התחברות נייד לרשת אלחוטית

התחברות נייד לרשת אלחוטית ../images/Emo53.gif

היי, אני לא מבינה גדולה במחשבים ואשמח לתמיכה והדרכה. יש לי נייד חדש וניסיתי להתחבר לרשת אלחוטית באיזור, כזו שלא מצריכה סיסמא. למרות שזה הראה שאני מחוברת לא הצלחתי לגלוש וכשניסיתי לפתוח את האקספלורר נתבקשתי להתחבר בצורה הרגילה, מהבית. אני אשמח לתת עוד פרטים, אבל אני לא ממש יודעת אילו פרטים יסייעו לכם לסייע לי. אם זה עוזר מדובר ב-DELL והאות שקיבלתי מהרשת הוא 60. תודה מראש לעונים ולמושיעים.

renegader

New member
ממ.... 60 מה? אחוז?

להתחבר לרשת אלחוטית תלוי בחוזק האות כדי לדעת בדיוק את חוזק האות את צריכה להוריד את NETSTUMBLER

renegader

New member
תוספת

התוכנה תחפש רשות מיד אחרי שמפעילים אותה איתה את יכולה לדעת מה חוזק האות וכך לדעת מתי החיבור יציב מספיק כדי לגלוש ומתי החיבור לא יציב מספיק אם מופיע לך איקון בנוסף איקון של שני מחשבים בסרגל ליד השעון כשאת מתחברת לאלחוטי את יכול פשט להעביר את העכבר מעליו וליראות מה מצב החיבור הוא יגיד לך מה החוזק של האות לפי הפרמטרים של: מאוד נמוך\ נמוך\ טוב\ טוב מאוד\ מצויין אם הוא מראה מאוד נמוך אז יהיה קשה לגלוש אם הוא נמוך אז כבר החיבור יותר יציב ואפשר לגלוש אבל לא לאתרים כבדים כי יקח הרבה זמן להעביר מידע במצב הזה כדי לגלוש נורמלי ובמהירות סבירה החיבור צריך להראות מטוב עד מצויין

uriler

New member
עוד תוספת:

לא כל רשת שאת מתחברת אליה אוטומטית תאפשר גלישה. בעיקרון, הרבה פעמים יש רשתות שאינן מוצפנות (מאפשרות חיבור חופשי) אבל צריך לעשות login לשרת שמנתב את הרשת כדי לגלוש (ככה למשל עובדת הרשת באוניברסיטת י-ם). את צריכה לראות לאיזה רשת התחברת ולפי זה אפשר יהיה לדעת אם היא פתוחה או שזו רשת פרטית של מישהו.

תודה - הנה עוד קצת מידע

קודם כל תודה רבה על הניסיון לעזור לי. אני אנסה לתאר בדיוק מה אני מקבלת- אחרי שהמחשב חיפש רשתות אלחוטיות באיזור והתחברתי לכזו שהיא פתוחה ועם האות הטוב ביותר, מופיע אייקון של מחשב ולידו עוד אייקון שנראה כמו פסים של עוצמה שנצבעים בירוק ככל שהעוצמה טובה יותר. הרשת אלחוטית אליה אני מתחברת ליד הבית (אני לא גרה בארץ) שכשאני בודקת את היוטיליטי של האייקון הירוק (זה ליד האייקון של המחשב) הוא אומר לי שהחיבור בדרגה של "מצוין". וכשאני בדקתי את הלשונית של סטטוס ביוטיליטי זה ציין שהסינגנל הוא 63dBm ושהרעש הוא 90dBm והמספרים משתנים קלות כל רגע, כמובן שאין לי מושג מה זה dBm. יש ביוטיליטי עוד הרבה לשוניות עם אינפורמציה על החיבור, ככה שאני יכולה לתת עוד מידע עם צריך. אני עדיין לא מצליחה לגלוש וכשאני מנסה הוא מעלה את החייגן של הדיאל אפ ומבקש ממני להתחבר. יש תקווה? מה לעשות?

למעלה