התחזית להיום-חם ויבש...

התחזית להיום-חם ויבש...

אנשים! יבש פה לאללה!!! מה זה פה? אין אנשים מעניינים? תמצאו נושא אחר לדבר עליו חוץ מזה שרון שולטת! דיי כבר!, מה זה היובש הזה? לערבים כבר יש יותר אקשן בבית!(איכשהו...) טוב אתם יודעים מה תעזבו... אני לא מתווכחת עם טמבלים....

Misundaztood

New member
תגידי..

יש לך בעיות נפשיות או משהו?! לאנשים יש חיים, בניגוד אלייך.. אז את יודעת מה?! כנסי לפורום של קופת חולים כללית (כן, יש אחד כזה בתפוז..) וחוץ מזה שיהיה לך מעניין, אולי יפנו אותך לאיזה בעל מקצוע.. בסיידר?

טמבלית 2

היחידה שיש לה פה בעיות נפשיות זאת את מותק... את יודעת מה...נכנסתי לפורום... אבל לא בשבילי... בשבילך...אני נחמדה נכון? אז תרשמי: 15 כדורי שינה...תקחי אותם עכשיו... זה יעזור לך, תאמיני לי..

Dark Blue Sky

New member
בעצם..

היחידה שצריכה להירגע פה זאת האנונימית המצויה.. ילדה קטנה שלא מבינה כלום..

SkateX

New member
וכולם ביחד!!!!!

אני רואה שאני עונה כל היום על פתיתים...שיעמום.... היום הפורום תוסס!!!! ולך ´´אנונימית מצויה´´ היקרה: תמצאי חיים!!!!!!!!!!!!!!!! אם כל כך!!!!!!! משעמם לך...אז תמציאי נושאים אנחנו לא התלוננו אז תפנימי...

עוד קרצייה?...

נו, כל אנונימית יותר קרצייה מזאת שהייתה לפנייה. אם את נכנסת לפורום כדי לחפש אקשן- משהו פגום בחיי החברה שלך... ואיך לעזאזל את יודעת כמה אקשן יש לערבים בבית?... לילה טוב ואללה אכבר לך, עלוקה.

nahari potter

New member
אתה רוצה להיות מנהל פורום?

מטייל אם אתה יורד על חברי הפורום אין סיבה שתהיה מנהל הפורום

nahari potter

New member
לא מתאים לך להיות מנהל

מכיוון שאתה יורד על חברי הפורום מנהל פורום אמור להיות כמו אבא שדואג לילדיו במקרה שלך זה לא ככה אז חבר´ה תעשו את השיקול שלכם והצביעו שינוי

לא ירדתי על אף אחד

מלבד כמה אנונימיים שהחליטו להרוס לנו את הפורום. אם יש לך טענות, אשמח לשמוע אותן ברגע ששמי יתנוסס לו בכחול בהיר מעל דפי הפורום. לילה טוב. (אגב, השתדל לפסק את המשפטים שלך. ההודעות שלך נראות כמו הודעות של ילד בכיתה ד´)

למעלה