחתי לעדכן (לא בדיוק שכחתי שמרתי את זה לפינה הקבועה למה השבוע הזה היה טוב, וכשהוא לא נפתח, אז שכחתי לעדכן) אז השבוע הזה היה טוב כי לאבא שלי אין סרטן (ב"ה
) טוב לדעת שהוא לא קיבל את הגנים הדפוקים שלי
, הוא בבית יש לו מה שנקרא בעברית פשוטה כיסים במעי, שנראה לי כמו התפתלות של המעי, ואז אוכל נתקע שם ויש זיהום.(יש לזה שם ברפואית, אבל זה ארוך) הוא קיבל אנטיביוטיקה ונוזלים, ומקווים שהמקום יתנקה ולא יהיה צורך בניתוח. לגבי ה
שסימנתי, תראי, קודם כל אחד הדברים שממש מעיקים עלי זה שיש לי מחויבות לעשות ולא עשיתי, כבר עדיף לי לגמור עם זה אחרת לא נעים לי מעצמי, וכשזה נכתב על דפי הפורום, כך שכולם יודעים שזה רובץ עלי, אז בכלל לא נעים לי. ובנוסף אני כנראה בתקופת הקינון, כך שהדברים האלה היו קורים בכל מקרה, ולקינוח לא עשיתי את כל מה שהייתי צריכה לעשות:
עדיין יש לי ספרים שאני מחפשת חנות יד שניה (ולא שאין, פשוט לא הגעתי לשם) השבוע אני מצטרפת לבעלי ליומיים של טיול... אני מתחייבת להנות
להישמר מהשמש
לשתות

נדחה / בוטל ../images/Emo10.gif

אז אני צריכה לרשום מחויבויות:
גיהוץ של חצי שקית
להביא ספרים לחנות יד שניה
ללכת לבנק (+ צילום מסמכים מראש, אישורים)

Tנקר בל

New member
אני שמחה מאוד שהבדיקה של אבא שלך../images/Emo127.gif

ומקווה שאכן לא יהיה צורך בניתוח.

Tנקר בל

New member
אני שמחה מאוד שהבדיקה של אבא שלך../images/Emo127.gif

ומקווה שאכן לא יהיה צורך בניתוח.

קנגה רו

New member
../images/Emo67.gif אני בושה ונכלמת והלכתי לעמוד

בפינה. פדיחה. רק עכשיו ראיתי על אילו עצים גבוהים טיפסתי משבוע שעבר -
להתחיל ללכת סוף סוף לחדר כושר. - למה? בשביל מה? מתחילה דיאטה.
השבוע אני אתחיל לכתוב את המסמך המעפן ההוא מהעבודה. - התחלתי!!!
אני אזכה בלוטו. - אז זהו שלא. אז מה אם לא קניתי טופס? לא שמעו על אפליה מתקנת?
אני אעשה כל מאמץ למצוא עוזרת בית. בחיי שניסיתי. נשבעת.
לא אשאיר את כל הגיהוצים לשישבת. אז במהלך השבוע שבעת הגמדים הריזו לי ואף אחד לא עשה גיהוצים...
אני אכנס להריון. אז זהו שלא. עברנו לסמים קלים.
אסיים לבנות את השלד של ה"פרוייקט שלא נגמר בעבודה. דווקא יצא בסדר.
אני סוף סוף אלך לחדש את הדרכון שלי. - זה דווקא עשיתי, אומנם היום אבל מוקדם בבוקר, אז זה נחשב נכון? ומלהסתכל על הרשימה הזו אני יכולה להסיק רק דבר אחד - אני יותר טובה בלעשות דברים בשביל אחרים... אז השבוע - שוב ננסה למצוא עוזרת. שוב נתחיל דיאטה (אבל ממחר) אני אלך לחדר כושר. באמת. השבוע אני אזכה בלוטו. השבוע אני אסדר את חדר הבלאגן. השבוע אלך לסרט בלי להרדם בו.

Tנקר בל

New member
כמה התחייבויות../images/Emo2.gif

אבל - אם את מקיימת את ההתחייבות לזכות בלוטו - נוותר לך על כל השאר. אין לך כ"כ סיכוי לעמוד בהתחייבות הזו - כי השבוע אני זוכה
...

noaagr

New member
ככה ככה

כמעט עשיתי הכל: כמעט דיברתי עם המנחה של התיזה - התקשרתי אליה כל יום אבל היא לא עונה. מצד שני הגדלתי ראש והודעתי לאוניברסיטה על כוונותיי לחזור ללימודים בשנה הבאה. כמעט סידרתי את חדר העבודה - אבל אז הגיעה המכולה והייתי צרחכה לטפל בזה קודם. התגברתי כבר על חלק גדול מהארגזים לגמרי לבדי... לפגוש חברה חדשה - פגשתי ונהניתי מאוד! לשבוע הבא: לסדר את חדר העבודה לדבר עם המנחה למלא דו"ח דחוף לביטוח לאומי לכתוב סיכומי אבחונים

ברבי28

New member
לסדר כבר את החדר של הגברת

ולהוציא ממנו את כל מה שלא צריך ... בהתחייבות הזאת אני חייבת לעמוד

למעלה