התחזית האולטימטיבית

WINTERLOVE

New member
התחזית האולטימטיבית (הזיית קיץ)../images/Emo99.gif

ולסיום התחזית: היום יהיה נאה עם טמפרטורות רגילות לעונה. מחר יהיה מעונן חלקית עד מעונן בעננות בינונית וגבוהה וינשבו רוחות דרומיות ערות.יתכן טפטוף וישרור אובך קל. אחה"צ תחול החמרה במזג האויר ותהיה ירידה דרסטית בטמפרטורות. גשם יחל לרדת בצפון הארץ ובמרכזה וינשבו רוחות דרום מערביות עזות.בחרמון ירד שלג. מחרתיים ירדו הטמפרטורות עוד ויתחוללו סופות שלגים עזות בכל המקומות שגובהם מעל 300 מטר. בשאר הארץ צפויים ממטרים עזים ללא הפוגה מלווים סופות רעמים וברד. במקומות הנמוכים - שטפונות. תשקיף לימים הקרובים - לא צפויה השתפרות במזג אויר. גל הקור והשלגים יחמיר וצפוי שלג בכל חלקי הארץ.

קרס.

New member
השימוש במונח "שיפור" טעון שיפור

לטעמי, דווקא כשנהיה מעונן וסוער זהו שיפור במז"א, בטח שלעומת חם ולח

WINTERLOVE

New member
כמובן שאני מסכים איתך...

אבל השתמשתי בשפת הקריינים ברדיו. כשאנחנו נהיה קריינים זה ישמע אחרת (אתה מוזמן לנסות אני בטוח שיצא משהו טוב)

kuku123

New member
חרף בקיץ

יש סרט טוב שמתאים לך "אוהב חורף" יש בעיה בשמש באמצע הקיץ ו הטמפרטורה יורדת ל -80 רק מלראות ההיה קר ברגלים

קרס.

New member
מצדי תצחקו עלי, אבל

אני חולם בלילות על גשם, מפלי מים והכל. אחרי שדיברו לפני שבוע על גשם קיץ בסופ"ש, חלמתי על זה בלילה. הכל היה מוצף, כולל הגינה. ממש חלום רטוב...

idansof

New member
אתה לפחות רואה אותו פעם בשנה לפחות

אתה יודע כמה חלומות היו לי על שלג בחוף? שלא לדבר על חלומות על גשם, שזה עוד חצי צרה... לפני כמה שנים היה לי חלום(או יותר נכון סיוט) שאני צופה בתחזית, ושרון וכסלר מראה בתשקיף שמש שמש שמש, בכל חג החנוכה... אהההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (קצת נסחפתי, אני יודע). אני חושב שחובבי מזג האוויר צריכים להתחיל לתרגל לחלום lucid dream(חלום צלול)

קרס.

New member
לוסיד דרימז - חלומות צלולים

http://planet.nana.co.il/lucidity התחלתי להתאמן על זה וזה די הצליח בהתחלה, כלומר הצלחתי לצאת מהסיוטים. אבל צריך המון תירגולים, לא ניסיתי את זה עם נושאי מז"א

אסף עטר

New member
גם אם התחזית הזאת תשמע מפיו

של קריין הרדיו - עם המזל שלנו השקע יברח לבסוף ואולי רק הירושלמים יזכו לראות שלג קל למשך חצי שעה תחזית מסוג זה היא כל כך חלומית כך שהצפי שלה יביא עליה את המנחוס ראה ערך - ינואר 2002

למעלה